Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Raider 17. 8. 2008 19:33

není moc dobré nazývat někoho pozérem:)
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 17. 8. 2008 20:57

když se chovaj jak jeleni v říjnu jenom kvůli tomu, že jim někdo na internetu k filmu napsal špatný číslíčko, nic jinýho si ani nezaslouží :-D
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 8. 2008 21:09

Díky Alcile :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 17. 8. 2008 21:33

To je klidně možný... ovšem v jistých věcech s nimi souhlasím...(vím že je to věc názoru atd.) každopádně některé to hodnocení filmů a poznámky k němu tě nenechají chladným zvlášť, když tě ten film nějak uchvátil a ona osoba se zrovna naveze třeba do zpracování, které ty tak miluješ:)
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 17. 8. 2008 21:47

Ale film je umění a umění se hodnotí pocitama...a ty má každý svůj. Chápu, že někdo může říct, že s jeho hodnocením nesouhlasí a pak argumentovat proč, ale psát, že ten druhej je filmovej neznalec, milovník škváru a jen cool věcí a vůbec průměrák...to je pro mě už špatný
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 17. 8. 2008 22:59

Máš pravdu:) já jen chtěl podotknou že lidi se strašně lehce naštvou a nemají respekt k cizím názorům. Takže to pak dopadá takhle.
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 8. 2008 00:00

Alcil píše:Ale film je umění a umění se hodnotí pocitama...a ty má každý svůj. Chápu, že někdo může říct, že s jeho hodnocením nesouhlasí a pak argumentovat proč, ale psát, že ten druhej je filmovej neznalec, milovník škváru a jen cool věcí a vůbec průměrák...to je pro mě už špatný



hele alcile jako sorry ale nikdo mu vubec nic nevycital precti si poradne veci co sem napriklad psal ja ... mam to snad opakovat? Za dalsi pises ,,. Chápu, že někdo může říct, že s jeho hodnocením nesouhlasí a pak argumentovat proč,, a co sem asi delal ? psal sem snad veci bez argumentu?? co amm delas s clovekem ktery mi pise o totlanich beckach ze sou lepsi nez velmi propracovane filmy?? napisu mu na to svuj nazor je mi jasny ze weig je nactiletej borec co se vyziva v grafice a akcnich filmech ale uvedom si ze at me mas tady za cokoli ja zadnej nactiletej blbecek nejsu a mam pevne dany svoje cile vcetne filmoveho vkusu a reknu najevo proc nesouhlasim s tim ze batman dostane od borce 75 % a hotel tisic neco skoro absolutni hodnoce .. mozna sem moc zhulenej a slepej ale .... prestan se navazet dik
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 18. 8. 2008 00:04

Next - 9,5/10 super film
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 18. 8. 2008 12:09

Tomkalhotka: jsou to jen filmy, film je intimní duševní zážitek a každej si ho hodnotí jak chce. Weightlifter dal Temnému rytíři 80% a ne 75 a řekl, že to je dobrý film, jenom se mu jiné filmy líbily víc. A to je celé...a ty mu hned říkáš, že je casual a náctiletej borec atd....a tyhle hlašky většinu lidí dost uráží a taky mně ukazují, jak moc se ty asi považuješ za výjimečného :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 18. 8. 2008 23:07

Behind enemy lines - 8,5/10 docela efektně natočený akční film, moc filmů o válce v Bosně není, ale tenhle se mi líbil
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 8. 2008 23:17

Právě jsem se vrátil z akce dopravního podniku (zdarma promítání některých filmů v improvizovaném letním kině). Byl jsem s rodiči na filmu "O rodičích a dětech".
Teda vůbec se mi to nelíbilo, úplně tomu chyběl děj, ale zase mým rodičům se to líbilo, tak si vyberte :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 19. 8. 2008 22:14

Cloverfield - 90%
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichyX 19. 8. 2008 23:45

21-oko bere - pro mne naprosto skvela zalezitost 9/10
Hellboy2 - jednicku jsem nevidel a asi ani neuvidim 3/10 jediny dobry byl ten elf a hellboy ale co tam dela ten zbytek postav , hellboy svet mi proste nesedi
MichyX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 20. 8. 2008 08:20

Wall-E - Další výborný snímek z dílen Pixaru. A další film, který musím mít na DVD. 10/10
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 8. 2008 12:03

Na Wall-E se taky těším ale nevím jestli na to jít do kina nebo si počkat na DVD

Jinak poslední film co jsem viděl byl Batman: Dark knight 10/10
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků