Seriály

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 1. 2013 14:19

Z Following se klube docela solidni a originalni serial. Akorat doufam ze ji FOX nezrusi. Snad to pomuze Baconovi se zas dostat do ackove produkce.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 1. 2. 2013 08:58

Koukám na Outcasts, snad nebudu zklamaný tak jako všichni ostatní.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 2. 2013 13:41

Na Following jsem se tesil, uz jen minimalne kvuli Bacona. Ale pilot mi moc nesedl a i po druhem dilu mam z toho rozpacity pocit. Nedokazu presne rict co mi na tom nesedi, ale celkove mi to prijde tak nejak moc umele, neuveritelne (a tim nemyslim jen hlavni zapletku) a konec koncu i ten Bacon je docela nevyrazny. Urcite u toho zustanu a budu doufat, ze se to zlepsi nebo si zvyknu, ale zatim bohuzel spis zklamani...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 2. 2013 13:47

V druhe epizode mi tam vadily takovy ty momeny "na neco se podivam a hned vim o co jde", pricemz tam cybi nejaka vyraznejsi souvislost. Ten pribeh celkove je ale docela originalni a libi se mi ten napad.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 4. 2. 2013 08:56

Koukám na druhou sérii Grimma a musím říct, že jak se mi líbila první, tak druhá je neskutečná pecka!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod USER47 8. 2. 2013 22:17

Clone Wars se po těch dementních filler epizodách konečně trochu rozjely.

Vůbec by mi nevadilo, kdyby v podobný animaci Disney udělal místo několika dílů seriálu trochu temnější a dospělejší celovečerák:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 8. 2. 2013 23:43

Já jsem musel clone wars stopnout, SW úplně miluju ale to co z toho dělají za šaškárnu je hrůza. S tím Maulem se asi úplně po*rali! Epizoda od epizody dementnější a dementnější. Nějak nečekám, že by se to ve 4ce zlepšilo.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 9. 2. 2013 00:54

Taky mě naštvalo, že Maula oživili, ale pořád jsou ty epizody s ním vysoko nad retardovanými droidy či žvatlajícím Jar Jarem.:-D
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 2. 2013 18:13

Takze do Clone wars se radsi nepoustet? Vim, ze uz se to tu resilo, ale nevim, jake byly doporuceni :D

Kdyby to nekomu uslo, tak zaclo Community.
A tohle znate? http://www.reddit.com/r/hawkthorne/comm ... rne_v0069/
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 10. 2. 2013 21:23

Načal jsem Following a zatím parádní. Ale jinak nemám moc na co koukat. Nemáte někdo tip na nějakej slušnej krimi/thriller/akční/sci-fi seriál? Nemusí to bejt ani žádná novinka...
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 2. 2013 22:08

Zkus Luthera, uz jsem tu o nem psal.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 10. 2. 2013 23:44

Dík, mrknu na to...
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod zouki7 12. 2. 2013 18:25

Tak The Walking Dead pořád drží laťku. ^^ Akorát by už Andreu vážně mohlo něco sežrat...
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 23. 2. 2013 22:54

S Lori to nakonec taky vyslo, tak proc ne s ni? ;-)

Jinak Following vazne slabota. Scenare pisou nejaci idioti, pro Bacona to taky nevypada na nejaky "navrat" do lepsich filmu a navic je jeho postava taky pekny idiot. Opravdu jsem chtel, aby se mi to libilo, ale zatim stale nic. Do konce serie to snad vydrzim a malinko porad doufam, ze se to zlepsi :-)

Zato House of card, to je jina liga. Tady jsem se naopak bal, ze mi to americke politikareni, jako cechovi nema moc co nabidnout, ale po par dilech zatim super. Velkou zasluhu na tom ma samozrejme chladny vypocitavy hajzl (ale nejsou tam takovi vlastne vsichni?) Kevin Spacey (a mohl bych jeste rict, ze David Fincher. Ale ja bych beztak nepoznal rozdil, i kdyby to reziroval nejaky lojza od vedle).
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 4. 2013 21:02

Prvni dil Hannibala celkem usel. Dam tomu sanci.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka