Seriály

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 10. 2007 03:57

taky se na ní těším... je to opět našlapaný dějem a čekám na rozuzlení... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrtak 8. 10. 2007 05:54

**** píše:
Logan007 píše: ... tak jericho se mi líbí celkem hodně..../quote]
nevim jak si v Jerichu daleko tak nechci nijak spoilovat, ale ta "hloupost scenare" o ktere jsem psal nekde vyse zacina cca od 14 dilu

ja bych rekl, ze tam prave konci to nejhorsi ze serialu a zacina to nejlepsi.... (az smerem do velkeho final ;)
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 8. 10. 2007 15:25

HAck_sg - ok, ale stejne si pockam, az vyjde tak nejak kompletne, stejne jako Prison 3
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 8. 10. 2007 15:39

Lidi dneska je v TV Dr.House a to už stojí za to zapnou TV...
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 8. 10. 2007 15:42

Logan007 píše:Jinak bych rád zmínil seriál Heroes (za cca měsíc pojede na primě)...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 8. 10. 2007 17:04

To jo, se skvělou Lucíí Vondráčkovou v hlavní roli. To si můžou strčit někam, to zase bude veledílo, už jen ta jejich stránka o Heroes, vykecená polovina děje a navíc informace, které vůbec nejsou pravda :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 8. 10. 2007 17:06

holubek002 píše:
Logan007 píše:Jinak bych rád zmínil seriál Heroes (za cca měsíc pojede na primě)...
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 8. 10. 2007 21:04

Aha Heroes, o tom uz jsem slysel a snad nekdy o dlouhych zimnich vecerech ci letnich. Ale teda spis bez dabingu!
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 10. 2007 21:08

Logan007 píše:Jinak bych rád zmínil seriál Heroes (za cca měsíc pojede na primě)...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 27. 12. 2007 21:34

Právě jsem dojel první sérii seriálu Journeyman. Rozhodně vedle Dextera nejlepší televizní seriál tohoto roku. Bohužel se druhé sérky nedočkáme, NBC to zřejmě zruší, což bude velká škoda. Každopádně doporučuji...
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 30. 12. 2007 18:30

How I met Your Mother - prave na tom ujizdi ta moje a musim rict ze i mne se to moc libi. Jsou to takovi Friends (Pratele) v jinem a mozna ze i lepsim kabate
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 30. 12. 2007 20:19

Já jsem včera večer (respektivě dneska ráno) dojel Jistě, pane ministře a už mám zkouknutej první díl Jistě, pane premiére - nejlepší satirický seriál všech dob, to prostě nemá obdoby :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 30. 12. 2007 22:59

**** píše:How I met Your Mother - prave na tom ujizdi ta moje a musim rict ze i mne se to moc libi. Jsou to takovi Friends (Pratele) v jinem a mozna ze i lepsim kabate

jop, ten miluju...ovsem ted ho stopli, stejne jako vetsinu kvalitnich US serialu...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 31. 12. 2007 07:52

Dokoukal jsem první sérii The big bang theory a všem vřele doporučuji!
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 17. 1. 2008 14:57

Tak sice už jsm se zmiňoval, že jsem hardcore fan Čtyřiadvacítky, že mě bere House M.D. a Fullmetal Alchemist...

Ohledně Čtyřiadvacítky, musím konstatovat že po pěti zkouknutých sériích si seriál drží laťku dost vysoko, co sezóna, tím lepší zpracování a ohledně páté sezóny - hned super překvapení na začátku.
Objednávám právě šestou sérii, tak jsem zvědav.

House M.D. jsem zkouknul zatím dvě série, kompletní, což jsem v televizi nestíhal, jakožto nestíhám třetí, ale brzy se mi dovalí třetí série. Konec druhé série mě navnadil opravdu opravdu moc.

No FMA je kapitola sama pro sebe, rozhodně i když nemáte rádi anime, ten seriál stojí za zkouknutí, dá se taky objednat a rozhodně tenhle seriál doporučuju. Opravdu kvalitní příběh, který se jen tak nevidí (Naruto a spol. jsou proti tomu odpad).

No ale zkoukl jsem první sérii Heroes a slintám blahem. Objednávám druhou (:lol:). Nepamatuji si, že bych kromě 24 nehltal každý díl s takovou chutí, ač tedy jeden díl v první řadě mě nebavil (tuším "6 months ago"), ale propletenec hrdinů postupně se k sobě dostávajících a úúúúúžasný Hiro mě u seriálu drží dál.
Právě Hiro Nakamura je pro mě nejzajímavější postavou - už jen proto, že tak jako všichni ostatní je opravdu jen obyčejným člověkem, ale po ovládnutí svých schopností chce být "hero Hiro"...a to nemluvím o jeho představiteli, který hraje očima tak, jak málokdo (a parádně jsem čuměl na jeho charakter z budoucnosti, super!)...

Co se týče PB, zatím mám zkouknuto šest dílů a musím říct, že mě to proti mé vůli zaujalo. První dva díly byly celkem nudné, ale ono se to postupně rozjíždí a rozhodně to stojí za to. Jsem zvědav...

Lost jsem přestal sledovat někde v půlce druhé sezóny, nastavovaná kaše mi fakt nevoní, ač trailer na novou sezónu nevypadá zle, takže asi obětuju svoje nervy a zkusím zkouknout zbytek druhé a celou třetí řadu.

Ale co mě celkem mile překvapilo, byl seriál Weeds (komentáře na ČSFD), celkem zábavný americký seriál s měnící se úvodní znělkou...taky doporučuju.

No...a rozmýšlím se, jestli neobjednat ještě Rome, ale to už bych byl vážně přeseriálován...i když Rome jsem vídával na kabelovce a dost mě to zaujalo...uvidíme.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron