Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 12. 2011 00:10

Šestý smysl: Blbej nápad v tuhle dobu, dvakrát jsem se málem pos.. :D Ale jinak dobrej snímek, vůbec mi to nedošlo, až na konci ^^ 10/10
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod .soul 15. 12. 2011 00:37

I see stupid people. They're everywhere :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 12. 2011 13:10

.soul: Jako dobrý. Zrovna jsem upíjel čaje, když jsem si to přečetl. Málem jsi mne měl na svědomí :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod holubek002 15. 12. 2011 17:41

Spis me prekvapilo, ze jsi to o Willisovi nevedel. Jsem mel zato, ze uz to dneska vi kazdy, at uz film videl nebo ne... Kazdopadne tim lip pro tebe ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 12. 2011 19:51

Nevedel. Vedel jsem o filmu, byl i v tv, ale o tom konci jsem nevedel :-) Navic jsem nemel nutkani to videt, ale co se nudim, tak uz beru vse, co mi kdo doporuci a cokoliv, co davaj, kdejake hovadiny. :-) Ale tohle zrovna bylo fajn. :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod AlienX 16. 12. 2011 10:23

In time sa aj mne pacil, fajny film. 7/10
30 minutes or less, slusna gangsterska komedia 7/10
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod inexplicit 23. 12. 2011 12:07

The Thing (2011) ...tady se ukazuje..ze csfd se absolutne neda verit =) ..ti lidi jsou tam snad uplne na hlavu .. tomu filmu totiz neni vubec co vytykat..je stejny jako jednicka ..akorat v novem kabatu .. nadherna podivana...akorat jsem skoro ohluchl pri tom vriskani ..v kine to je jina liga nez doma :D
Taky to bylo snad poprve..co se nikomu nechtelo po titulcich odejit..lidi cekali jesi nam tam nepusti nahodou jeste jednicku, kdyz uz prequel koncil tak jak koncil :)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 12. 2011 12:12

Mne tam vadili jen ty digitalni Veci. Loutku jednickama a nulama nenahradis. :(
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 23. 12. 2011 12:53

Jaká je tam hudba? Ta totiž na jedničce byla dost zásadní.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 12. 2011 13:33

Ze zacatku dost podobna, ne-li stejna. Ale pozdejc jsem si hudby uz popravde nesvimal.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod inexplicit 23. 12. 2011 14:49

:) cekal jsem, ze digitalne to nedopadne moc dobre..ale nakonec to bylo na dostatecne dobre urovni abych tomu "uveril" ..

hudba .. na zacatku a konci filmu stejna jak tady http://www.youtube.com/watch?v=HdcvBSRVkUU ..tam dali asi tak nostalgicky :) samozrejme teda znovu nahrane .. ..ono uprostred toho jekotu si stejne hudby nevsimas ..takze to, ze to dali na zacatek a konec, mi stacilo :)

pripomnelo mi to film Predators..ktery se taky snazil napodobit sveho predchudce...hudebne i jinak .. po hudebni strance se predatori jednicce takrka rovnaji ...ale jako film ..z toho lepe vychazi nova Vec..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 23. 12. 2011 14:49

Nova vec se mi taky libila. At jde CSFD k certu. :-) Podle hodnoceni jsem cekal sileny propadak a ono to bylo vice nez podobne puvodni Veci. Snad jen tam mohla byt vice ta melodie. Takove to tu du du du tu du. :D Z traileru jsem se tesil, ze tam bude a ona je jen na konci.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 24. 12. 2011 00:15

Tak jsem už taky shlídl věc a moc nadšenej z toho nejsem. On to není vyloženě špatnej film, ale nemůžu se zbavit dojmu, že je vlastně úplně zbytečnej. Ve svých nejlepších momentech se originálu skoro vyrovná, ale jsou to obvykle momenty, který přímo z prvního filmu přebírá. V 90% filmu ovšem na originál nemá, protože tam, kde Carpenter stavěl na paranoie ve skupině a pomalým budování napětí, Heijningen servíruje digitální Věc zabíjející 3 lidi za minutu, adrenalinový honičky a spoustu ohně. Navíc mě srala mainstreamizace hlavního hrdiny. Na originální Věci se mi líbil ten realistickej a civilní přístup ke castingu. Prostě banda normálních chlápků, jaký by člověk na takový stanici uprostřed Antarktidy čekal. V prequelu ovšem musí bejt sexy paleontoložka, která všechno ví a s každým problémem si umí poradit. Meh. Hudba taky narozdíl od tý Morriconeho nefunguje.

Nevidím důvod, proč by si kdokoli měl pustit tenhle prequel/remake oproti originálu. Není to v ničem lepší, jen v mnoha věcech výrazně horší.

(Ale Norové jsou vybraný celkem dobře)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 12. 2011 10:24

sexy paleontolozka ..neni sexy :D a moc sem si ji nevsimal ..ja vlastne zadny z charakteru nijak neresil....herci mi prisli naprosto uveritelni..ze muzou byt kdesi na antarktide ...zarostli byli..tak co....a neprisel jsem to nijak studovat do hloubky...kdyz uz to znam z jednicky.. bylo predem jasny ze to bude to same v jinem kabate..a kdo s timhle pocital...nemohl byt prekvapeny :) norove ...fajn zmena slyset ve filmu i jiny jazyk..
..a co se tyka napeti a akce..nevidim duvod proc by oba dily mely mit stejny napeti a akci ..pak byste zase nadavali..ze to je naprosto totozne jak pres kopirak :) tady si mohli digitalne uzit tu akci aniz by to vypadalo smesne..tak si to uzili .. ..
.predpokladam, ze kdyby v roce 82 meli moznost vytvorit digitalne cokoli..tak filmy jako Thing a Alien....budou min psychicky vysilovaci a vic akcni ...
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2011 00:57

Mno, tak jsem se konečně koukl na nového Barbar Conana a... a není to ono.

Já vím, že čekat od takového filmu nějakou hlubokou myšlenku je čirý nesmysl, ale když mě se nelíbila celková koncepce té mlátičky. Původní dílo bylo vlastně jednoduchou road movie za pomstou z bodu A (vykoštění vesničky) do bodu B (vykoštění velekněze) a cesta byla více méně rovnou za nosem. Nový film je na jednu stranu ještě jednodušší než původní, protože zde se na mozek rezignovalo kompletně a na druhou stranu mnohem složitější - to když ten mozek přeci jenom použijete - pak se nebudete stačit divit a závity si skoro zavaříte. Protože pak vám začnou haprovat i v tak fantaskním světě evidentní nelogismy, přeskakování scén, zbytečně divoký střih i v nebojových scénách, plytké rozhovory (já vím, Arnold na tom nebyl o mnoho lépe) a jakási nespojitost, protože v jednu chvíli se hlavní hero courá lesem a vzápětí tu je poušť, kobky, město, les, kobky a tak dále bez nějaké přirozené návaznosti. Rejža jednoduše sestříhal hezká pozadí v klipovém sledu bez nějakého uceleného rámce. Je prostě vidět, že někomu z trikového strašně učarovalo zelené pozadí, na které pak počítačem nakreslil co mohl.

Momoa (alias Conan) není až tak špatný herec, fyzičku má taky impresivní a celkově má více mimických svalů než Guvernátor, ale přeci jenom Arnie vypadal mnohem víc barbarsky (guvernátorovi se tak nějak snáze věří, že s tím ocelovým klackem umí zacházet - inu méně divoká kamera a méně práce trikového oddělení). Na druhou stranu - pokud si měl rejža vybírat ze současné nabídky Hollywoodských osvalenců, asi stejně neměl moc z čeho. Takže vcelku OK.

Hudební doprovod se originálu nevyrovná. To je bez debat a nemusí se to moc dál rozvádět.

Takže sumasumárum: Ne až tak špatný fantasy-vykošťovací film. Rozhodně nikoliv v porovnání s produkcí za posledních dvacet let. Ale na originál to nedosáhlo. A to i přes fakt, že první film rozhodně nebyl nic pro filmové kritiky a hloubku měl jako louže na parkovišti.

Tak a já se jdu pohrabat ve špindlu mých DVD jestli jedničku někde nenajdu. Pustím si ji zase na spravení chuti.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka