Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 3. 10. 2011 05:50

Transformers 3 - Jdou dva transformeři z hospody a jeden povídá "Nesložíme se na taxík?" :D A teď k filmu. Naprostý odpad. Vůbec nechápu, jak se jim tam podařilo dostat Johna Malkoviche.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 10. 2011 08:47

kouknul jsem na Extended Green Lanterna. Navic je tam jen asi 15 minut z toho, jak Hal prisel o otce. (coz stejne v puvodnim filmu bylo, jen to bylo v te priserne sestrihane letove scene). Jako fanouska mi trha srdce ze nemuzu dat tak vic nez 6,5-7, ale jako normalni divak bych tomu napral tak 4/10.
Ten film mne moc hodne zklamal.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 3. 10. 2011 21:23

Drive
Byl jsem na tom v kině, v podstatě jsem nevěděl na co jdu. Myslel jsem, že to je nějaký obyčejný akční film. Už u úvodních titulků s podivným růžovým fontem mi něco nehrálo a během filmu se ve mě vystřídalo několik postojů. 1.) "Cool.", 2.) "Wtf.", 3.) "Co to je za blbost, na co jsem to šel?", 4.) "Awesome!!!" S tím, že čtvrtá fáze se pomalu tvarovala až po konci filmu. Je to hodně precizní film s přesně sedícím soundtrackem, podivně střiženými záběry, občas divně postavenou kamerou a spoustou symboliky. Rozhodně nečekejte akční film. Ve výsledku úžasný divný film.

4,5/5

EDIT: A jestli můžu doporučit - nedívejte se na trailer.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beowafle 4. 10. 2011 12:55

7 Days - připadalo mi, že režisér nevěděl, co chtěl přesně natočit 6/10
beowafle
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 10. 2011 19:38

Big Ben - Vražda.de - tohle je maximálně pohodová záležitost, nicméně tenhle díl byl trochu slabší. 3/5
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 10. 2011 16:55

Big Ben - vražda ve sboru - tohle bylo lepší a vtipnější. Takováhle matka, to je radost :-) A i politici byli viděni v tom správném světle... 4/5
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 10. 2011 18:46

Big Ben: rudé růže - fuj, to byla hnusná babice. 4/5

Big Ben: vražedný trojúhelník - paní Kučerová je extra klasa :-D 4/5
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 10. 2011 19:00

Taktez jsem videl Transformers 3, nevim asi to jako akce nebylo spatne, ale me uz tyto filmy vubec nebavi. Ani na filmy obecne uz moc nekoukam, tak max. komedie, horory a mozna jeste serie RE (ta jen ze zvedavosti).
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vocom 10. 10. 2011 14:02

Já jsem teprv včera mrknul na film Star Trek (2009). Trvalo mi to dlouho asi kvůli tomu, že jsem nikdy Star Treky neměl v lásce. Já jsem miloval Star Wars. No ale včera mi to nějak nedalo, a zkouknul jsem ho, teda alespoň ten nejnovější film. A stal se zázrak, neboli se mi to velmi líbylo. Čekal jsem, že to nebude stát za nic, ale udělali z toho velmi napínavý akční sci fi, které se podle mě může líbit i těm, kdo Star Trek doteďka neměli vůbec v lásce.
vocom
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 10. 2011 14:12

vocom píše:A stal se zázrak, neboli se mi to velmi líbylo.

Lol co že se ti to? :lol:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 10. 2011 14:43

Rofl :-D Tj HC cestina. :-D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 10. 2011 10:15

Insidious - celkem zajimava ducharina. V techhle filmech se mi nelibi ty nahle zmeny hlasitosti pri bafnuti, zvlast pokud se clovek diva v noci a nechce vzbudit sousedy.Zacatek byl sice nic moc, ale tak ve tretine mi parkrat naskocila husina. Ke konci uz to zase taky trochu opadlo, ale finale ma ode mne jeden bod k dobru. :)
7/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomma 17. 10. 2011 12:05

Já jsem naposled zkouknul film Smrt čeká všude (The Hurt Locker). Předpokládám, každý z vás už to viděl. Tenkrát jak to dostalo Oscara, tak se mi do toho vůbec nechtělo. Válečné filmy moc nemusím. Až včera jsem na to dostal chuť, a musím říct, že se mi to celkem líbilo. Nevím sice, proč to dostalo tolik Oscarů. Jestli si pamatuju dobře, tak v tom roce bylo dobrých filmů plno, nevím proč zrovna tenhle byl úspěřšný. Ve filmu je pár velmi dobrých scén, a taky hodně napínavých okamžiků. Jeremy Renner tam hraje výborně, už se mi líbil i ve Městě s Benem Affleckem. No ale jinak ten film žádný zázrak. Já bych dal tak za 70%.
tomma
First Blood

Odeslat příspěvekod zouki7 17. 10. 2011 15:40

Tak to já bych tomu dal maximálně 20%... Strašná kravina, nechápu ty Oscary, nedal bych tomu ani čtvrtku sošky. To samý Milionář z chatrče...
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 10. 2011 17:27

Jo, tak u Milionare jsem taky nechapal z co to ty oskary dostalo. Na celym filmu byla akorat dobra ta pisnicka nakonec. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků