Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 1. 2. 2008 14:05

Zde muzete pokracovat v nastolenem tematu :wink:

Otcem puvodniho tematu byl tusim sam Includes.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 2. 2008 18:56

No ja ,škoda ,že bez varování ,šetřil bych,,datlíka,,...Charlston-pobratim Meedvěd se vrací jak bumerang
...já rád ,,podrazy,,a Bada...9/10...Béér Marcel brloch Zvon...toto letí
Bude ,taky jsi vypelichal a zšedivěl...jako já...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 2. 2. 2008 09:30

Divoke vlny - 87%
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 2. 2. 2008 09:41

Begotten (1991) - neskutečná zrůdnost na kterou jsem zíral s otevřenou hubou a vytřeštěnýma očima, nemohl se odtrhnout a pořád si opakoval WTF ???, WTF ??? Teď potřebuju nějakej relax....
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 2. 2. 2008 09:59

The Devil Wears Prada - 7/10, me pritelkyni se to ovsem libilo mnohem vice
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 2. 2. 2008 14:18

Mr.Lister: To vypada zajimave, jak ses k tomu dostal? :-) Koukam ze na torrentech to je celkem snadno dostupny, tak si to asi taky sezenu...

Ong-bak - po filmarske strance rozhodne zadny zazrak a hudba me chvilemi vylozene stvala, ale ta akce vsechny ostatni nedostatky hrave vykopla z ringu... btw. uz nikdy nechci slyset thajstinu...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 2. 2. 2008 14:54

hotspot: Půjčil mi to kámoš, prý když se mi tak líbí nekomerční filmy, tak budu nadšenej. Večer jsem to pustil a už po prvních pěti minutách jsem to chtěl vypnout, ale byl jsem tak fascinovanej tou hrůzou, že jsem vydržel až do konce... Na Amazonu budou mít určitě DVD... Poměrně netradiční filmový zážitek. Ong-bak je super, přiblblý příběh, ale výborná exhibice Tonyho Jaa. Toom Yun Goong je snad ještě lepší, ačkoliv děj je tam už úplně debilní. A nejnovější Tonyho kousek Dynamite Warrior je už sračka.
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 2. 2. 2008 14:58

Kvuli Jaaovi si shanim i dalsi film toho rezisera, te chlap je snad z gumy... Begotten si sezenu, takovy extremy mam rad - i kdyz na 16/67: 20. September to beztak nema...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 2. 2. 2008 15:10

hotspot: 16/67:20.Semptember - proboha, co to je za koprofilní úchylárnu ??? To radši ani nechci vidět O_O
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 2. 2. 2008 15:14

Zadej si ten nazev do Google Pictures :-D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 2. 2. 2008 15:27

hotspot: mě je blbě ......... tak si řikám, že nemusim taky vidět úplně všechno. Dám si raději pár dílů svých oblíbených seriálů, tohle je moc i na mne..... bluuuuueeeeeeeeee.
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 2. 2. 2008 15:50

Asterix a Olympijské hry-7/10
bod za Gerrarda, bod za Bruta a jeho zálibu ve čtvrcení, bod za Caesarovu ne tak úplnou paranoiu, bod za Sklenaříkovou, bod za princeznu, bod za Schumachera, bod za toho blázna architekta z dvojky, jinak dost průměrný film, čekal jsem víc.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveMax 2. 2. 2008 16:20

Atonement 9/10 skvelej film s perfektnim pribehem a celkem necekanym zakoncenim, akorat neustaly preskakovani z doby do jiny mi trochu delalo problem :-D
A man builds.
A parasite asks "Where is my share?".
Andrew Ryan, BioShock
DaveMax
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 2. 2. 2008 17:07

Denik zabijaka - 61%
Bozsky Evan - 60%
Splachnutej - 67%
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 2. 2. 2008 17:39

Mandolína kapitána Corelliho (Captain Corelli's Mandolin) - 6/10

Takovej nezáživnej, byť ne rozhodně špatnej film. Svůj díl na tom má určitě i Penélope Cruz, kterou prostě tak nějak nemusím. Nicolas Cage je naproti tomu můj oblíbenej herec, ale tady se zrovna nepřetrhnul a Christian Bale (taky můj oblíbenec) tu byl zase moc krátce. Pochybuju, že bych si tenhle film chtěl ještě někdy pustit.

Dravci / Žer, nebo umři (Ravenous) - 8/10

Hodně zajímavý (ať už prostředím, hudbou nebo formou), černým humorem odlehčený "asi" horor (no, ani na chvilku mě nenapadlo se bát, takže to asi horor nebude :)). Každopádně velice zvláštní snad až úchylný snímek. Ale určitě ho doporučuju shlídnout ;)

Mars Attack! (Mars Útočí] - 8,5/10

Můj oblíbenej film a čím jsem starší, tím ho mám radši (člověk si tam všimne více hezkej drobností). Zajímavý na tomhle filmu je, že skoro všechny velké hvězdy (a že jich tam bylo), co si tam zahrály, tak umřeli :) Btw: zdá se mi to a nebo když se řekne Tim Burton, tak se musí říct i Danny Elfman ? :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků