Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 19. 2. 2008 10:33

Pocita se Major Zeman dil Studna? Pokud ano, tak davam samozrejme 10/10 :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Chemist 21. 2. 2008 14:37

Aliens vs. Predator: Requiem - myslím, že jsem byl celkem překvapen. Nejedná se o nějaké špicovní scífko nabušené velemocnými efekty, narvané do super vymakaného příběhu. Je to béčko jak hrom, ale totálně zábavné. Sice mě zpočátku rušilo množství postav, což se mi zdálo zbytečné, ale s nástupem Reiko Aylesworth jsem zaplesal.
Neřekl bych, že je to horší než AvP, ale koneckonců, myslím, že se tu jednalo jen o zábavu...a té se mi dostalo celkem dost.
65%
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 2. 2008 19:23

Davee,vše co Ti zvedne,,Blbou náladu,,se počítá,že...a Mně dneska:Tabor ujéchá v Niebo-é Cikáni jdou do Nebe-10/10 z Levné knígy+2x předfílmy:Pepča špenát...raději než 1x multikino,he...leze namňa toulavá...,chtělo by to oslíka a vozík(...starý kosti i klouby...) image by huž bylo+tu holku co tam tak hezky zpívá i to Sedmihorsko -Moldáviu...Tulák Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Daemon666 22. 2. 2008 18:56

Asi se mrknu po tomhle http://www.csfd.cz/film/232161-devil-ma ... mei-kurai/ ani jsem netusil ze neco takoveho je...
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NateLogan 22. 2. 2008 19:22

Golden Compass (Zlatý kompas) - 60%
Trailer vypadal celkem zajímavě, bohužel v tomhle filmu se skoro nic neděje a všechno je příliš násilně sešito dohromady (nemá to hlavu ani patu)...holt problém většiny filmů podle knih.
StarDust (Hvězdný prach) - 85%
Pro mě jeden z nejlepších fantasy filmů (v tomhle případě teda spíš fantasy pohádka). Jednoduchá zápletka, zlé čarodějnice, moci-chtiví bratři princové, ne zrovna odvážný hlavní hrdina, krásná "hvězda" :) a hlavně Robert de Niro alias kapitán pirátů...na první pohled možná nic moc, ale vyprávění příběhu (v podání Magneta z Xmenů), atmosféra a bůh ví co všechno ještě udrží diváka u obrazovky fakt do poslední minuty až vám bude líto, že to končí ;)
NateLogan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 23. 2. 2008 12:14

NateLogan: v poslednich dnech jsem videl uplne ty same filmy :-)

The Golden Compass - 4/10 - pro me naproste zklamani...dokonce mi prislo, ze nektere zabery z traileru se ve filmu ani nevyskytly...

Stardust - 8/10 - naprosto necekane prekvapeni, ktere by si zaslouzilo vice penez a lepsi vypravu. Jinak vskutku velmi povedene s perfektni hudnou.

Rush Hour 3 - 6/10 - Ma oblibena serie potreti, byt Tucker a Chan uz tolik nevali jako v predchozich dilech...ale i tak celkem slune. Hlavne uz ne ctyrku!
Naposledy upravil C.I.S.I. dne 23. 2. 2008 14:26, celkově upraveno 1
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 23. 2. 2008 12:49

davee píše:Pocita se Major Zeman dil Studna? Pokud ano, tak davam samozrejme 10/10 :-)

Studna, to je síla, včera jsem ji konečně po letech zase shlédnul. Starý Brůna je démon.

"Běžel jsem do ložnice rodičů. Spatřil jsem tam obraz jako z apokalypsy. Maminka ležela přes postel, měla rozbitou hlavu. Chroptěla. Nad ní stál otec se sekerou v ruce, divně se kýval, zdálo se mi dokonce, že se usmívá, byl jsem ohromen."

"A tehdy mi otec najednou řekl: Musel jsem to udělat. Nebudem už v tomhle zlým světě žít. Ani ty nebudeš žít. Neboj se. Nenechám tě tu."

Nářez !!! Vyprávnění mladého Brůny je pekelně děsivá záležitost :-)
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 23. 2. 2008 12:56

jo, tahle scena je proste nej a da se na ni divat porad http://www.youtube.com/watch?v=ImVgtl_mZn0 :wink:
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mr_wawra 24. 2. 2008 07:35

Lid vs. Larry Flynt 10/10

Perfektni film, tezko neco vytknout. Vynikajici namet, herci.
A navic Flyntovi nejde nefandit :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Thowt1 24. 2. 2008 09:58

gympl 5/10
najlepsie je to na snehu 1/10
apocalypto 7/10
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 2. 2008 18:48

Po dlouhem odkladani Koyaanisqatsi - ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Vizualni podobenstvi o vzestupu a padu disintegrovane civilizace, ktera prestala vnimat veskerou krasu okolo ni... Po zaverecne scene jsem byl v hotovem transu. Rozhodne jeden z nejpusobivejsich filmu jake jsem kdy videl, i kdyz to muze byt pro nekoho ukrutna nuda.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 24. 2. 2008 18:56

AVP 2 - velke sklamanie !!

zachranuju to len kreacie votrelcov a par subojov
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Pilf4r 24. 2. 2008 19:10

Nabít a zabít - Super akční film. 8,5/10
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 24. 2. 2008 19:11

hotspot píše:Po dlouhem odkladani Koyaanisqatsi - ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Vizualni podobenstvi o vzestupu a padu disintegrovane civilizace, ktera prestala vnimat veskerou krasu okolo ni... Po zaverecne scene jsem byl v hotovem transu. Rozhodne jeden z nejpusobivejsich filmu jake jsem kdy videl, i kdyz to muze byt pro nekoho ukrutna nuda.

Já viděl celou trilogii, docela povedený dokumet :)

Jen ty názvy jsou celkem maras :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 2. 2008 19:16

Ja taky, a ty nazvy si pamatuju kvuli ten hudebnim motivum, kde je zpivaji porad dokola a strasne se to vyryje do hlavy :-)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka