Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 1. 2014 16:15

Nečetl, a taky hodnotím jen film :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 1. 2014 17:27

Nemyslim si, ze je nutne predlohu znat. Ja to videl, kdyz jsem to necetl a libilo se mi to moc. Potom jsem si knizku precetl a film se mi porad libi moc :-)
Btw jezku, ale zrovna u tebe jsem mel zato, ze taky nejsi nejakym fanouskem tohoto filmoveho zpracovani
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 20. 1. 2014 18:10

Mě se upřímně Blade Runner taky nelíbil... Nevidím tu dokonalost.

Jinak Vlk z Wall Street - co na tohle říct? Nejzvláštnější film, co sem za hodně dlouhou dobu viděl, a dost dobře nechápu, že takový dědulák jako je Scorsese natočil něco takovýho. DiCaprio totálně vládne, a scéna v letadle nebo Leovo objevení "fáze mozkové obrny" mi málem urvalo bránici. :D
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 20. 1. 2014 21:19

jezek píše:
SCobra píše:Blade Runner - Co je na tom tak kultovního? Jediný, kdo tam slušně hraje, je Rutger Hauer a jeho postava mi ve výsledku přišla z celého filmu nejpropracovanější. Deckard jako nejlepší Blade Runner je naprosto marnej a jen náhodou ho nedostane každý Replikant, na kterého narazí. Depresivní atmosféra by působila podstatně lépe, kdyby nebyla postavená jen na tom, že se celý film odehrává v noci (a v dešti) v divných kulisách. V zásadě je to jen standardní akční sci-fi bez akce... Někde v půlce jsem měl dost velké nutkání to vypnout a býval bych udělal líp.

Nečetl jsi, nepochopíš status kultu ;-)


Já ten film měl vždycky rád, viděl jsem ho poprvý s tátou v kině někdy na začátku devadesátých let. Ale onehdá jsem ho viděl po delší době a už mě to taky tolik nebere, kouzlo pro mě trochu vyvanulo...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 1. 2014 22:33

holubek002 píše:Nemyslim si, ze je nutne predlohu znat. Ja to videl, kdyz jsem to necetl a libilo se mi to moc. Potom jsem si knizku precetl a film se mi porad libi moc :-)
Btw jezku, ale zrovna u tebe jsem mel zato, ze taky nejsi nejakym fanouskem tohoto filmoveho zpracovani

Já nemám rád moderní naleštěné dickoviny, ze kterých se PKD musí obracet v hrobě. Zlatý muž (ten film se jmenuje ale jinak), Výplata, Minority Report. Naopak Blade Runner, Impostor (i když trochu přepracovává děj), Total Recal (původní, ne ta moderní hovňanina) a Temný obraz, to jsou všechno filmy, které vychází z Dicka a mají jeho pohled na věc. Právě proto mají milovníci dicka rádi BR, protože je stejný jako kniha (i když je vlastně úplně jiný, jako Dick).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 21. 1. 2014 12:27

Ja jsem myslel konkretne Blade runner. Jsem si to asi s nekym spletl.

jezek píše: ...protože je stejný jako kniha (i když je vlastně úplně jiný...

To je celkem presne ;-)

Jinak ja osobne nemam problem ani s temi nalestenymi (krome Next - Zlaty muz), prestoze maji s predlohama pramalo spolecneho.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 1. 2014 12:58

Dick má ošachovaný časový paradox, který pak filmaři klidně poruší. To mi vadí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 22. 1. 2014 09:16

Mně se celkem líbil i Minority Report, i když povídka je výrazně lepší, samozřejmě...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 22. 1. 2014 11:55

justice league war - uchazejici DC kresleny film , az na par veci

1, krev tece jen tak aby se nereklo

2, obleceni se vubec nenici

3, zbytek je vykradeny z jakehokoli bojoveho anime

jinak je to reboot (new 52 , moc se v tom nevyznam nekamenovat) a to k lepsimu , hrdiny spolecnost celkem nesnasi a je to i realistictejsi , jak mesto hori vsude jsou sireny apod., budovy nejsou liduprazdne ,, proste detaily co potesi
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 1. 2014 14:34

Vlk z Wall street - 5/5 Filmovy rok nemohl zacit lip! U me vladne naproste nadseni a spokojenost. Tezko uverit, ze takovou zbesilou jizdu natoci dvaasedmdesatilety clovek (byt je to Scorsese)

Zouki: Jo, to se smeju jeste ted :D A ne jen u nich. To jsem vubec necekal, ze to bude az tak vtipne. A pritom to ani nezklouzlo k nejake lacine komedii.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 1. 2014 15:34

Alianna Hitomi píše:justice league war - uchazejici DC kresleny film , az na par veci
1, krev tece jen tak aby se nereklo
2, obleceni se vubec nenici
3, zbytek je vykradeny z jakehokoli bojoveho anime
jinak je to reboot (new 52 , moc se v tom nevyznam nekamenovat) a to k lepsimu , hrdiny spolecnost celkem nesnasi a je to i realistictejsi , jak mesto hori vsude jsou sireny apod., budovy nejsou liduprazdne ,, proste detaily co potesi

Klasický DC animák. Většinou mají hdně dobrý scénář (proti animákům od Marvelu), ale mají nízký rating, takže ta krev tam být prostě nemůže. A kostýmy se superhrdinům neničí ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 22. 1. 2014 15:49

to me prave trochu stve rating i kostymy ,, nerikam ze tam musi strikat krev jak z vodotrysku ale nekdy by se to hodilo ,, a ohledne ratingu vzdy se mi zdalo ze DC je trochu dospelejsi a temnejsi tak by nevadilo trochu vice gore efektu
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 22. 1. 2014 16:49

Zkus se podívat na The Flashpoint paradox. Ten mi přišel v dosti místech drsný a násilný. Nemluvě o pár chytrých zvratů v rámci DC universa.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 22. 1. 2014 17:07

:) diky za tip ale videla ,, dobry mi prisel Batman: The Dark Knight Returns
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 1. 2014 14:28

Ten byl best :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků