Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 8. 2008 14:45

Weightlifter píše:
USER47 píše:The Dark Knight - 75%

Poctivej akčňák s dobrými herci, imho brutálně přeceněnej.

Ano, přesně tohle si myslím taky!

asi nedokazete ocenit herecke vykony ...
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 17. 8. 2008 15:29

Herecký výkony samy o sobě mnoho neznamenají. Musí být také zasazeny do fungujícího rámce.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 17. 8. 2008 15:44

Ano, Nolanovic filmy se vyznačují tím, že nemají fungující rámec. The Dark Knight je kurevsky dobře natočenej komiks...a kdo nechápe, že jde o komiks, má holt pecha. To je stejné jako s Třístovkou - prostě furt se najdou lidi, který melou, že to nemá hloubku, myšlenku nebo fungující rámec.
Z komiksové předlohy vznikl naprosto dokonalý snímek se syrovou atmosférou, studenou kamerou a perfektně zmáknutými psychologiemi postav. A to vše zasazeno do rámce, kterej sakra dobře funguje.

Je to komiks a ostatní komiksy jsou proti němu nedonošená mláďata.
Uvidíme, co za rok Wolverine.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Daemon666 17. 8. 2008 15:51

Vaclav - 84%
Kaktus -55%
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 8. 2008 16:09

troufam si chemist rici ze sin city je takys precizne zvladnuta adaptace komisku jak vizualne tak zpracovanim atd ... to same pro me plati i u batman begins i kdyz slabsi nez dark knight ale stale kvalitni snimek

a o Weightlifter a jeho nazoru na poctivej akcnak ... huh dark knight zas takovej akcnak neni .. zkracene asi neni zralej na oceneni takovych snimku

to user : herecke vykony sou velmi dulezite umis si predstavit ve forrest gumpovi jineho herce? pac na nem stoji a pada celej film . bez nej by to treba nebyl tak precizni a emocema preplnenej film jak ho zname ted
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 8. 2008 16:12

Weightlifter píše:Já bych dal Room 1408 tak 9/10 zdálo se mi to mnohem lepší než ty dnešní rádoby horory

tomuhle davas 9 / 10 ty bys byl kritik se vsim vsudy :)

vcera v noci sem koukal po delsi dobe na pulp fiction :D

co rici ? dokonaly :D rulezzni hlasky skvely herecky vykony hlavne se me libila dvojce travolta s tim negrem kteri porad resili sami picoviny a do toho delali svoji praci hrozne me pripomeli jeden komiks kterej sakra nevim jak se jmenoval daxter neco :(

filmu udeluju 100% proto ze se na nej da koukat znovu a znovu a tak nejak me sou tyhle sfinstva v ulicich jako drogy, mafie , ganky, hodne blizky a hrozne me bavi :)

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 17. 8. 2008 16:18

Tomkalhotka píše:to user : herecke vykony sou velmi dulezite umis si predstavit ve forrest gumpovi jineho herce? pac na nem stoji a pada celej film . bez nej by to treba nebyl tak precizni a emocema preplnenej film jak ho zname ted

Samozřejmě, že herecké výkony jsou důležité. Ale musí se doplňovat se zbytkem filmu. Batman vcelku svižně šlapal, ale jak jsem už říkal, žádnej filmovej orgasmus to pro mě nebyl a brzo na ten film zapomenu. Ohlasy na csfd nechápu stejně jako třeba kladné ohlasy na (pro mě) jeden z největších braků filmového průmyslu jménem "Kostka". Musím ovšem uznat, že Batman je pořád o několik levelů nad ní:).

(A co se týče syrový temný atmosféry, psychologie postav apod, doporučuji zkouknout třeba Coppolovu Apokalypsu a porovnat:)).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 8. 2008 17:22

Tomkalhotka píše:
Weightlifter píše:Já bych dal Room 1408 tak 9/10 zdálo se mi to mnohem lepší než ty dnešní rádoby horory

tomuhle davas 9 / 10 ty bys byl kritik se vsim vsudy :)

S kritikama jdi do prde*e, protože je to většinou tak že co kritici pochválí, to se mě vůbec nelíbí a naopak co zkritizujou to se mi líbí
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 17. 8. 2008 17:29

Mozna to o necem svedci...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 8. 2008 17:30

Například?
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 8. 2008 17:42

Ze neumis ocenit dobry film?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 8. 2008 17:44

Řekl "znalec filmů" třeba tu Mumii taky hodnotili docela nízko ale mi se to líbilo nehledal jsem v tom nic převratného, ale rozhodně byl zábavný
Naposledy upravil Weightlifter dne 17. 8. 2008 17:47, celkově upraveno 1
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 8. 2008 17:46

No troufam si rict, ze v tomhle ohledu mam trochu lepsi pozorovaci schopnosti... A lidi jako ty znam, pokud neni nejakej film pro ne dostatecne cool, hned ho nazvou srackou...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 17. 8. 2008 17:49

A já jsem snad Temného rytíře nazval sračkou? NE ale není to taková pecka jak to píšou, nic převratného viděl jsem plno lepších filmů a u filmu se má hlavně člověk bavit
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 8. 2008 17:54

mumie takovej beckovej brak :D no nic

to user: kostka pro me byl nehorazne originalni film a sakra se me libil !

to weig: nevstekej se hej proste z pohledu filmu co tu pises a hodnotis tak si proste nenarocny divak ktery hleda nejake bezmozkove filmy u kterych se bezpracne pobavi ...

ja se na filmy divam trochu jinak... vsimni si meho avataru vis kdo to je? pust si jeho filmy a vsadim se ze z nich pochopis velky kulovy :)
a o tom to je jeho filmy sou neco nepopsatelneho kazdej si najde svuj pribeh a posklada si pribeh uplne jinak napr : mulholand drive , lost highway , inland empire (to je hodne narocnej film : O)

a mnoho dalsiho ma i lechci oddychovky jakozto muj oblibeny blue velvet nebo wild at hearth ale stale sou toceny jeho stylem a ma u kazdeho filmu nehorazne propracovanou psychologii lidi (hercu)

ja jeho filmy miluju a je to pro me nejvic respektovanej reziser je mi jasny ze ty se pobavis u dooma :) ale takovy braky dou mimo me a dark knight byl film s velmi propracovanou psycholoogii postav akorat ji proste nedokazes ocenit protoze ji nevidis
Naposledy upravil Tomkalhotka dne 17. 8. 2008 18:00, celkově upraveno 1

Tomkalhotka
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka