Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 2. 2012 11:26

.soul píše:Však právě, kdo by pak pracoval kdyby každej měl peníze?

Však by neměly žádnou hodnotu :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod .soul 13. 2. 2012 13:42

V každym připadě zničili celej systém, což byl jeho záměr..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 2. 2012 19:54

Lojza: U Tuckera a Dala se smeju jeste ted, kdyz si vzpomenu na nektere sceny :D Skoda, ze tak vtipny nebyl cely film...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 15. 2. 2012 20:13

Jak vycvičit draka

10/10

Krásný animák od DreamWorks, který se směle řadí mezi nejvyspělejší animované filmy Pixaru. O příběhu se nebudu rozepisovat, jenom to, že jsou tam draci. Moc draků. A Vikingové. Draky a Vikingy já rád. :-))
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 19. 2. 2012 17:14

SW: Epizoda 1 - Po dvojce druhá nejslabší epizoda. Možná až příliš dětské a naivní, ale přesto mě to stále baví (asi jsem taky ještě dítě). Pořád to jsou Hvězdné války s hodnými Jedii a zlými Sithy, kde se používá síla a máchá se světelnými meči, které dělají bžum bžum :-). A to se počítá. Jar Jar mi nikdy moc nevadil a tu nenávist vůči němu jsem moc nechápal. Teda až do teď, kdy začal lézt na nervy i mně. Jar Jar Binks prostě fujky fuj (abych použil jeho slova)… 3D je spíše decentní, v tomhle směru se mohl Lucas klidně víc odvázat. Teď už jenom doufat, že se k nám dostanou i další epizody. 4/5
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 19. 2. 2012 18:56

Darwel: Jo, to je perfektní animák :)
holubek:To je náhoda. :D V tomhle tématu už jsem dlouho nebyl, ale.. Taky mám za sebou první epizodu od SW ^^ Jen normal s titulema v FHD. Líbilo se, ale zatím nebudu soudit, dokud nezkouknu všechno :D Jinak mi překvapil E.T. :D Jsem si toho dodnes nevšiml..
vlcsnap-2012-02-19-16h59m38s94.jpg
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod inexplicit 20. 2. 2012 00:40

WARRIOR / http://www.csfd.cz/film/234462-warrior/ / ****

no ..asi jediny bojovy film, kde jsem zaznamenal jiste emoce ..posilene perfektni hudbou ....(rocky mi podle tohoto prijde jako sracka)
..Jen jsem byl zklamany koncem...
pff:
sice bylo jasne, ze to tak dopadne..ale mi to neprislo dostatecne realne, abych tomu uveril....Taky jsem nejak nechtel, aby opet vyhralo klasicke klise....bohuzel
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 20. 2. 2012 13:01

Mrak píše:Darwel: Jo, to je perfektní animák :)
holubek:To je náhoda. :D V tomhle tématu už jsem dlouho nebyl, ale.. Taky mám za sebou první epizodu od SW ^^ Jen normal s titulema v FHD. Líbilo se, ale zatím nebudu soudit, dokud nezkouknu všechno :D Jinak mi překvapil E.T. :D Jsem si toho dodnes nevšiml..
vlcsnap-2012-02-19-16h59m38s94.jpg

Ty se na to divas od Epizody I? :pozor
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 20. 2. 2012 15:44

Mrak píše:Taky mám za sebou první epizodu od SW ^^ Jen normal s titulema v FHD.

Musíš sledovat v pořadí 4,5,6,1,2,3.:)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod inexplicit 20. 2. 2012 16:08

ja videl 4 ..pak 6 ...pak 1 ...no nakonec vsechny..ale dosel jsem k zaveru..ze jen ty prvni tri chci videt jeste vickrat... na ty stare uz asi nejsem dostatecny nerd, aby me ty usmevne sceny bavily..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 2. 2012 17:00

Nechapu to presvedceni ze poradi ma byt 456123. Nebo vy si taky poustite nejdiv Navrat krale a Spolecenstvo az potom?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 20. 2. 2012 17:14

To je něco úplně jinýho. Epizody 1,2,3 byly natočený později a prostě fungujou líp, když znáš původní trilogii. Nemluvě o tom, že ti vyspoilerujou některý věci z původních epizod, který divák při sledování nemá znát.

To je jako hrát Deus Ex: Human Revolution a pak až Deus Ex. Taky by to nefungovalo tak dobře jako v opačným pořadí.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 2. 2012 17:29

Pozdě. :D Mám první episodku, já na to nekoukám podle toho, jak to bylo točeno.. Prostě je to nějak očíslované, tak se na to podívám :D Když už jsem stejně začal jedničkou, tak už nemá cenu skákat na čtyři, pět a šest a pak zas dva a tři..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 20. 2. 2012 17:32

Má:).
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 2. 2012 18:13

USER47 píše:Nemluvě o tom, že ti vyspoilerujou některý věci z původních epizod, který divák při sledování nemá znát.

Napriklad to, ze Vader je Lukuv otec?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka