Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 14. 7. 2008 00:54

Co přesně je na něm tak dobrého kromě efektního vizuálního zpracování? Mě tam neskutečně s*alo omílání témat "chlapáckost, čest, Sparta, chlapáckost, chlapáckost, čest a, ehm, chlapáckost". Tolik instantního patosu se nenajde ani ve filmech Michaela Baye a to už je co říct...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 7. 2008 00:57

co na nom bolo dobreho? no predsa Sparta, cest a chlapackost!!! :-/ Ale ok, nemusi sa kazdemu pacit...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod jezek 14. 7. 2008 06:38

2USER47:Četl jsi to?O ničem jiném se tam nemluví,ale mluví se tam děsně málo,tak bylo třeba z toho udělat uzvučený film,na němý by se už asi tak moc nechodilo ;-)

Letopisy Narnie:Princ Kaspian-Kupodivu se mi to zase hodně líbilo.Už se těším na divko a bonusy.Jediné,co mě zklamalo,je jak moc Georgie Henley zestárla.Už není tak roztomilá :-( Ale bavil jsem se od začátku až do konce.
9/10
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 7. 2008 09:12

Mne jen prijde zajimave ze to staci natocit pred zelenym pozadim, prohnat to nekolika peknymi filtry a ze souboju udelat tanecni kreace a hned je z toho kult. Vzdyt ten film je pod tim pozlatkem naprosto o hovne, a to u mne fakt nezachrani to, ze tam nekdo drsne zarve "this is Sparta"...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 14. 7. 2008 09:37

Opět opakuju,viděl jsi předlohu?Je to stejné,jako Sin City.Holt když chceš udělat film,podle nekonvečného komixu,musíš ho udělat stejně jako komix ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Raider 14. 7. 2008 09:54

hotspot: beru že se to někomu nemusí líbit. Ale já prostě jsem na ty efektní bitky, spoustu hrdinského patosu a drsňáckých keců. Pro mě je to něco jako oddychovka od filmů typu K-Pax nebo Requiem For a Dream. Které taky hodnotím na desítku. Prostě 300 je jinej šálek kávy a musíš se na něj taky dívat trochu jinak.
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 7. 2008 10:35

hotspot: ze je to naprosto o hovne? je to o 300stovke! je to o tom, ako jeden z greckych statov, zakladajucich ducha, smer a filozofiu zapadnej modernej civilizacie, sa postavi presile ohrozujucej celu ich domovinu a potazmo i cely europsky svetadiel, a to aj s vedomim toho, ze padnu. tento ich cin poskytol ostatnym statom cas dat dohromady vojska a porazit perzanov. je to o zarputilosti, o tom, ze hrstka 100% ludi dokaze rozmetat hromadu smejdov. je to o vojne, taktike a hlavne o europskych dejinach. /neviem, ci som to opisal historicky exaktne, ale podstatu tu snad mam zachytenu ^^ / nabuduce davaj v skole lepsi pozor!
Thowt1

Odeslat příspěvekod mr_wawra 14. 7. 2008 10:47

Je to proste paradni podivana plna pozlatka, chlapackosti a zajimavejch souboju, zkratka skvelej akcni film.. tak se mi to libi.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Majorus 14. 7. 2008 13:18

300-8/10
Velice pěkně udělané. Až na takový podivný konec, který jsem čekal trochu jiný, to bylo fakt pěkné.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 7. 2008 15:10

Beowulf 9/10 velmi dobre a pekne pokoukanicko :-)
Thowt1

Odeslat příspěvekod Chemist 14. 7. 2008 18:12

The Seed - na cca deseti minutách je všechno, co se dá čekat od celovečeráku. Joe Hahn předvedl úžasnou práci a já jen doufám, že brzo nám ukáže, co umí, i právě v nějakým celovečeráku. 90%
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 7. 2008 18:46

Thowt1 píše:je to o vojne, taktike a hlavne o europskych dejinach. /neviem, ci som to opisal historicky exaktne, ale podstatu tu snad mam zachytenu ^^ / nabuduce davaj v skole lepsi pozor!

:D :D :D Promin, ale tohle se ani neda komentovat...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 14. 7. 2008 20:00

hotspot: tak to nekomentuj :D to ze je to na holywoodsky sposob a pod hromadou nablyskanych efektov, to je uz ina vec...
Thowt1

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 7. 2008 20:04

Ja bych to ani nerozdeloval, ten film totiz o nicem jinem nez o hromade nablyskanych efektov neni... Sam pan reziser priznal, ze kaslal na historii a vse podridil tomu, aby to vypadalo cool. Pripisovat takovemu filmu hlubsi vyznam nez prehlidku testosteronu, bullet-timu a CGI priser mi pripada jako pekna pitomost. Pozor jsem pri dejepise sice moc nedaval, ale tohle je opravdu o necem jinem. ;-)
hotspot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 14. 7. 2008 20:06

Thowt1: Ale to, že to není ani o taktice a už vůbec ne o dějinách, už jiná věc není:).

jezek: Nečetl jsem to, jen jsem tím listoval, nicméně hodnotím film a od toho opravdu očekávám víc. Imho jde udělat film o cti a válce i bez toho, aby se to tam explicitně opakovalo každý tři minuty...Vím, že v komixu je to stejné, to ale na mým pohledu na film moc nemění.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka