Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 14. 3. 2014 20:11

Frozen - a hadejte jaka pisnicka mi porad hraje v hlave a nemuzu se ji zbavit
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carter83 14. 3. 2014 22:04

Need for Speed: Že to byl dobrý film netvrdím, ale pocit z NFS byl na plátno převedený dobře - takže návštěvy kina nelituji.

P.s. Pokud se nepletu, tak v policejní komunikaci zaznívaly stejné věty jako v samotné hře. Takový drobný bonus pro hráče.
Carter83
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 3. 2014 07:18

Já teda ještě to NFS neviděl, ale popravdě, co mohou lidé čekat od převodu arkádové závodní hry na plátno :-)
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 19. 3. 2014 03:35

Frozen^^ a let it go ^^ :D
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 19. 3. 2014 07:53

:) presne tak let it go let it gooo boze jak ja tu pisnicku nenavidim
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 19. 3. 2014 08:21

:mrgreen: Moc děkuji, teď už si to zpívám i já :D
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 3. 2014 08:39

300: Rise of the Empire - dost slabej odvar puvodniho filmu. Spartany vystridali Atenani, kteri jsou sice stejne namakani, ale ve vysledku jsou to strasni loseri. Vsechny akcni sceny jsou na lodich (meh), za tmy nebo sera (coz je v kombinaci s 3D smrtelne). Zustaly zpomalovacky a stylizace. A jedna pikantni scena s Evou Green. 4,5/10 (jit na to ve 2D tak bych tomu pridal ten bodik a pul)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 22. 3. 2014 13:51

Sorrýýýý :DD mrkněte na "Klub poslední naděje"
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 3. 2014 00:08

Nedalo mi to a po nějaké době jsem se zase koukl na The Secret Life of Walter Mitty. Osobně Bena Stillera moc nemusím a přijde mi, že snad nikdy nehrál v ničem opravdu pořádném, ale tohle se opravdu povedlo o čemž svědčí i to, že jsem se na film po krátké době koukl znovu. Myslím, že alespoň pro mne to bude taková ta stálice jako Forrest Gump, Zelená Míle, nebo Shawshank. Prostě filmy, co mají nějakou tu myšlenku, skvělý vizuál, hudbu, vynikající herecký výkon a dovedou pohladit. Kdo film ještě neviděl, doporučuji. Už podruhé :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 26. 3. 2014 06:54

Fajn mrknu když doporučuješ :D neviděl jsem ještě ^^
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 27. 3. 2014 23:25

Snowpiercer - super film , chci komiks
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 3. 2014 15:27

Sem si pres vikend dal:

Spirited Away - fantsticky (doslova) zazitek, obrovske mnozstvi hravosti a napadu zkombinovane do krasne podaneho pribehu. K tomu perfektni animace a nadherna hudba. A padaly i nejake ty "manly tears" (hlavne kvuli No-Face a ve finale). 9/10

Tak mne Miyazaki ohromil, ze jsem si dal hned na druhej den:

My Neighbour Totoro - uzasne pozitivni film, i kdyz se v nem podstate vubec nic nedeje presto je zabavny a drzi si tempo. 8/10

Grave of the Fireflies - tohle jsem si mel pustit pred Totorem, protoze Svetlusky jsou totalne odlisny film. Z lehke hravosti jsem se dostal do deprese, naproste bezmoci, beznadeji a o aspektech valky o kterych nikdo ani moc nepremysli. Dost mozna nejrealisticteji ztvarneny valecny film (jeste predevcirem by mne ani nenapadlo, ze bych neco takoveho mohl napsat, vzhledem k tomu ze je to kresleny film) ktery obcas az moc tlaci na city, ale ve finale je to uzasne silny zazitek. 8,5/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 3. 2014 19:46

Captain America: Winter Soldier (3D)
Tohle je můj první film v 3D a tak si jako říkám, jestli ten celý humbuk stojí za to. Problémem je to, že na efekt 3D jsem si velmi brzy zvykl a tak nějak po chvíli neuchvacoval. Druhým problémem jsou samotné polarizační brýle, které jsem si musel nasadit před mé vlastní dioptrické a které tímto celý film ohavně otravovali. No nic, jsem zase chytřejší a příště na klasické 2D. A navíc ušetřím.

K samotnému filmu - bomba, pecka, vypalovačka! Chris Evans dělá co může (jeho fyzičku mu prostě nelze nezávidět. S tímhle musí být kundolap jako sviň :D ) a jeho Kapitán i když je až komixově naivně správňácký, je prostě uvěřitelný, už jenom proto, že autoři nezařadili moc motivačně slušňáckých rádoby moralistických projevů. Kapitán je prostě jaký je a tečka. Obrovský kredit má u mne film za bojové scény a rvačky (ty obzvláště), které mají solidní grády a Winter Soldier je Kapitánovi více než důstojným soupeřem. Co se týče akurátnosti a dodržování kánonu, sice se neřadím mezi znalce, ale něco jsem přečetl a tak vím, že v samotném Marvelu mají s historií Kapitána Ameriky pořádný bordel, protože za ta léta vyšlo spousta řad se spoustou odboček, začátků, konců a paralel. I tak se mi ale zdá, že se autorům vcelku daří dodržovat takový ten zlatý střed mezi těmi nejhlavnějšími komixovými sériemi.

Pokud se vám tedy líbil první Kapitán, neváhejte a jděte do toho. Je to lepší. Pokud vám první Kapitán přišel jako popkornovka, jděte do toho taky, protože to je minimálně na úrovni Ironmana a hodně zvážněl. No a těm komu se první Kapitán nelíbil doporučuji obloukem se vyhnout, protože tohle je prostě víc Marvel Comics než unesou.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 1. 4. 2014 14:29

Lo!Zza píše:Grave of the Fireflies - tohle jsem si mel pustit pred Totorem, protoze Svetlusky jsou totalne odlisny film. Z lehke hravosti jsem se dostal do deprese, naproste bezmoci, beznadeji a o aspektech valky o kterych nikdo ani moc nepremysli. Dost mozna nejrealisticteji ztvarneny valecny film (jeste predevcirem by mne ani nenapadlo, ze bych neco takoveho mohl napsat, vzhledem k tomu ze je to kresleny film) ktery obcas az moc tlaci na city, ale ve finale je to uzasne silny zazitek. 8,5/10


jo hrob svetlusek se nedoporucuje poustet pri depresi , jen se to zhorsi ,
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 1. 4. 2014 15:48

Lo!Zza: Vida zrovna 2 měsíce zpět jsem Miyazaki taky (znovu)objevil. Začal jsem s Princezna Mononoke, kterou jsem už viděl jako menší v televizi, a ani čas nic nezměnil na to že se mi to líbilo. Tak jsem zkusil Spirited Away a taky, je překvapivý, že i když se tam v podstatě málokdy něco děje (tady porovnám s PM), tempo není nějak závratné, tak mi to nevadilo, protože mě okouzlila ta atmosféra, muzika a nápady (neuvěřitelná představivost). I jsem si chystal pustit Naušika z Větrného údolí, ale nějak jsem na to úplně zapomněl, stejně tak na Grave of the Fireflies.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků