Seriály

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 9. 2016 18:05

Obrázek
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 9. 2016 20:05

Serial takovyho razu bylo asi to posledni co jsem od Rickyho cekal. Bohuzel, kvuli tomu ze ho sleduju na FB a vim jaky je to hovado, tak mu tu postavu moc nezeru. Ale snazi se, to jo. Mozna bych ho radsi videl jako Douglase, ktery je mimochodem asi nejlepsi postava.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 3. 10. 2016 12:13

Westworld - http://www.csfd.cz/film/395723-westworld/prehled/

První díl jedním slovem úžasný. Výprava, motiv (holt Crichton), herecké výkony..vše špičkové. Nemůžu se dočkat dalšího dílu a trochu lituju, že jej netočí Netflix a nemůžu ho tak sjet komplet :D
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 10. 2016 18:38

Ja si chvilku pockam az bude tak 5-6 epizod.

Potom, co jsem odevsad slysel jaka je to pecka, tak jsem rozjel Attack on Titan. A svete div se, on je to fakt narez. Mam za sebou asi jen prvnich 10 epizod, ale lehce mi to pripomina fantasy Bratrstvo neohrozenych. A ta akce s hudbou, to je neco. Jen by ji mohlo byt trochu vic - snad prijde casem.
Sice mi moc nesedne, ze po sobe postavy porad rvou, ale co ja vim o chovani lidi alternativniho Nemecka v 18. stoleti..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 10. 2016 20:03

Westworld vskutku paradni.
Trpaslik po dvou dilech slaby. Minule tam byl alespon ten los...
Luke Cage se po dvou dilech zatim spis jen rozkoukava. Uz by se do toho mohl oprit.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 3. 10. 2016 20:08

Lo!Zza píše:Ja si chvilku pockam az bude tak 5-6 epizod.

Potom, co jsem odevsad slysel jaka je to pecka, tak jsem rozjel Attack on Titan. A svete div se, on je to fakt narez. Mam za sebou asi jen prvnich 10 epizod, ale lehce mi to pripomina fantasy Bratrstvo neohrozenych. A ta akce s hudbou, to je neco. Jen by ji mohlo byt trochu vic - snad prijde casem.
Sice mi moc nesedne, ze po sobe postavy porad rvou, ale co ja vim o chovani lidi alternativniho Nemecka v 18. stoleti..


a to je jen jedno z mnoha skvelych anime
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 3. 10. 2016 20:55

holubek002: Nějak tak, předchozí série Trpaslíka mi přišla super (možná sem tam zvláštní příběhové linky, ale fungovalo to), u nové se k něčemu podobnému "smíchu" musím nutit, ale furt doufám že přijde zlepšení.
Alespoň South Park a TBBT docela baví.
Z Masters of Sex se postupně stává taková lepší "soap opera", ale jde to.
Finále série Mr.Robot zajímavé, zůstalo otevřeno spoustu otázek, takže jsem na další sérií zvědavý.
Mám tu staženou novou sérii Narcos, titulky už jsme komplet na celou sérii, takže můžu rozject maraton :-) .

Btw Attack on Titan je první anime které mě donutilo přečíst si originální mangu (za pád dní vlastně vyjde nový díl), sice tam zaniká ta zábavnost soubojů, ale děj dobrý + "papír" neřve :-D
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 10. 2016 21:40

Do mangy bych asi nesel, ale hra vypada dost dobre.

Uvidime jak se to bude rozvijet dat. Sice je to vysoky nadprumer, kdyz si to porovnam s tema par anime co jsem videl (respektive rozjel a nedokoukal). Ale na FMA to stejne nema.

U anime obecne jsou proste nektery aspekty ktery mi moc pod nos nejdou. Ale zase pribehove jsou vetsinou na spickove urovni, a kdyz mi nektery sedne tak tech par veci, jako prilisne kriceni, neustale komentovani toho co se deje a obcasna naivita postav, klidne zkousnu.

Sam bych asi do toho AOT ani nesel. Ale pokukovalo to na mne na Netflixu, tak jsem si rekl, ze zkusim jeden dil a najednou byly 2 rano a ja si uvedomil, ze bych se mel jit vyspat. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 30. 11. 2016 18:11

Právě jsem dodíval 1.sérii The Expanse ( http://www.csfd.cz/film/407858-the-expanse/prehled/ ) na kterou jsem narazil náhodou na Netflixu mezi doporučenými seriály.
Rozhodně to není špatná space opera a jsem celkem rád, že jsem na ni narazil až teď, protože aspoň čekání na další sérii nebude tak dlouhé (vychází v únoru 2017 a poslední díl první série byl v únoru 2016).

Měl bych sice několik výhrad a konkrétně třeba hlavní role mi teda zrovna sympatické nebyly, ale celkově mám z The Expanse dobrý pocit a určitě dám druhé sérii šanci.
S přimhouřením oka a půl bych dal 4/5.
(btw: uslyšíte tam povědomé hlasy z her jako např. Mass Effect nebo Deus Ex :) )

Čirou náhodou nevíte někdo o seriálu podobném The Expanse? Ale z poslední doby (cca 5-7 let), ty starší nejspíš znám/viděl jsem.


Jinak Westworld si stále drží svou kvalitu (nebo spíš stoupá) a po Stranger Things je to letos můj nejoblíbenější "objev".
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 30. 11. 2016 18:43

Hmm, to The Expanse vypadá dobře, už tahám první díl.
opasino
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 11. 2016 22:25

Westworld pockam az vyjde cela serie, a pak to zkouknu najednou.

Ja na netflixku sjizdim Black Mirror. A i kdyz nektery dily v prvni a druhe serii sice nebyly muj salek caje (kazdej dil je nezavisla epizoda), tak dost jich je paradnich. Ty dily v treti serii se mi ale zatim zdaji nejlepsi a par z nich je totalni mindfuck.

Pro ty kdo nezna, tak Black Mirror je serie pribehu o tom, kam az muze zajit technologie kterou vsichni pouzivame a dost drsne ukazuje i jeji stinne stranky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 30. 11. 2016 22:31

Souhlas, Black Mirror je pecka, taky doporučuju.
Je tam sice i pár slabších dílů, ale prakticky každý je k zamyšlení - ideální asi je nesledovat to všechno najednou, ale dát si jeden díl, nechat ho aspoň 24 hodin do sebe "vstřebat" a pak až pustit další. Ale to je teda jen můj názor a stejně jsem ho párkrát porušil :D
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 11. 2016 23:12

Nektery epizody jsou lehce pritazeny za vlasy (ackoliv kdyz se nad tim clovek zamysli, tak zas az tak moc ne), ale jak rikas - v kazdem dilu je toho hodne na premysleni.

Zrovna vcera mne totalne dostala ta epizoda ze 3. serie o tom klukovi co ho vydirali protoze ho natocili pres webku. Z toho odhaleni na konci jsem byl dost v soku.

I ta s tou VR hrou byla dost dobre pojata. Na zacatku jsem si rikal, ze takovych filmu uz jsem videl spousty a ze mne nic neprekvapi. Opak byl pravdou.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 12. 2016 11:41

To už abys s Westworldem začal, v pondělí finále. U mě mimochodem taky velká spokojenost.

Black mirror mě taky příjemné překvapil, že si udrželi laťku ( a naopak ji ještě zvýšili). Paradoxně se mi ale nejvíc líbil asi nejméně black mirrorovský díl - San Junipero.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 5. 12. 2016 15:55

Wow..prostě wow.
Finále (dvoj-díl) Westworldu si bez sebemenšího přimhouření oka zaslouží 10/10 - našel bych tam sice jednu, dvě prkotiny, které mi vadily, ale ten zbytek...ten zbytek to bez sebemenších problémů zadupal do země.

10/10

Letos je opravdu silný seriálový rok a co je nejlepší - je silný díky začínajícím seriálům, tedy máme zde nadějný příslib do budoucna.

Kdo se na Westworld ještě nerozdíval, tak teď má skoro až povinnost :D .
A pokud vás to během prvních 4-5 dílů moc nechytne, tak nezoufejte a vydržte, protože se to teprve pořádně rozjede..jeden kámoš na tom byl podobně a od zhruba 6. dílu změnil názor z "meh" na "tohle je jeden z nejlepších seriálů vůbec".
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků