Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 12. 2013 14:15

Kick Ass 2 - za mne lepsi nez jednicka, a to jsem se malem dal odradit ohlasy na internetu. Na akcni sceny byla radost se divat, no a Chloe vypadala...skvele (dal to nerozebiram, abych nebyl oznaceny za pedofila :D). A ta holka co hrala Night Bitch by mela hrat Harley Quinn v dalsim Batmanovi. 8,5/10

Bill & Ted excellent adventure - celkem fajn osmdesatkova komedie s fajn scenkami a conspiracy Keanu. Videt to tak 10 let zpatky asi by se mi to libilo vic. 7/10

Insidious 2 - Jamese Wana mam od jednicky rad. Umi udrzet super atmosferu kdy je clovek jednodusse napnuty a nema tendence se uchyovat k lacinym lekackam (i kdyz se jim samorejme obcas nevyhne). Nicmene dvojka ma tak pitomy scenar, ze jsem si nebyl jistej jestli si timhle z divaku nedela srandu. Normalne bych dal tak 3/10 ale diky atmosfere dam 5/10.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 12. 2013 15:46

N.Marko píše:No, asi tu budu za barbara, ale já nikdy The Thing prostě neviděl... takže kdybych se na to koukl chronologicky...

Chronologicky to nemá cenu. Tak, jak to vyšlo je to milionkrát lepší zážitek, jak Ti to zpětně docvakává.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 12. 2013 01:02

Hobit 2 - zda se, ze nakonec precejenom vseho moc skodi. Dvojka trpi v podstate stejnym syndromem jako jednicka - strasne dlouha stopaz vyplnena balastem, ktery neni v knize a popravde neni ani moc zajimavy, Biblo je priserne nevyrazny a stejne jako jednicka mi to prijde jako nepouzity material z LOTRa. Vazne nechapu jak nekoho mohlo napadnout Hobita roztahnout do tri dilu, kdyz jedna knizka LOTRa je 2x tak obsahlejsi a to ma kazda jeden film. Docela se desim trojky, protoze to vypada, ze v ni bude tak maximalne finalni bitva. Akci si pro sebe nekompromisne krade Legolas s Tauriel (coz je fajn) a Smak - no rekneme, ze nechapu ty tajnosti kolem nej. Slabych 7/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 19. 12. 2013 18:59

me spise prijde jakoby se nemohli rozhodnout jestli to je spise pohadkove nebo spise by to melo byt epictejsi dilo a bylo to docela schizofrenni a drak byl fajn temny zlovestny jen trochu blby jeden by si myslel ze jak je tak stary tak ho par trpasliku s hobitem neprechytraci
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 12. 2013 10:38

Kick Ass 2: :D :D 8/10
Letadla: Fajn animák, neurazí, ale ani nepřekvapí. :-)
Turbo: To samé, co Letadla. :-) Oba 8/10
Machete zabíjí: Pokud člověk vypne, tak se dokáže pobavit :D 7,5/10
Percy Jackson: Sea of Monsters: Zklamání, očekával jsem víc. Alespoň na Alexandru Daddario se dalo koukat. 7/10
Man of Tai Chi: Mm... Nevím.. :D 7/10
Zátah: Luxus 9/10

Hobita jsem četl a přišlo mi to hrozně krátké, tak se dost divím, jak to mohou natáhnout do tří dílů. Zatím jsem ale druhej díl neviděl.

Lo!Zza píše:Na akcni sceny byla radost se divat, no a Chloe vypadala...skvele (dal to nerozebiram, abych nebyl oznaceny za pedofila :D)


Ehm :nenapadne :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 12. 2013 14:43

Posledni Mohykan - Koukal jsem na to poprve a musim uznat, ze tu chvalu co jsem na nej sysel si urcite zaslouzi. Dost se mi libilo, ze zadna z postav nebyla v podstate spatna. Poslednich 15 minut mi vyrazilo dech. A ta hudba....ta hudba... 9/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 23. 12. 2013 15:01

jj Mohykána mám na BD hned jak vyšel - luxus ^^

teď zrovna čumím na Pain Gain a je to strašná pérdel - fakt se chcechtám i když je to podle skutečný události a mlátěj se tam lidi- tak se tomuhle podání musí člověk prostě řáchat :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 25. 12. 2013 17:31

Posledni Mohykan jsem viděl jako děcko, a nedávno znovu...docela rozdíl v zážitku :D vidíš něco, co znáš ale prožíváš to jinak ^^ moc dobrý film opravdu.

Jinak jsem viděl Riddicka nového... myslím si, že docela slušné..takové vrácení ke starému dobrému ( sic na první díl z dalších riddicků nemá) ale je to dobře zpracované. :)
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2013 22:35

Mohykán... jó to je povedený film. Já to četl jako capart (tlustý jako prase, nechápu, jak jsem to v těch 11 dal) a mile mne překvapilo, jak to zfilmovali. Plus samozřejmě již zmíněná hudba.

Pain Gain - taky jsem nechápal. V podstatě se mi ten film moc nelíbil, ale i tak jsem se pobavil.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 12. 2013 00:11

Útok na věžák - Úplně slyším toho Hemalu v dobách mého dětství: "Vážení diváci, na sobotní podvečer jsme si pro vás připravili rodinnou komedii o odvaze a bojovnosti mladých hochů...bla bla bla" Vážně, nebýt těch pár mordů, tak je to svým střihem fakt jak film pro dvanáctileté. Což nic nemění na tom, že je to vcelku zábavná blbinka. 4/5
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2013 13:22

The Arrow
Film o tom, jak Kanaďani postavili nejlepší letadlo své doby a jak jim celý ten nádherná projekt dementní vláda v zájmu politických čachrů doslova poslala do šrotu. Smutné. To éro bylo fakt nádherné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 12. 2013 13:55

Mohykan je paradni. Jak uz bylo zmineno, hlavne zaver a hudba nema konkurenci. Hned jsem si musel soundtrack pustit :love:

V Pain and gain mi nejvic uvizl v pameti popisek "Jeste stale podle skutecne udalosti" V ten moment to bylo opravdu potreba :D

Riddick: Blindsided - Ztrata casu
Riddick - Návrat k prvnímu dílu bez ambicí být velkofilmem, bez zachraňování vesmíru a bez keců o osudu. Jenom Riddick, žoldáci a nehostinná planeta s vraždicími potvorami. Tohle Riddickovi zkrátka sluší nejvíc. Překvapivě mě to bavilo ještě víc než jednička, ale těch několik jar jar binksovin se psem si mohli odpustit. 5/5
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 12. 2013 10:29

mám rozkoukaný nějaký india fantasy film a asi ho ani nedokoukám, nějak mě to prudí :-))

teď teda sjíždím poprvé celou BD kolekci Harryho Pottéra - 2 mám za sebou a jdu na třetí :oops:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 12. 2013 10:39

Ty máš koupenou tu Potterovskou kolekci? A jak je to balený? Prostě jenom modráci v papírovým přebalu?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 12. 2013 10:48

Včera jsem si dal Expendables 2. Akce fakt masakrální, ale ten děj by potřeboval trochu dopilovat (ostatně stejně jako v jedničce) :) A kam zmizel Jet Li? Na začátku byl a pak už nebyl... Taky mě překvapil hlas Chucka Norrise - jsem zvyklý na český dabing, který je, zdá se, podstatně lepší než originál :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků