Seriály

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 7. 2016 13:52

Ja nevim, nemyslim si si, ze mi to ma jeste dnes co nabidnout. I normalni SG uz prepinam, kdyz na to narazim v tv...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 8. 2016 15:56

Tohle není ani zdaleka papundeklové jako SG. Spíš to je jako Battlestar.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 8. 2016 17:12

Co máte proti SG? :D Také jsem to nedávno zahlédl a říkal si, jestli by mě to ještě dnes bavilo. Myslím, že jsem viděl všechno, ale poslední série už byl docela odpad. Ale tak 3 až 6 bylo dost fajn. Dnes nevím. Atlantis jsem zkoušel a i když to není špatné, tak na původní to nemělo zdaleka. Tohle bych možná zkusil. Jak to navazuje?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 8. 2016 18:59

Slash_luke píše:Momentálně sleduju Stranger Things (http://www.csfd.cz/film/430582-stranger-things/prehled/) a rozhodně všem doporučuju. Především fanouškům Kingových příběhů - sice tohle nenapsal, ale inspirace je tam jasná.

Po 3 dílech bych se hodnocením pohyboval mezi 9 a 10/10 :tleskani

Taky jsem si to pres vikend dal. Ja bych taky sel i na to absolutni hodnoceni. Pribeh je zajimavej, hudba skvela a atmosfera proste perfektni. I pres to ze by ten pribeh byl nijak extra originalni (precejenom tahle premisa tu uz byla tolikrat, ale myslim, ze prave ten silenthillovsky twist tomu dava stavu).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 8. 2016 17:52

Ty uz mam taky nachystane. Dostanou prednost pred Mr. Robot. Mezi tim ale muzu s klidnym svedomym doporucit Bojacka Horsemana. S kazdym dilem lepsi a lepsi :-)
Parks and recreation taky dobre
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 8. 2016 19:15

BoJack jde tak prvni (dve) serie. Ta treti mne vubec nechytla...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 8. 2016 19:19

Penny Dreadful třetí sezóna.

Jsem v polovině a spokojenost. Herecký koncert kdy Eva Green jeden celý díl stráví ve vypolštářované cele - masakr.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 8. 2016 20:13

To už jsem dočučel, škoda, že je to poslední sérka. :-( Ale je super alespoň a zakončená.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RamonVarga 17. 8. 2016 11:17

Za sebe mohu doporučit komiksárnu ARCHER. Mnoho ulítlého humoru, narážky na reálie USA a mnoho dalšího. Kdo nezná, tak ať se na něj koukne. Btw, byla přislíbena 8.,9.,a 10. sezóna.
RamonVarga
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 8. 2016 08:21

Proc se mi vsichni za kazdou cenu snazi zku*vit moje detstvi? :D

Naposledy upravil Lo!Zza dne 18. 8. 2016 16:42, celkově upraveno 1
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 8. 2016 15:59

Kouknu na pilot, potvrdím si první dojem, že to je průjem a zbytek roku budu čumět na Flashe...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 8. 2016 19:34

Whyy... :roll: To asi taky budu u Flashe, páč toho stejně sleduju, i když je takovej.. No.. Nevím, jak to popsat, teeny séroš :D Ale zabaví a děje se dost. :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 21. 8. 2016 20:36

Proč zkurvit? Původní MacGyver přece zůstává stejný. Jenom mu teď přibude nová, asi o něco málo pitomější, verze. (Samozřejmě jsem to taky žral, ale teď už je to taky nedívatelné).
Knight ridera už zkoušeli, teď tohle, co příště?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 9. 2016 14:27

Divam se, co je k mani a vidim The Wire. Rikam si: "Parada, konecne nekdo nekam dal The Shield v normalni kvalite. "Nakoupim" kompletni serial nez zase zmizi." Tak mi pet rad pristalo na HDD. Po nejake dobe si teda rikam, ze uz bych si The Shield mohl pustit, poustim prvni epizodu a je mi to nejake povedome. Vzdyt to vypada jako The Wire, ktery jsem videl pred 1-2 lety. A ono to je opravdu pet rad The Wire. Hledam v historii, odkud to vlastne mam a co za vola tam dal The Wire misto The Shield. A stranka se jmenuje nejak jako "The Wire complete seasons 1-5". No chapatete to :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 9. 2016 19:50

Zacal jsem na Netflixu Dereka...jsem celkem prekvapeny.

Obrázek
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků