Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 25. 3. 2008 00:27

Umučení Krista a můžu říct jen jedno- Mel Opičák (Gibson aka Gibon) je vůůůl. To co předvedl.... Ehmm. No já nevím... Je to dozajista jeden z nejkrvavějších filmů... To je víc než jisté. Jenže - mám pocit že tak jak umučení předvádí... Se to asi nestalo. Nevěřím, samozřejmě leda že by to byla boží vůle aby někdo přežil doslova a do písmene zaživa masakr knutou... Ani si nejsem jistý jestli tahle šílená obdoba důtek v té době existovala. Rozšvihání zaživa, potrhání kůže, obnažení žeber, obrovská ztráta krve, šok... To podle mě není vůbec reálné přežít. Do Krista tam bijou snad deset minut. Trhají ho tou strašnou věcí nakusy... Marie Magdalena a Panna Marie tam pak utírají krev, tolik krve... Nedivím se že Panna Marie nepláče, když ji dávají syna na kříž. Protože v té chvíli není nemožné nepřát mu smrt.... To totiž není člověk, to je krvácející tělo, jedna velká rána... Takovéhle rozsáhlé poranění muselo šíleně bolet. Tak bolet že už by to ani nebylo cítit. Hlavně Gibson si hraje na autenticitu, nechává tam herce mluvit aramejsky a latinsky jenže Kristus si táhne na popraviště celý kříž, přitom se nosilo jenom horní břevno (má to i latinský název ale já si to nepamtuju.) Táhne kříž a dusí se vlastní krví. Gibson-ten autentický režisér zapoměl na královské roucho od Heroda (o které mají vojáci losovat). Oni sice hrají v kostky ale nikdo nevěří že by losovali o kus zkrvaveného pytle ve kterém jde Kristus na smrt... Gibson je silně věřící člověk ale to co předvedl v tomhle filmu to se vymyká zdravému rozumu. Film není autentický, na to je až moc krvavý... Nedivím se že u něj lidé umírali je to totiž šok a děs. Pokud to někdo nestih je to na Divku u novin ale bacha-fakt jen pro veskrze silné povahy...Jakýkoliv akční nebo hororový film je proti tomu čajíček...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 3. 2008 07:00

Tak teď jsi mě naladil tak hodně,že se vyloženě těším :P
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 25. 3. 2008 20:20

rambo prva krv, pred par dnami - klasika 8/10
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 25. 3. 2008 20:41

Wild Hogs(Divočáci):Skvělá komedie. 8.5/10
Gympl:6/10 čekal jsem víc
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 25. 3. 2008 22:18

SAW II - 4/10 - nemám rád filmy kde je víc krve než vody.
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 26. 3. 2008 00:15

aby som nebol uplne ot - dopozeral som druheho Indiana Jonesa, ked skuknem aj zatial posledneho tretieho, hodim hodnotenie a komentar, takze niekedy cez vikend...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 3. 2008 09:07

ot diskuze o Umučení krista je zde: http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=7475
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 26. 3. 2008 09:08

Úplně zbytečně jsi malé OT předělal na zbytečnou vedlejší větev.

(včetně mého non-OT příspěvku :?)

//Tvůj non-ot příspěvek šel,podle mne,blbě přilepit k jinému,tak tam šel celý.Můžeš si ho sem napsat znovu a budeš mít o jeden víc :wink: -Jezek
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 27. 3. 2008 17:57

Zbohatni nebo chcípni - 6,5/10
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 27. 3. 2008 22:46

Podezření-9/10
Vynikající film, se skvělými hereckými výkony. Freeman i Hackman jsou úžasní a Monica je jako vždy nádherná.

EDIT:A abych nezapomněl, Punisher hrál detektiva :mrgreen:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 3. 2008 11:48

Invaze světů - 0/10 (tohle byla opravdu ta největší "blitka" co jsem kdy mohl spatřit tento film opravdu "doporučuji")
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 3. 2008 18:25

Kousek nebe - ObrázekObrázekObrázekObrázek

Na ceskou tvorbu vyjimecne pusobivy snimek se skvelymi herci a misty nadhernou kamerou. Jen tu "experimentalni" hudbu, misty pripominajici triskani do xylofonu, si mohli odpustit...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IZZY666 29. 3. 2008 19:48

Rambo 4 je to celkem dobrý ale ze stalona je už dědek no a až na to že to byl masakr v tom filmu vlastně nic moc zajímavýho nebylo ale i přesto mě to bavilo 7/10
IZZY666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 3. 2008 19:57

:-D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 3. 2008 21:35

10 000 B.C. - 9/10 jakože příběhově to nebylo nic moc, ale vůbec jsem se u toho filmu nenudil a navíc fantastické efekty(ty byly na tom filmu to nejlepší), které si fakt zaslouží pochvalu, takže hodnotím takhle.
Independence Day - 9/10 další Emmerichovka, ale podle mě jedno z nejlepších sci-fi, a na svou dobu a vlastně i dnes nádherné efekty
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků