Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 8. 2011 08:00

Stargate 15th Anniversary Edition: Prostě luxus a ve FHD ještě lepší. 10/10 Asi se pustím do celé sérky seriálu.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 2. 8. 2011 00:25

Paranormal Activity 2 - O něco lepší jak Záhada Blair witch. Rozhodně se tam děje daleko více věcí, jen teda ne natolik, abych u toho neusínal. Prvních 30 minut je zcela obyčejné home video neznámé rodinky. Ještě k tomu nezáživně sestříhané. Pak začnou noční dobrodružství s duchem, ale i ty omrzí. Zejména neustálým opakování stejných záběrů. Nejdřív záběr na cestu k domu, pak kuchyň, obývák, předsíň a dětský pokoj. Nejméně desetkrát je tam tenhle stejný postup. Ještě navíc uplné debility, že se rodina neustále filmuje a to v situacích, kdy by člověk vůbec nenechal zapnutou kameru. Nebo scéna: holka se probudí uprostřed noci, všimne si otevřených hlavních dveří, jde je zavřít a hned na to zase chce jít do postele. Asi ji nedojde, že by v domě mohl být lupič a měla by zavolat policii. :D ODPAD
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 2. 8. 2011 10:21

rec2 - dobry film,mam na mysli prvu polovicu, potom to podla mna upadalo kedze horor factor upadal
7/10
dodnes nechapem preco nespravili hororovy a temny resident evil film podobnym sposobom, pricom by sa odohraval v panstve z re1
namiesto toho je vo filmovej serii kopec kadejakych prehnanych hypermonstier a hlavne postavy su tiez ako superhrdinovia z komixu a z pachom krvy, napatim, hororom to nema nic spolocne
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Alcil 2. 8. 2011 13:17

Protože hry resident evil jsou plné těchhle přehnaných hypermonster a postavy jsou tam jak superhrdinové z komixu, vždyť co se týče děje jsou ty hry snad blbější než ty filmy
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod .soul 2. 8. 2011 14:08

Na alza jsou někdy pěkný ceny, no..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 2. 8. 2011 14:11

:hm Tato diskuze je nesmyslná asi stejně, jako když řeknu, že já jsem letadlo :hm
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod .soul 2. 8. 2011 15:03

Heh, špatný téma :D
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 2. 8. 2011 19:38

Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 aneb jak se nedělají poslední díly filmových ság. David Yates je fajn režisér, jeho Potteři měli svůj styl. Akce skvělá, ale opět strašně krátká, finále mělo být velkolepější. A Steve Kloves, scénarista filmu, poslal Harryho totálně do kytek a scénář vůbec nezvládnul (zlatý - a nejlepší - Fénixův řád od Goldenberga). Velké zklamání, čekal jsem více. Kam se to hrabe na Navrat krale, Pomstu Sithu ci Matrix Revolutions...5/10 :'(
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod AlienX 2. 8. 2011 20:40

Alcil píše:Protože hry resident evil jsou plné těchhle přehnaných hypermonster a postavy jsou tam jak superhrdinové z komixu, vždyť co se týče děje jsou ty hry snad blbější než ty filmy

jednotka je perfektna hororova hra s pachov krvy a kopcom zahad, herna seria klasicka je v medziach normy, panaci tam nelietaju ako vo filmoch atd
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 8. 2011 20:45

Wanted
Koukl jsem se na to podruhé s odstupem doby a tak nějak se mi to líbí víc oproti prvnímu shlédnutí. Dost možná proto, že James McAvoy hrál i ve skvělých X-Menech, tak udělal lepší dojem. Přesto nesouhlasím se 72% hodnocení z CSFD a dal bych tomu tak 60%, protože nebýt poněkud přestřelených střeleckých efektů a laciné zápletky, zůstane vám v ruce cca deset stránek scénáře. Pěkné na koukání, ale jinak žádný zázrak a mozek se nedoporučuje.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alcil 4. 8. 2011 13:35

AlienX píše:jednotka je perfektna hororova hra s pachov krvy a kopcom zahad, herna seria klasicka je v medziach normy, panaci tam nelietaju ako vo filmoch atd

Myslíš tu hru, kde se zabíjejí obří pavouci a včely? To by byl skvělý materiál pro film :-)
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 8. 2011 14:38

dalo by sa to perfektne spracovat aj bez nich, mam na mysli pouzitie klasickych zombikov, mozno hunterov, pavuk je tiez okej
zato lietajuci super wesker, "paradicky" z trojky a afterlife - to uz je moc na mna a ak chceli byt akcny namiesto hororovy, tak v poriadku - len mne by sa pacilo hororove pojatie (pamatas si z re1 uvodne video k title screen, napr. v tom duchu)
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 8. 2011 10:31

Fargo - po Big Lebowskim druhy nejlepsi film bratri Coenu. Akorat mi drapalo usi kdyz asi kazdych 20 sekund nekdo rekl "yeah". A William H. Macy to zahral naprosto perfektne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 6. 8. 2011 23:09

Kapitán Amerika - Překvapivě se mi to líbilo. Musím ocenit, jak tam cpou neustále nějaké historické reálie. Jako jsou třeba ty experimentální německé letouny. Do toho pak mixusjí svoje univerzum a objeví se tam otec Tonyho Starka. No prostě bomba. 4/5
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 8. 8. 2011 13:23

Lo!Zza píše:Fargo - po Big Lebowskim druhy nejlepsi film bratri Coenu. Akorat mi drapalo usi kdyz asi kazdych 20 sekund nekdo rekl "yeah". A William H. Macy to zahral naprosto perfektne.

Takže spíše fargista? ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka