Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2011 18:06

Hele ja si tohohle nikdy nevsiml, mne vzdycky prislo ze strileli zaroven. :D
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 9. 2011 19:26

To uz mas tu "NOOOOOOOOOOO!!!" verzi? :D
Taky se tesim, az si SW projedu v HD...

Svet podle prota - u prilezitosti docteni knizni predlohy, jsem si musel pustit i film. Nemuzu si pomoct, ale ja ten film mam proste rad 5/5
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 9. 2011 19:36

Jo tu. :D Ale jeste ne svoji, jen jsem si pujcil prvni film od znamyho. Celou tu kolekci bych chtel na Vanoce. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 9. 2011 00:49

Ono jde o to, že původně střílel jenom Han, ne? Pak tam dodělali i ten druhý výstřel, aby z něj nedělali takového zabijáka nebo tak něco.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 29. 9. 2011 07:39

jn prave , trapny dodelavky
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 9. 2011 10:31

Správci osudu - skvělý námět, koukal jsem na to s chutí až dokonce. Je to ten druh filmu, co mě po něm začnou napadat myšlenky, co když to tak doopravdy je :D

5/5
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 29. 9. 2011 20:24

Hanna - bombastická hudba, videoklipový střih, vražedná Saoirse. příběh ovšem o ničem a ani jsem ho nepochopil. 3/5
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 9. 2011 21:11

Alianna Hitomi píše:jn prave , trapny dodelavky

Jednou predela to, podruhe dodela ono a za dalsich nekolik let z toho bude jiny film :-)
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 9. 2011 21:20

Vy nadelate. Pochybuju ze odsud nekdo pamatuje originalni Hvezdne Valky. (ja je videl, kdyz mi byly asi 3). Vsichni berou jako snadart tu vylepsenou verzi z 97.

Kdo zna treba originalniho Jabbu?

"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 9. 2011 21:42

Ja je videl poprve v roce 1997 v kine, s titulkama, kdyz jsem jeste neumel cist :D
Mi je to celkem jedno, ja bych rozdily nepoznal (ani to "nooo" by mi neprislo divne), jenom me udivuje ta Lucasova snaha to porad nejak vylepsovat ;-)
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Pipin 30. 9. 2011 09:51

Lozza: Já je pamatuju moc dobře a jsou stále nejlepší.
"Původní Jabba" ve filmu vůbec nebyl, je to vystřižená scéna.
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 9. 2011 10:16

Ano, pridali ji az pozdeji kvuli tomu aby nejak navazali na Navrat Jediho a vysvetlili proc ma Jabba na Hana pifku. Ale natocena byla.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Pipin 30. 9. 2011 18:29

Jsně že byla natočena, ale je dokonale zbytná, nebyla tam potřeba. Proč má Jabba na Hana pifku je zjervné už z debaty s Greedem (který původně opravdu vůbec nevystřelil).
Já to myslel hlavně tak, že na otázku "Kdo zna treba originalniho Jabbu?" odpoví asi málokdo, když ve filmu vůbec nebyl...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 10. 2011 15:41

Big Lebowski - S tímto filmem je to u mě složité. Když jsem to viděl poprvé, odbyl jsem to dvěma nebo třema hvězdama s tím, že nechápu, co na tom ostatní vidí. Jenže s každým dalším shlédnutím se mi to líbilo víc a víc a teď patří Big Lebowski mezi mé nejoblíbenější filmy. Únos, nihilisti, pacifisti, fašisti, bílý rus (už to vážně musím někdy ochutnat), Jesus, Vietnam, Bob Dylan, bowling a uprostřed toho všeho pohodář Dude (nebo také Duder, his Dudeness či El Duderino), který chce jenom náhradu za svůj pochcaný koberec. Tohle všechno dohromady nějakým zvláštním způsobem skvělě funguje… Jo a samozřejmě vynikající herci, soundtrack, scénař a tak. Prostě kdo neviděl, jakoby nežil. 5/5
Tucker & Dale vs. Zlo - Jak horory zrovna dvakrát nemusím, tak tenhle snímek, který si bere na paškál všechny ty vyvražďovačky, mě zaujal už svým prvním trailerem. A jak že dopadl film samotný? Rozhodně nezklamal, protože jsem se po celou dobu bavil královsky a několikrát se i od srdce zasmál. Tucker s Dalem jsou holt neuvěřitelní smolaři a nechtěl bych se octnout v jejich kůži. Pouze škoda, že většina vtipných scén je již obsažena ve zmíněném traileru a že druhá půlka filmu už znatelně ztrácí dech. Výjimečně zde musím zmínit i dabing. Z toho málo, co jsem měl to „štěstí“ slyšet, usuzuji, že je dost hrozný a doporučuji se mu raději vyhnout. 4/5
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 10. 2011 01:09

Život Briana - ze začátku nic moc, ale pak se to rozjede a stejně nejlepší je, jak ho považují za mesiáše. Krásně to ukazuje vypatlanost všech těch náboženství... 4/5
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránkaDalší stránka