Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 13. 5. 2014 19:08

Patema Vzhůru Nohama - v ramci animefestu vysilali tenhle film a musim rict ze byl uplne uzasny , humorny, skvele nakresleny , romanticky a hlavne si tam hezky vyhrali s tim ze na hrdinku a na hrdinu plati opacna gravitace , sem tam je to docela temne jako prostredi ve kterem zije hlavni hrdina kde vse pro dobro spolecnosti i kdyz to znamena ze se nesmi behem vyucovani koukat z okna a koukat na nebe je smrtelny hrich , zatimco hrdincino prostredi mi pripomelo spise fallout nebo metro ,

skoda ze takovych filmu neni vice , a ne jeden za dva roky

Library War : Wings of Revolution - film sice navazuje na serial ale to moc nevadi protoze nosna myslenka ze stat vymysli zakon kterym jim umoznuje cenzurovat co se jim zamane je dnes hodne aktualni , knihovny proti tomu se zacnou bourit a cvici svoje vlastni jednotky v boji proti cenzure , hodne se tam strili ale malokdo zemre , je to hodne o svobode slova proto by si to mel shlednout kazdy
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 5. 2014 23:23

Lego Movie
Jako malej jsem měl LEGO strašně rád. Sice jsem měl dohromady sotva nějakých třicet kostiček, protože naši nikdy neměli dost peněz aby mi nějakou stavebnici koupili a tak jsem měl jen to co jsem sesbíral, nebo našel, ale já ho prostě miloval. LEGO hry mě moc nebaví, ale film jsem si pustil s chutí a užil jsem si ho. Není to až tak kulervoucně srandovní jak slibovaly trailery, ale oceňuji, že si autoři odpustili Boliwoodské vložky z ostatních animovaných filmů, kdy postavy tančí a zpívají, čímž se natahuje stopáž a zakrývá, že scénář je dobrý tak akorát pro jeden díl seriálu. Takže z hlediska humornosti tomu dávám takových 70%, ale nebojte se, ono to není jen o vtipech.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Bohm 14. 5. 2014 03:15

Captain America: Návrat prvního Avengera
Doporučuji,
nelze srovnávat s jedničkou ( koncepce a navazování), napínavé a záživné... :) fakt kvalitní film :)csfd 83% taky jsem nějak kolem těch 80 libilo se mi to :)
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 15. 5. 2014 19:18

Godzilla - velmi povedeny film az na par veci , hezky udelane , godzilla ma atomovy dech , hodne me zklamalo ze godzillu ukazou celkem pozde , trapne strihy jakmile se na scene objevi godzilla na trapne lidi jak se objimaji a resi svoje problemy , lidi v godzille by meli mit jen tri role a to utikajici a jecici pripadne snazici se bojovat proti godzille temi trapnymi hrackami co maji k dispozici a nic vic ,, nezajima me ze tam se setkala stastna rodinka, ze tam si batole ucrklo na bryndak , ja chci nepretrzite v zaberu godzillu jak likviduje mesto , pripadne jak si tankem stoura mezi zuby , bohuzel to v novem filmu o godzille moc neni a tak zase mame rodinne drama apod., nekdo by mel tvurcum rict ze tohle lidi vubec nezajima
Nemá tu někdo mentolku?
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 15. 5. 2014 19:53

Tohle netočili japonci, takže jde o rodinný film a musí tam být šťastná rodinka. Bohužel...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 15. 5. 2014 20:19

to byla asi ta nejvetsi chyba , konecne godzilla nevypada jak prerostly leguan a oni ji skoro ani neukazou , vsechno ve tme nebo pri desti , uz me tohle zacina stvat , hlavne ze ukazou ten falesny americky patos fuj , i ten blbej pes to prezije aaaaarghhh
Nemá tu někdo mentolku?
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 5. 2014 20:55

Zapoměla jsi na čtvrtou věc co by lidi v tomhle filmu měli dělat - být zašlápnuti :D
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 16. 5. 2014 07:59

:) to nekteri zase byli
Nemá tu někdo mentolku?
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 5. 2014 09:55

No vidíš, takže to není až tak špatný film :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 16. 5. 2014 12:14

ale mohlo to byt mnohem mnohem lepsi takovych 20 minut neprerusovaneo souboje a byla bych spokojena , pripadalo mi jako by to snad delali naschval , popravde co americky film to zklamani co japonsky film to super prekvapeni asi tak
Nemá tu někdo mentolku?
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 17. 5. 2014 17:34

Chilling Visions: 5 Senses of Fear (2013) - mno jo no, zajímací, ale mělo to sestupný ráz, kde u posledního "sluchu" už jsem měl pocit vykradeného nápadu odjinud (Kruh apd.)

Snad nejvýraznější byla pro mě chuť, současně ale nejhorší vyjádření tohoto smyslu.

Myslim, že skvělá látka ke zpracování, fakt dobrý nápad, ale tak nějak se to nepovedlo.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 5. 2014 11:14

Trancendence - tak debilne naivni film uz jsem dlouho nevidel. Myslenka fajn, ale zpracovani a hlave chovani postav slo totalne vedle. Asi od poloviny to neskutecne vykrada knizku Prey or Michaela Crichtona. 3/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Carter83 19. 5. 2014 20:08

Godzilla - pěkná podívaná, ale souhlasím s tím, co bylo napsáno výše - "rodinná" část filmu mi nějak nesedla. Pacific Rim jsem si užil víc.
Carter83
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 5. 2014 10:40

Lego movie - vazne povedene. Nasmal jsem se, porad se tam neco deje a nekdo trousi hlasky, spousta napadu i celkem prekvapivy zaver. Nekdy to urcite budu muset sjet znovu. Jednak kvuli tomu, ze se tam toho deje tolik, ze jsem urcite spoustu veci minul a za druhe kvuli naprosto katastrofalnim titulkum, ktere ve velke casti vubec neodpovidaji skutecnosti. A to plati jak pro ceska, tak bohuzel i anglicke. 5/5
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 5. 2014 18:20

Her - Skvely napad, hudba a zpracovni. Obcas sice trochu drhne ale i tak je emocne strhujici pribeh. 8/10

Howl's Moving Castle - Nepochopil jsem. Nehodnotim.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka