Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 2. 2008 00:13

Monstrum - 9/10

Mel jsem zazitek z uzasneho filmu umocneny zvlastni prihodou. Dnes v Praze na Andelu ve Village Cinema jsem si koupil listek pro sebe, pro pritelkyni, sli jsme do salu a byli jsem tam uplne SAMI.
Ano, bal jsem se :D

Jinak genialni film...naslo by se tam i par musek, ale je to neco tak netradicniho a pritom tak skvele zpracovaneho, ze se to proste musi videt.
A pozor, tohle je jeden z tech filmu, na ktere ma cenu jit POUZE do kina. At mate doma jakkoliv velkou televizi a jakkoliv uzasne audio, nikdy to nebude ono.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 6. 2. 2008 08:52

Incident.Nova 22:45
Film sem viděl od pulky a dost mě to mrzí.Bohužel sem nestihl začátek.Pro takové filmy mám slabost(nemusí se tam střílet)a je vinikající.Nebudu hodnotit..potažmo to není nutností ale co sem viděl bylo hodně zajímavý.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 6. 2. 2008 09:41

Dark_one píše:Monstrum - 9/10

Mel jsem zazitek z uzasneho filmu umocneny zvlastni prihodou. Dnes v Praze na Andelu ve Village Cinema jsem si koupil listek pro sebe, pro pritelkyni, sli jsme do salu a byli jsem tam uplne SAMI.
Ano, bal jsem se :D

Jinak genialni film...naslo by se tam i par musek, ale je to neco tak netradicniho a pritom tak skvele zpracovaneho, ze se to proste musi videt.
A pozor, tohle je jeden z tech filmu, na ktere ma cenu jit POUZE do kina. At mate doma jakkoliv velkou televizi a jakkoliv uzasne audio, nikdy to nebude ono.
Jojo taky jsem si říkal že na DVD to nebude ono.S tím prázdným kinem to bylo aj u mě.byl jsem tam se 4 kamrádama a za náma seděli 3 lidi jinak prázdno
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 2. 2008 01:19

Gympl - povedené hlášky, sem tam hluchá místa, ale stejně jsem se bavil :) ... zhulenec forever :mrgreen: ... 7/10
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 7. 2. 2008 01:48

Sex a Lucia - 9.3/10

Sice si doted nedokazu zaradit, co je to vlastne za zanr a tech nekolik rovin vypraveni bylo matoucich, ale tim spravnym zpusobem. Jeden z filmu, ktery na me udelal skutecny dojem.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 7. 2. 2008 13:37

Arlington Road - ObrázekObrázekObrázekObrázek, ta zaverecna pointa!

Dark_one: Nahraval jsem to a dneska se mrknu taky, po vizualni strance to vypada zajimave...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 2. 2008 20:42

Legendy z Dogtownu - 8/10

Na tenhle film jsem chtěl jít už v roce 05 do kina, ale nějak mi to pak nevyšlo, tak jsem to shlédl až dnes, na DVD.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 7. 2. 2008 21:49

scary movie 4 - 7,5/10
chvílema mě to nudilo a pak sem měl zase problém zastavit smích.parádní parodie na plno dobrých filmů jako je wálka světu, saw, nenávist atd
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 2. 2008 22:41

No a dáme si ,,o chvíli,,zase jednu Nostalgiu:,,Running Mana...,, a ve středu v trafice:,,Total Regál,,...ciao Schwarzi...no v kině jsem se naposledy chytal u Dízlovy,,Černoty,,...,,zmlsanej,, Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 8. 2. 2008 12:47

Sex a Lucia - formalne dokonaly film, ktery me bohuzel nechal naprosto chladnym...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 8. 2. 2008 23:46

Persepolis - Krasne kresleny film, bez hluchych mist, s peknyma hlaskama a dobrym stridanim vtipnych a smutnych scen, podivana od zacatku az do konce. Doporucuju.
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveMax 9. 2. 2008 00:50

Sweeney Todd: Ďábělský holič z Fleet Street 8/10tak tohle pro me bylo zklamanim, ale jen kvuli tomu neustalymu zpevu. Vedel sem, ze to je castecne muzikal, ale tohle sem necekal. S normalnima dialogama by to bylo mozna lepsi, ale i tak supr atmosfera a predevsim perfektni Johnny Depp :-)
A man builds.
A parasite asks "Where is my share?".
Andrew Ryan, BioShock
DaveMax
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 9. 2. 2008 18:29

Konečně Beowulf !!!
-- nezklamal!
Čekal jsem plytkou animovanou pohádku pro dospělé, dočkal jsem se jí. Kam se Zemeckis hrabe na verzi z roku 2005.
60%
(Angelina je kus, ale že bych kvůli ní zvedal skóre?)


Ve vlaku cestou tam a zpátky:

Children of Men - film z mého neurčitého TOP 10.
Na tom filmu miluju všechno, od hereckých výkonů (Clive Owen!!!!) přes kameru (skoro desetiminutová scéna bez střihu je naprosto dokonalá /ano, já vím, že tam střih je/, perfektní!), za kterou bych dal snad dvacet Oscarů, až po samotnou režii a scénář (původní námět je sice fajn, ale teprve Cuarónova režie tomu dává omastek!)...
Pro mě nejlepší film roku 2006 a jeden z nej nového milénia vůbec. Škoda, že není doceněna jeho uměleckost.
95%
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 2. 2008 18:33

Tak ja se konecne vrhnul i na lonsky filmy...

He Was a Quiet Man - ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pozoruhodna satira podana ve forme psychologicke studie, chvilemi mne prekvapovalo s jakou odvahou tvurci sypou na platno napady. Uz nejakou dobu se mi nestalo, abych po skonceni zavrel oci a spokojene premyslel o tom, co se zrovna film snazil rict. Navic Slatera jsem nikdy moc nemusel, ale tady je proste roztomilej...

Atonement
Bohuzel podobny pripad jako u Sexu a Lucie. Z filmarskeho hlediska vybrouseny klenot (u kameroveho prujezdu francouzskou plazi mi malem ukapla slza, neco takoveho jsem videl leda tak v Children Of Men) ktery se u mne minul ucinkem. Plny pocet dam, az si to sjedu jindy v priznivejsi nalade.

Death at a Funeral - ObrázekObrázekObrázek a pul
Slusna davka nevypocitatelneho britskeho humoru.

The Running Man - ObrázekObrázekObrázek
Arnie vsem nakopal ***** 8)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 9. 2. 2008 18:58

hotspot píše:He Was a Quiet Man - ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pozoruhodna satira podana ve forme psychologicke studie, chvilemi mne prekvapovalo s jakou odvahou tvurci sypou na platno napady. Uz nejakou dobu se mi nestalo, abych po skonceni zavrel oci a spokojene premyslel o tom, co se zrovna film snazil rict. Navic Slatera jsem nikdy moc nemusel, ale tady je proste roztomilej...


Viz můj avatar ;-)
Na ČSFD jsem přidal ještě o jednu hvězdičku výš...vskutku zajímavý film posledních pár měsíců :-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků