Tipy na levné filmy

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 21. 8. 2010 09:36

Docela brzo, vždyť to zas takovej starej film není :-X
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 8. 2010 11:45

Osobne mne uz ani ty levne filmy moc neberou. Od doby, co jsem se zacal divat na HD, se mi nechcou kupovat, protoze to jsou "jenom" DVD :nenapadne ...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 8. 2010 12:04

Přesně tak... Navíc je to kolikrát takový "TVRip" dokonce s logem televize...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 8. 2010 13:47

holubek002 píše:Osobne mne uz ani ty levne filmy moc neberou. Od doby, co jsem se zacal divat na HD, se mi nechcou kupovat, protoze to jsou "jenom" DVD :nenapadne ...

-//-
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 9. 2010 15:02

Teď na Trafice Trio Napětí za 79,-: Domino s Hackmanem + Widmark, Meduza s Venturou a Burtonem + Salamandr, Nero s Quinnem(CC, Ch.Lee), já s nima byl před léty docela spokojen - 7-8+/10. nostalgický STarec, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 9. 2010 17:32

Marceli, je to v papírovém obalu, nebo digipack? Dotek medusy bych vzal.
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 9. 2010 21:34

Jseš moc náročnej divák Skinny: 3 x DVD- papír ve větším papíru...jinak by to nebylo za pár šupů, že..., ale mně je to jédno, že. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 20. 9. 2010 19:03

Já se na HD chodím koukat ven...

Jinak mazejte zítra do trafiky, vyšel v levnejch DVD velmi slušnej film. Kozoroh 1. Pak že přistáli na Měsíci... 18th Century Movies tak leda ;)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 9. 2010 15:52

No Docu, ten Kozoroh je pěknej Podraz(jako byla Helenka - bejvalka, hehe taky Kozoroh, jak vyšitej), placama i trpný, hej, zatím jsem ho nesehnal...Bral jsem Vlak do Yumy - western s Russelem Crowem(49,-)...ten byl z těch lepších i když jim na konci trapně vyměk taky...obojí má u mne +/- 8/10. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 9. 2010 16:48

Yumu tu celkem dlouho mam, a nikdy nemam naladu se na to podivat. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 9. 2010 18:05

Ahoj Lojzza, ty chlape máš teď možností... co vidět, hech. Záleží na přístupu i náhledu: k filmům, Hrám, knížkám a vůbec k Umění a Počinům Lidstva - Civilizace i k Přírodě... Ze Všeho si můžeš toho hodně pro Sebe vytěžit nebo se taky jen pobavit a ,,nějak strávit ,,volný čas,,.
Já jsem si vždy dokázal najít,,Něco,,na každém dílu člověka i na něm, co za tu Hru stálo, chce si to s Tím pohrát a potom to jde pochopit snadněji i ten vztah, nálada se dá najít, proč stojí za to se na To kouknout a dát tomu šanci!? Mám Ti sepsat, proč třeba ta Yuma, za to spuštění stojí?!
STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 9. 2010 18:16

No jasny..ja nerikam ze ten film nemusi byt spatnej. Jen jsem na ten film nejak posledni dobou nemel naladu (jako na western obecne).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 9. 2010 13:27

Abych to Lojzzo zamáz, vono totiž v posledních letech je o slušný Westerny docela bída i no v dalších tématech jako ve Hrách, prostě vedou ty akce.
Nostalgic STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 22. 9. 2010 20:59

Marcel: toho Yumu zkouknu. I když Russela zas až tak nemusím. No Kozoroh, Apollo 13, tak to je slabost nás, co jsme jako mláďata čučeli na Remka. Jak tam říká šéfik letu. "Když přistálo Apollo 17, volali nám lidi, jak to, že jsme kvůli přenosu NASA zrušili reprízu seriálu...".
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 9. 2010 11:05

Lo!Zza píše:Yumu tu celkem dlouho mam, a nikdy nemam naladu se na to podivat. :D

Aby Tě to ve finále nenaštvalo jako mne...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků