Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod K1LL 2. 2. 2008 20:58

3D_Crab: Ano, Tim Burton a Danny Elfman jsou nerozlučně spjati, stejně tak i Johnny Depp. Já osobně, jako velký fanoušek Burtonovek, se už nemohu dočkat, až zhlédnu snímek Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street. Jistě bude stát za to!
Aces High
K1LL
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 2. 2. 2008 22:56

The Departed - rozsáhlejší reakci na tenhle filmík jsem psal kdysi v prosinci (tuším). Teď jen dodám, že po druhém shlédnutí si troufnu dát 9,5/10 - opravdu špičkovej film. Předtím jsem srovnával v duchu s Volavkou, dneska jsem to vzal prostě jako samostatný film plný skvělých hereckých výkonů (diCapria fakt nemám rád, ale tady je stoprocentní + Wahlberg + standardní Damon + vždy geniální Nicholson)...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 3. 2. 2008 16:07

Carlito's Way - ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

+ asi 40 minut z Fistful Of Dollars v italstine, ale pristihl jsem se ze vubec nesleduju dej, tak jsem to vzdal...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 2. 2008 19:17

Prci, prci, prcičky 2 - 9/10
Prci, prci, prcičky 6 - 7/10
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 2. 2008 23:02

hidalgo - vyborny film 9/10

tych prciek je uz tolko.. som videl naposledy 4
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 4. 2. 2008 01:30

He Was a Quiet Man - :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Stačí vám tohle jako komentář????

Nestačí, tak se rozepíšu nad filmem, nad kterým jsem takhle valil oči.
Dostal jsem ho na dývku s digitální markou jakožto potenciální kandidát na recenzi. Ale už teď vím, že ji nezvládnu.
Proč?
Může za to Christian Slater - ne, opravdu ho nemám rád, ale v téhle roli zabodoval. Až do této chvíle jsem si myslel, že nejlepším mužským hereckým výkonem roku 07 byl Viggo v Eastern Promises, ale Slater mě zviklal. Skvělý herecký výkon.
Dál za to může Elisha Cuthbert a nakonec samotné vystavění příběhu.

|Možný spoiler!!!|

Od úvodní scény s promlouváním hlavní postavy nevíte, co čekat, ale scéna má šťávu a šmrnc a atmosféru, kterou následně utne celkem nudný den nudné hlavní postavy v nudné práci.
Na psajcho filmy jsem nikdy moc nebyl, ale tohle je ku.va silný kafe, vystavění hlavního charakteru dává vědět, že tohle je film, ve kterém není hrdinů, dobráků, všichni jsou špatní, támhleti jsou kariéristi, tihle vlezdoprdelkové, hlavní postava je zoufalý ztroskotanec, který si připravuje pět kulek pro předem vybrané oběti a šestou pro sebe. Jakej pešek, když ho předežene jiný zoufalec.
A svou šestou kulku namíří na vás. V tu chvíli se stáváte hrdinou, co zabil šílence, svět se vám obrací, ale totální kolaps nastává, kdy vaši platonickou lásku, kterou šílenec postřelil, odvezou ze sálu jako kompletně ochrnutou holku, která po vás chce, abyste ji zabili.

Film má přiměřené množství romantiky, takže se v jednu chvíli obáváte sladkého happy endu, ale ohromná gradace v poslední třetině dává tušit v nehezký konec, který nakonec dostojí samotnému názvu filmu.

Byl to tichý muž.

Kromě skvělých výkonů obou hlavních postav, jejich charakterů a samotného příběhu, byl vyzdvihl celkem zajímavou hudbu (možná trochu prvoplánová, ale ve spojení s atmosférou připoutá) a kameru.

Film má lichá místa - ať už jde o některé dle mě zbytečné scény nebo například příliš strhující závěr. Možná je to dobře, možná ne...
Mně se to svým způsobem líbilo, protože celých 100 minut jsem seděl s otevřenou pusou (může za to asi ksicht Slatera), usmíval se nad některými vtipnými obrazy stejně jako jsem dusil dech v některých psajcho chvílích.

Tak jako tak, film mě dostal asi víc, než měl.
Nebo mohl.
Od režiséra (Franka Cappella) jsem toho moc nečekal, ale překvapil mne.
Jako celý film.

87%


P.S. Elisha má pěkný prsa :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 2. 2008 07:12

Hidlago http://www.csfd.cz/film/43173-ocean-ohn ... o-hidalgo/
Nakonec jsem s hodnicením toho filmu dost na štíru.Někdy byl naprosto výborný,pak ho některé scény děsně srážely,hodně zvratů bylo účelových a dalo se dopředu čekat,že je to tam jenom proto,aby hrdinovi za čas pomohly.Plus pro film je to,že byl podle skutečné události,ale jinak,spíše zajímavý průměr.
6/10
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 4. 2. 2008 11:42

Ad hidalgo a skutečná událost: To vůbec není jasný, Frank Hopkins je skutečná postava, ale byl to známý tlučhuba a řada lidí si myslí, že si většinu svých historek (a tohle je jedna z nich) prostě vymyslel, nebo aspoň hodně přeháněl...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 4. 2. 2008 19:04

Sunset Blvd. (1950) - jedinecna a bohuzel zapomenuta zalezitost, nadcasovy vysmech primo do tvare Holywoodu...

Live and Let Die - Moore je cool, Jane Seymour nadherna a vtipy maji smrnc, skoda toho plytkyho scenare...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveMax 4. 2. 2008 20:25

We Own the Night 6/10 hodne prumerny, kvuli Wahlbergovi sem od toho cekal trochu vic, ale nic moc :?
A man builds.
A parasite asks "Where is my share?".
Andrew Ryan, BioShock
DaveMax
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 5. 2. 2008 08:43

Gympl - 57%
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 5. 2. 2008 15:19

Cloverfield(monstrum)-Po dlouhé době film u kterého jsem napětím málem s*al.Nechci moc prozrazovat snad jen to že pokud je tu někdo příznivcem Godzilly a Záhady Blair Witch(hlavně toho jak je záhada natočená)tak nemusí váhat.Já dávám 97%
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZULY 5. 2. 2008 15:54

To ja nejakou komedii s Ice Cubem a docela blbost. ale kazdopadne se tesim az uvidim ''Zahulime uvidime 2'' http://www.youtube.com/watch?v=EKuUMY6URXQ 8)
kdo jinému jámu bagr, sám do ní nosorožec
to byl terodaktil? já nevim, já to nepoznal
ZULY
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 5. 2. 2008 21:20

Broadway Danny Rose - ObrázekObrázekObrázek

Shakespeare in Love - ObrázekObrázekObrázekObrázek
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveMax 5. 2. 2008 22:09

Once 8/10 cekal sem od toho trochu vic, to samy zpivani a ne moc dlouhej dej mi moc nesedlo, ale jako film ze zivota by to melo urcite prvni misto :-)
A man builds.
A parasite asks "Where is my share?".
Andrew Ryan, BioShock
DaveMax
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků