Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Trey 10. 3. 2015 23:19

Prometheus - Ze začátku super, tajemná atmosféra, povedené zvláštní efekty, ale bohužel se dost brzo začali objevovat tak velké logické kiksy že jsem si říkal wtf + některé příběhové zvraty byli dost předvídatelné.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 3. 2015 16:34

Víš, mě by hrozně zajímalo jedno: Při tom kolik lidí na tom filmu dělalo, kolik z nich vidělo scénář už v přeprodukční fázi a kolik na něj schvalovalo budget - jak je sakra možné, že nikdo nepřišel za rejžou/scénáristou a neřekl mu "tyvole, tobě to dává smysl? Takhle se chovají inteligentní lidé? Tohle je normální logické posloupnost? Vždyť ty věci na sebe ani nenavazují!"... To mi vrtá hlavou.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 11. 3. 2015 21:41

Holt drogy jsou svinstvo,

Jinak Kingsman the secret service - super perfektní film , je to dokonce vice bondovka než posledních několik bondovek , holt se nesmí točit filmy v USA pak to dopadá jak prometheus
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 3. 2015 21:53

Kingsman - znam hodne lidi kteri na oba Kick-Asse nedaji dopustit. Osobne ty filmy mam rad, ale proste mi tam neco chybelo. To neco jsem dostal v Kingsmanovi. Pocta bondovkam ze sedesatek (i s detaily jako podzemni skrys hlavniho padoucha s posadkou v jednotnych uniformach), ktera je moderni a vubec nepusobi zastarale nebo jinak blbe. Navic Vaugn umi akci na jednicku podtrzenou (coz ostane predvedl uz v KA) a scena v kostele je fakt masakr (doslova).

9/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 13. 3. 2015 09:39

Včera jsem si zašel do kina na prvního Vetřelce - na velkém plátně je to opravdu super zážitek :)
Hodnotit tuhle klasiku asi netřeba.

Někde jsem zaslechnul, že na podzim by se měli do kin dostat i Vetřelci, které určitě taky nevynechám :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 13. 3. 2015 18:24

jaka je to verze ?
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 14. 3. 2015 00:04

Director's Cut
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 3. 2015 11:06

Jako kdyby v tom byl v pripade Vetrelce nejaky rozdil :-)
Uz to vyhlizim mesic, ale memu okoli se to zatim uspesne vyhyba...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 14. 3. 2015 19:42

Copa o to, ale když jsem zjistil, že to budou promítat v jednom "kině" tady u nás, kde je to naprosto otřesné, byl jsem zklamán.. By mi z dřevěných židlí asi trefilo a akorát by mi to zkazilo zážitek. Takže smůla, no..
Btw, tady je mapka, kde vysílaj. http://cinemaservice.cz/?page_id=11
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 25. 3. 2015 15:21

N.Marko: Měl jsem rozepsanou větu kde jsem psal v podstatě stejnou věc, ale nakonec jsem si řekl "nu co hollywood" a smazal jí :-D

Gone Girl - působivé psychologické drama, zajímavý scénář a od Finchera tradičně skvěle zvládnutá režie. Co se týká herců tak kraluje Rosamund Pike v roli manželky, Ben Affleck nepředvádí nic extra, ale k postavě kterou hrál to sedělo skvěle. 8/5
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 26. 3. 2015 09:04

Včera jsem viděl Nolanovo Sledování (1998), 83%
http://www.csfd.cz/film/6993 a mazec. Teda na to, že jde o jeho první celovečerní bezrozpočtový film :tleskani
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 16. 4. 2015 10:26

FF7 - Kdyz se necha mozek doma, tak dobre. Ale tech blbosti... U toho se museli rezat smichy uz jak to psali a tocili :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 4. 2015 22:15

Taken 2 a Taken 3
Jako prostě blbý. První Taken byl naprosto osvěžujícím závanem originality, skvělé akce a vcelku smysluplného příběhu, za což za všechno jsem Liama vynášel do nebes. Dvojka a trojka sice ještě smysl dávají, jenže z původní syrové akce se postupem času stával stále více a více standardním Holliwoodským akčňákem bez zápachu a chuti a hlavně se stále se zrychlující epileptickou kamerou, místy jsem měl dojem, že koukám na Kobru 11 a soubojové sekvence jsou takovým mišmašem dvousekundových záblesků, že mi je jasné, že Liam tentokrát na nějakou přípravu kašlal (potažmo rejža trpí klipovou sebeláskou, eventuálně mají nějakého rádoby progresivního kameramana) a celé té akci se nedá ani za mák věřit. Na filmy se dá stále koukat, ale je to už prostě Holliwoodský šedý průměr. Škoda, přeškoda.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 4. 2015 22:25

Avengers 2 - Uz mozna i staci. Tohle mi spis prislo jako nejake DLC'cko k perfektni jednicce. Postav je moc takze neni v podstate prostor pro zadny jejich rozvoj (a kdyz nejaky je tak je vsechno strasne urychlene) a citelne chybi dalsi "..i'm always angry" moment. Quicksilverovy zpomalovacky a Thorovy hratky s kladivem jsou fajn ale celej film neutahnou. Z tezkym srdcem nemuzu dat vic nez 6/10. Jedinnym kladem jsou snad jenom Ultron a Vision.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 1. 5. 2015 00:46

Avengers 2 - age of ultron docela dobrý film ale zbytečně natahovany , začíná to nepekne zavanet dojenim mrtvé krávy , hlásky super , akce super ale jinak docela dobře uspavadlo, btw v kině na promítání co zaclo ve 22:20 si nějaká zenska přitáhla mimino jesteze bylo zticha , příště do kina přijdu tak o 20 minut později tolik reklam to je horší jak televize , se vsadim ze za chvíli budou reklamou přerušovat film
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků