Seriály

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 3. 2008 18:24

Ja ted celkem ujizdim na Pratelich. Bez denni porce 2-4 dilu neusnu :)

Jinak se tesim na duben, az zrusi FUP - serialove orgie. Jenom by to jeste chtelo najit nejaky zpusob, jak ukrast cas :?
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod mr_wawra 18. 3. 2008 18:34

holubek002 píše:Ja ted celkem ujizdim na Pratelich. Bez denni porce 2-4 dilu neusnu :)

To samy. Akorat davam denne max. tak 2 dily, vzdycky pri jidle to sleduju.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 3. 2008 18:39

Sice jsem uz drtivou vetsinu videl, kdyz to davali v televizi, ale uz si z toho nepamatuju skoro nic, tak je to jako bych se na to dival prvne :) Zatim jsem v pulce treti rady, takze mam jeste na dlouho o zabavu postarano...
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 18. 3. 2008 19:38

Na Přátelích jsem ujížděl to je cca 4 roky nazpět :) Všechny serie zkouknuty a navrch jako třešnička na dortu zkouknuta i serie Joeyho :) (takové neoficiální pokračování Přátel :) )
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod srato 27. 3. 2008 18:29

dneska jsem zhledl prvni dil serialu 4400 a musim rict, ze mne to velice zaujalo
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 30. 3. 2008 08:35

Současný stav:

1. místo - 24 (24 hodin) - současná pozice: Zkouknuto 17 dílů šesté sezóny.
Když kdysi dávno Nova tvrdila, když nasazovala první sérii, že se jedná o nejlepší seriál všech dob, měla pravdu. S každou novou sezónou lepší a lepší.
6. sezóna sice nepřinášela co se týče námětu nic nového, přesto zpracováním, několika skvělými nápady, zápletkami a nečekanými zvraty se jedná o jednu z nejlepších sezón.
Pokud bych to měl hodnotit sezónu od sezóny, vyjde to asi takto:
1.série - 80% - pouze starost o rodinu a snaha zachránit senátora Palmera...to není to správné kafčo. Chce to prostě globální hrozbu. (Navíc, Jackova rodina je na prd :-D)
2. série - 95% - jedna z nejlepších, nebýt slepých větví s Kim Bauer.
3. série - 90% - po příběhové stránce nic moc, hlavní padouch je taky nic moc, ale technicky super zpracováno.
4. série - 97% - Jack Bauer v nejlepší formě! A závěr...no mňamózní.
5. série - 95% - masívní zvrat hned v prvních minutách příběhu. Scéna probíhání v plynové rozvodně za výbuchů se mi uhnízdila v avataru.
6. série - prozatím 90% - krutý začátek, nudné politikaření uprostřed, ale sedmnáctý díl slibuje famózní finále. Jack Bauer nejlépe zahraný, co jsem viděl.

2.místo - Fullmetal Alchemist - Zkouknuto vše.
Tady to nepotřebuje komentář, to se prostě musí vidět ;-)

3.místo - tady se asi vtěsná víc věcí. Určitě House M.D. (Dr. House), TMNT (prostě Želvy ninja :-) - moje dětství), Heroes - z těchto tří seriálů bych asi nejvíc favorizoval právě Hrdiny (zkouknuta celá první série).

Zvláštní, jak se mi žebříček ustálil - 24 stále na prvním místě, FMA se švihá na dvojku, trojka kombinuje vícero :-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod davee 30. 3. 2008 08:41

Hm, ja jsem z 24 videl jen prvni sezonu na Nove, ale ta se mi dost libila. Pak uz nebyl cas to sledovat. Ovsem po tom, co tady pises se mi opet zacinaji "sbihat sliny" :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Chemist 30. 3. 2008 09:27

Jen slintej. První sezóna se na Nově ještě vysílala v prajmtajmu, ale potom to zcela nelogicky posunuli kamsi do dvou hodin ráno. To se pak dívá hodně blbě.

:-)

Každopádně čtvrtá sezóna nasazuje laťku sakra vysoko a pátá ji jen potvrzuje. Teď šestá se zdrcujícím finále sedmnácté epizody začíná šlapat taky dost vysoko.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 30. 3. 2008 09:56

Tak jsem prave zkouknul Lucky Star ... Sice celkem nenarocny, ale pro mne osobne hodne prijemny humor. Trochu skoda, ze ma jen 24 dilu.
uzivatel_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Daemon666 31. 3. 2008 09:30

Mam za sebou prvni dil Jericha a nevypada to zle :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod srato 31. 3. 2008 17:04

Daemon666 píše:Mam za sebou prvni dil Jericha a nevypada to zle :-)

prvni rady? Tak to se tes ( a na tu druhou obzvlaste) :D
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Daemon666 2. 4. 2008 11:47

**** : Jj uplne prvni dil :-) V Patek se asi mrkneme na druhy dil. A tesim se velice, protoze slysim samou chvalu :-)

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ES0 2. 4. 2008 12:17

seznam pomerne neznamych veci :)
http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?t=6293
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 2. 4. 2008 14:38

Moonlight, Chuck a Journeyman doporučuji, skvělé seriály...
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Daemon666 4. 4. 2008 12:41

Tak mam za sebou druhy dil Jericha a prvni dil Heroes a good, very good :-) Jinak na Moonlight se taky brzy mrknu ;-)

Na čem hraji:
Daemon666
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka