Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 7. 2011 19:00

Hahaha, ani omylem.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 11. 7. 2011 20:50

Mi to připadalo jako klasická 3D předělávka beze srandy
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 7. 2011 20:56

Tak to sis asi zapomnel vyzvednout bryle u pultu. Protoze kdyz si roboti davali po cuni a na divaka litaly sroubky tak to byl brutus.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 11. 7. 2011 21:01

Pár momentů tam možná bylo, ale jinak mi to 3D přišlo zbytečné a to jsem na tom byl v Imaxu protože 3D skoro všichni chválili, ale taky někteří nadávali. rostě 3D bch tam nepotřeboval, digitální efekty ale byl fantastické ale to už jsem psal
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 7. 2011 01:39

Pokud se někdo zajímá o efekty...tohle je dost zajímavý http://www.youtube.com/watch?v=12R2FOgBywY
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod beowafle 13. 7. 2011 10:53

Thor - viděno v kině. Čekal jsem něco trošku dospělejšího, tohle byla taková lehce drsnější pohádka. Ničitel byl cool, u hlášky o Starkovi jsem se zasmál, efekty byly pěkný. 3/5

Obřad/Rituál/The Rite - dabing udělal z Hopkinse ještě staršího páprdu než je, toho vymítání jsem teda moc neviděl a zbytek je vata. Těšil jsem se vždycky akorát, kdy konečně řekne ďábel něco sprostýho :D 2/5
beowafle
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 7. 2011 12:06

Princ bez království - prakticky v jedné větě vysvětlitelný děj roztažený do hodiny a půl, ale v koukatelné podobě. 3/5

Nezastavitelný - stačí tak málo a může se stát neštěstí. Krom vyloženě trapné a vynucené exploze lokomotivy po vykolejení se tomu nedá moc vytknout. 4/5
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 13. 7. 2011 19:58

Hanebný Parchanti - Čekal jsem další slátaninu ze starých filmů, jak bývá u Tarantina zvykem. Kupodivu se snaží kopírovat špagety westerny, ale ono to funguje. Hlavně první kapitola, jednoduchý dialog mezi náckem a farmářem. Celých 20 minut jsem bedlivě sledoval ty slovní výměny. Rozhodně taky musím smeknout hercům. Hrát ve čtyřech různých jazycích a fakt perfektně, se jen tak nevidí. A nejlepší pak v závěru, jak Tarantino naznačí nepřímo, že to je asi jeho nejlepší film. :D Pro mě teda určitě. 5/5
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 7. 2011 20:08

Jo Christoph Waltz je frajer.

Jeste pak byla ta ukecana scenka v hospode.
+ to jak tam na konci rozstrileli Hitlerovi cifernik. :D

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod AlienX 14. 7. 2011 08:14

Legendy z Dogtownu - particka, ktora ma rada skating a surfing, film sa odohrava v 70 rokoch a na nete ma dost vysoke hodnotenie
mne sa to pacilo, hodnotim 7/10
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 7. 2011 22:01

Velká sázka o malé pivo - z tohohle námětu se dalo vystřískat tolik...no ale moc se to nepovedlo. K tomu prudící hudební vložky. Aspoň že herecké obsazení je dobré. 3/5
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 7. 2011 13:55

Takže Green Lantern

Nakonec se ukázalo, že to není až taková krávovina jak jsem se obával. Špetku lepší než Thor nebo poslední Superman. Na Batmana (další člen JL) to samozřejmě nemá. Sumasumárum: Sobotní film, žádné umění, efekty nebyly stupidní.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 7. 2011 19:44

GL je podle mne prumerny ve vsech smerech. Skoro jakoby ho natocili jenom aby meli predstaveni pred tymovkou JLA(I). Jsem zvedavej koho daji do dvojky. Rad bych tam videl Kyla Raynara. Nejlepsi komiksarnou letoska jsou pro mne novi XMeni. A uvidime co predvede Cap.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 7. 2011 23:18

No lepší než Thor to rozhodně bylo. Každopádně mám pocit, že GL byl vždy spíš takový odlehčený hrdina. Viděl jsem horší. Třeba takový DareDevil, Elektra, nebo Cat Woman... no nic, popojedem.

Hanna http://www.csfd.cz/film/272113-hanna/
Mohlo to být lepší, nebo lépe natočené, ale celkem se to jako dalo. Holka se v pohodě vypořádá s grupou vycvičený US soldátů a pak jí dělají problémy tři náckové - škoda. Ale jo, v poslední době stejně nic moc dobrého netočí, takže se to dá.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 7. 2011 23:28

Nerekl bych ze je GL odlehceny. Ted postupne sjizdim v comicsech jeho posledni event a je to hodne depresivni, sice ne tak jak Batman ale i tak to nuti cloveka do nejakych tech emoci.
Ale jako jednohubka pro cloveka nezasazeneho predlohou se to muze jevit jako fajn film. A nevidim na tom nic spatneho.
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka