Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 2. 2008 19:08

Neboj, ja si vsiml uz drive... Na CSFD mas stejny nick?

Jinak ukazka z te plazove sceny v Atonementu:

Obrázek
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 9. 2. 2008 19:56

hotspot píše:Neboj, ja si vsiml uz drive... Na CSFD mas stejny nick?

Ee, v době, kdy jsem se tam přihlašoval, jsem jel na jiném nicku :-D
Ale hodnotím tam málo a ještě jsem ani nenašel odvahu projít tím blbým testem :-)

Atonement je jinak film, na který se chystám už hodně dlouho, ale já na romantiku moc nejsem :lol:
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod hrtak 10. 2. 2008 11:04

Chemist píše:Children of Men -Pro mě nejlepší film roku 2006 a jeden z nej nového milénia vůbec. Škoda, že není doceněna jeho uměleckost.
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 10. 2. 2008 17:42

Holka na roztrhání - 6/10
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pilf4r 10. 2. 2008 18:03

GYMPL - Zajímavej film o dnešní mládeži a o Graffiti. 7/10
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod Chemist 10. 2. 2008 19:39

Nabít a zabít - pamatuji si, jak jsem před rokem byl z filmu komplet unešenej, břitký humor spolu s akčními scénami mě uchvátily, jedna hvězda vedle druhé...a hlavně Josh Hartnett s Brucem Willisem.
Perfektní zpracování chronologie plus ostatní výše zmiňované věci však nedokázaly zabránit tomu, aby mi místy ujížděly oči k časové přímce se zbytkem filmu.
85% si ale film zaslouží...
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 2. 2008 09:18

Wauf ,na poslední chvíli jsem zaregistroval,,snovou kovbojku se Stevem McQuinem:Nevada Smith...to je nářez ,bohužel jsem bez videa ...koná se o chvílu na Nově...Hned mám lepší náladu ...pochopitelně ,že je to 10/10...,,nostalgic,,Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Chemist 11. 2. 2008 09:56

...ale otřesnej dabing ;-)
(Jinak film je to slušný brak /neurazit/ ;-))
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 11. 2. 2008 11:42

"Noc patri nam" - Slabsi odvar na tema "Skryta identita".
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Daemon666 12. 2. 2008 18:05

Persepolis - 81%
Zlaty kompas - 69%
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hotspot 12. 2. 2008 18:50

Condemned - ObrázekObrázek
Primitivni MTV survival s vetsinou mizernymi herci (aspon Vinnie Jones zaujme, ale ten vyber role vede k zamysleni nad jeho karierou) a opravdu dementne natocenou akci.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 12. 2. 2008 19:36

Sindibád: Legenda sedmi moří - animák :-)
Dva způsoby zpracování se trocu kříží, počítačová animace vedle té ruční, ale de facto k nim nejde nic vytknout.
Hvězdné obsazení, tedy spíš hvězdné hlasy, žádné zbytečně komercionalizující vecičky typu zpěv (apod.) plus fakt roztomilý a konečně správňácký čokl dělají z jednoduchého příběhu celkem dobrou podívanou, která je svižná, akční, vtipná.
Co víc si od animáku přát?
80%
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 13. 2. 2008 06:58

Highlander-před několika lety (cca14ti) mi to připadalo jako naprosto dokonalý snímek.Včera jsem na to koukal a trochu nechápal a pozastavoval se nad zbytečností několika scén.Ale z nostalgie jsem tomu rád.
5/10
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 13. 2. 2008 07:57

Ježku, ty neznabohu! Ocenit tak krásný film pouhými 5 (slovy pěti) bodíky ? PCHE!

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street) - 10/10
Úzasnej film, po celou dobu jsem na něj v kině čuměl "s otevřenou hubou", fakt něco úchvatnýho (a dost úchylnýho :) ). Zpočátku mi zpívané dialogy taky vadily, ale to mě rychle přešlo a ten zpěv jsem si pěkně užíval. Johny Depp je jako vždycky naprosto výbornej, ten chlap snad neumí hrát blbě :)
PS: Upozornění ! Na tento film rozhodně netahejte své drahé polovičky, asi by to příliš neocenili ! :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 13. 2. 2008 10:24

Krásný je,ale prostě mi to včera po těch letech nesedlo :?

Jinak na Sweeneyho Todda se chystáme právě se ženou.Když jsme viděli upoutávky,oba nás to nadchlo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka