Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 11. 4. 2014 20:44

Cinestar. :-) Jo, občas se povede. Pamatuji, kdy jsem byl v kině i sám s přítelkou. Docela luxus :D
Noah: Abych pravdu řekl.. Nevím, co si o tom myslet.. Nebudu hodnotit. Protože to není ani špatné, ale ani dobré..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 4. 2014 17:12

Tak to neni fer. Jak to, ze u vas v Plzni (?) bez Biebera a u nas s Bieberem :-\
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 4. 2014 09:33

Nevím :D A včera jsem byl zas v kině.. :nenapadne Teď v Cinema City.. A Bieber nikde :D
10 pravidel, jak sbalit holku: Nemusím české filmy všeobecně.. Ale tady jsem se bavil a uteklo to jako voda :-) 8/10
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 4. 2014 19:40

Snowpiercer
Scífko natočené Korejcem. Tohle musíte mít na paměti, pak už je to v pohodě.
Něco se nepovedlo a celý svět zmrznul. Jediné co se na téhle sněhové kouli ještě hýbe je unikátní vlak, který ji jednou za rok obkrouží a v jehož sekcích je udržována křehká ekologická rovnováha. Jinými slovy, ti vzádu si šlapou po hlavách, ti vepředu si žijí v luxusu. Soudek se střelným prachem dalo by se říci. Po sedmnácti letech se (opět) stává situace neudržitelnou a tak Chris Evans musí vést revoluci.
Asi tak v půlce, když se film překlopí do poněkud dekandentnějšího rázu mi došlo, kde jsem tuhle atmosféru viděl - Bioshock. Místo, kde se všichni tím, či oním způsobem zbláznili. No, nedopadne to všechno úplně přesně jak bylo plánováno. Asi to není to nejlepší post-apo scífko a ten Korejský ujetý styl tu je tak trochu znát, ale bylo to hodně zajímavé. Doporučuji jen pro ne až tak konzumní diváky.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 15. 4. 2014 14:15

Shodou okolností jsem zrovna včera Snowpiercer viděl (zjistil jsem o jeho existenci předevčírem díky titulky.com)..musím říct, že až na několik scén mě film moc nezaujal.
Ano, v určitých místech měl skvělou atmosféru, ale jinak pokud mám hodnotit postavy a film jako celek, tak bych rozhodně nedal více než 7/10 a to ještě s přimhouřením oka.

Není to špatný film, ale po 2. už se na něj nepodívám.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 4. 2014 10:43

Me naopak zaujal hodne. Za malo penez hodne muziky.

Hobit 2 - Beru, ze tech 200 stranek rozdelili na tri filmy, protoze prachy. Ale proc musi mit kazdy z tech film skoro 3 hodiny? 3/5

Hunger games 2 - Lepsi kniha, lepsi film. Konecne se venujou i svetu kolem a ne jenom hram a romankum. 4/5
Ale kterou chorou mysl napadlo rozdelit posledni knihu na dva filmy (duvod je opet jasny)? To se bude cely prvni dil odehravat jenom v bunkru?

edit: Ted se divam a 40 mega. To zas tak malo penez neni...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 23. 4. 2014 04:58

Tak HG je více pro ženské tak ty románky musíš brát v potaz :D ale 2 byla opravdu povedenější... Uvidíme co připraví dál.. jen mě zase mrzelo, že ten Děj zase tahali hrozně dlouho a to důležité zase osekali..ale to tak je vždycky no -.-
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 4. 2014 11:49

Transcendence - Na CSFD dost rozpoluplná hodnocení, já se řadím mezi ty, kterým se film líbil. Hodně zajímavý nápad a zpracování povedené. Sice nic, z čeho bych si učurnul, ale na jedno zkouknutí pohodovka. 8/10
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohm 27. 4. 2014 14:42

Zataženo občas trakaře 2 :)
Celkem čitelný příběh od začátku až do konce, ale musím brát v potaz, že se na to budou dívat děti :D :) (ségra z toho byla unešená). I přesto všechno jsem se neskutečně nasmál a líbilo se mi pokračování. Příběh pěkně navazoval a nedošlo nikde k nudným protahovačkám :) bylo to ještě divočejší než jednička :) Doporučuji ^^
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 28. 4. 2014 09:12

Alianna Hitomi píše:
Lo!Zza píše:Grave of the Fireflies - tohle jsem si mel pustit pred Totorem, protoze Svetlusky jsou totalne odlisny film. Z lehke hravosti jsem se dostal do deprese, naproste bezmoci, beznadeji a o aspektech valky o kterych nikdo ani moc nepremysli. Dost mozna nejrealisticteji ztvarneny valecny film (jeste predevcirem by mne ani nenapadlo, ze bych neco takoveho mohl napsat, vzhledem k tomu ze je to kresleny film) ktery obcas az moc tlaci na city, ale ve finale je to uzasne silny zazitek. 8,5/10


jo hrob svetlusek se nedoporucuje poustet pri depresi , jen se to zhorsi ,

A četli jste tu původní knížku? Nebo viděli hranou verzi? Prý je to ještě lepší.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 29. 4. 2014 13:39

na hrane verze se radsi nekoukam japonci prehravaji jak slak
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 4. 2014 10:54

Ale právě že u tohodle je i hraná hodnocená hodně dobře.

Jinak jsem se konečně dohrabal k rozbalení prvního Hobita a nic moc. Převatováno a předigitalizováno.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 5. 2014 10:12

A to jsi jeste nevidel dvojku...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 5. 2014 23:19

Nedávno vyšel na PSN Strike Suit Zero, který je vlastně jen taková jednohubka. Předminulý týden jsem koupil na PSN pro svou Vitu Starlight Inception, což je na jednu stranu docela plnotučný kosmírový simulátor, ale na druhou stranu autoři chtějí 400 korun za betu a to tak, že v hrozném stavu. V tom okamžiku mi došlo, že mám "Space Opera Wave Mood", takže jsem si sehnal Wing Commander knížky (překvapivě docela dobré), začal hrát Wing Commander 4 a dneska si pustil i film... Jo, je to béčko, je to levné, trochu patetické, ne moc složité, logiku bych v tom nehledal, vesmír v tom temně hučí a scénář je takový slepence všech možných dílů VC (což samo o sobě něco naznačuje), scénář k tomu psal sám Chris Roberts... ale co, hodina a půl docela dobré srandy ve stylu Top Gun, jen bez Tomáše Kruizů. :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 5. 2014 10:03

Tracks - zivotopisny film o zene co sama s pomoci tri velbloudu presla zapadoaustralskou poust. Nestil jsem konec protoze jsem musel z kina odejit driv. Docela pomale, nic moc nerikajici a v podstate se tam ani nic moc nedeje.... 6/10

I, Frankenstein - vedle Lincolna co zabiji upiry a Jenicka a Marenky co lovi carodejnice dopadl Frankenstein zdaleka nejlip. Bohuzel je to stejne strasna kravina s predvidatelnym dejem a nezajimavymi postavami. Hudba byla fajn. 4/10

Monty Python & Holy Grail - Co dodat. Klasika, ze. 9/10 ("We are the knights who say NI!")

The Amazing Spiderman 2 - o neco lepsi nez jednicka, ale i tak je to film kde zoufale chybi neco vic. Akcni sceny jsou super, hlavne zpomalovacky, ale postavy jsou totalne nedoladene. Jejich motivy jsou pitome (proc chce sakra Harry zabit Spidermana?). Originy zaporaku jsou taky dost o nicem a uz mne nebavi porad koukat na to jak si typek pichne injekci a stane se z nej superzlocinec. :/ Nejvic mne nastvalo, ze i kdyz vsude propaguji 3 zaporaky, nejvic prostoru ma jen Electro. Hobgoblin si vystrihne tak 5 minut a Rhino je az v zaveru (a totalne k smichu). Aspon predstavili Black Cat jako nahradu za Gwen... Ale abych si jenom nestezoval tak plus je rozhodne akce (i kdyz je ji malo), hudba (i kdyz ten hlavni motiv by se hodil spis ke Kapitanovi America) a design postav (konecne Spiderman vypada jako Spiderman). 7/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků