Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 11. 2013 10:34

To je podpásovka. Teď si nevzpomenu, ani kdyby si mě na nože bral. :D Na druhou stranu lidstvo vyhrálo kolikrát i kvůli hlouposti..
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 11. 2013 10:45

To je dobra otazka :D Na nic takoveho, kde by lidstvo nevyhralo (bavime-li se o utoku na Zemi), si taky nevzpominam...
Jak skoncilo Skyline?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 11. 2013 11:03

Si nějak nevzpomínám. Ani na bitvu v LA, ale tam myslím lidstvo win.. District 9, monstrum, pacific rim, war of the worlds, independence day.. Všude vyhrávají. :D Ale seriál, škoda, že skončil, vypadal pro ufony dobře - "V".
Už vím, E.T. vyhrál, dostal se domů. :D
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 22. 11. 2013 11:26

nektere dily krajnich mezi tam dostalo lidstvo na budku
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jackomon 22. 11. 2013 15:07

V Monstrum/Cloverfield se take neda rict, ze by lidstvo vyhralo. Maximalne se nekterym podarilo zdrhnout...
Omelette de fromage!
Jackomon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 11. 2013 23:56

Mrak píše:Si nějak nevzpomínám. Ani na bitvu v LA, ale tam myslím lidstvo win..

Ja myslim, ze to pro nas uplne dobry konec nemelo. Ale to je takovy ten film, kde uz jsem druhy den nevedel, o cem byl :-) Taky myslim, ze v Bitve lidstvo win, ale ani tady si tim uplne jisty nejsem, protoze jsem to v pulce zabalil (hrozna blbost)...
ET byl opravdu hrozba pro lidstvo :D

Alianna: Tam jo ;-)
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 11. 2013 10:17

Jo, přesně, jsou to filmy, které na jedno zkouknutí fajn a pak zapomenout. :D Ale já mám i tak krátkou paměť, navíc toho sleduju fakt mraky a míchá se mi to se seriály. :D
Ve skyline vlastně ten jeden člověk zjistil, že i v ufo těle je pořád "lidská duše" a pomohl tej holce pryč.. Tak nevím, jestli to lze brát jako vítězství..
V LA to dopadlo dobře myslím, ty lodě zničili..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 11. 2013 21:33

Deník Bridget Jonesové - o ničem.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2013 00:51

Hunger Games - hodně atmosférický film, akorát teda je to takový... neúplný. Hoděj mě do filmu a domysli si (přečti si knížku).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 11. 2013 09:23

První díl Cobra?

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2013 11:08

Ty filmy jsou výborné, ale hlavně pro čtenáře, no... Jinak doporučuju číst knížku v angličtině, český překlad není nic moc...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 11. 2013 12:20

Takže si tu anglickou mám číst asi tak třikrát déle? :D

Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 11. 2013 12:57

Ony jsou hlavně tragicky přeložené třeba i jména postav. Koho napadlo překládat jméno Gale jako Hurikán by si zasloužil přes hubu - tyhle překlady mají co dělat v knížkách pro malé děcka. Sice je fakt, že Hunger Games se řadí do "Young adult", ale zvlášť poslední knížka už je dost drsná a nebál bych se některé pasáže srovnávat s 1984.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 11. 2013 14:19

Taky povazuju jednicku (dvojku jsem nevidel) za jeden z nejlepsich prevodu knihy na film. Ale nectenari muzou nektere veci unikat, o tom zadna...

Zmizeni 4/5
Pacific rim 3/5
Tak ani tady nedostalo lidstvo uplne na frak. Zatim.

Mimochodem existuje film, kde je automaticke/dalkove odpaleni velke dulezite bomby po celou dobu funkcni? :-)
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod .soul 24. 11. 2013 14:37

Hunger Games jsem cetl v cestine ve wordu a tam bylo minimalne 10 slov za knizku podtrzenejch kvuki gramaticky chybe :D alespon to si mohli ohlidat a prejet to ve wordu :) jinak ty knizky jsou super, no, dvojku film jsem jeste nevidel. Kazdopadne jelikoz se polovina veci deje v knize v hlave Katniss, tak je to asi dost obtizny natocit se vsim vsudy...
.soul
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka