Vaše tvorba - filmy,hudba,...

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 12. 3. 2010 08:09

includes píše:Na dotvoření pravé tváře Ovy by to chtělo ještě pořádně kouřící komíny :D

Kde? Nebo lépeřečeno, kde chceš teď v Ově natočit kouřící komíny?

2Smoke: Ty jo, tak jsetli je tohle reakce na Mazací hlavu, tak je to ještě moc veselé ;-) Ale jinak, kombinace záběrů známých míst + ta skladba (kterou mám děsně rád, ikdyž v podání někoho jiného) = nic světoborného, ale výstižné. Opravdu se mi to líbilo. Ani nevadí ta kamera, právě tím, že je to celé takové roztřepané, tak to působí věrohodněji :tleskani
Jenom nevím, proč si paneláky a mlhu každý spojuje s Ovou, tohle by mohlo být klidně natočenov Práglu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 12. 3. 2010 12:19

jezek píše:
includes píše:Na dotvoření pravé tváře Ovy by to chtělo ještě pořádně kouřící komíny :D

Kde? Nebo lépeřečeno, kde chceš teď v Ově natočit kouřící komíny?

Tak se hned nečerti. Osobně jsem se domníval, že při průmyslové výrobě vzniká i kouř vypuštěný do ovzduší. Ova má jako ovzduší jedno z nejhorších v ČR, tak mi tam tento fakt chyběl.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 3. 2010 12:44

Pozor my co žijeme v Ostravě a okolí to bereme jako osobní urážku :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 12. 3. 2010 12:55

Však mi je to jasné ;) Ale prostě tam tenhle fakt chyběl ;)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 12. 3. 2010 13:00

includes píše:Tak se hned nečerti. Osobně jsem se domníval, že při průmyslové výrobě vzniká i kouř vypuštěný do ovzduší. Ova má jako ovzduší jedno z nejhorších v ČR, tak mi tam tento fakt chyběl.

Já se nečetím, ale jde o to, že v dnešní době tady ty komíny jsou 3 které pořádně kouří. Zbytek jsou všechno lidi, kteří topí bordelem.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 3. 2010 20:08

Jo Smouký, dobrej pokus, ale chce to trošku přípravy, že ...kvůli Hloubce, nosnejm tématům, + pár ,,perel,, a překvápek, i když jen tak sebrat vercajk a jít na ,,TO,,taky jde, ale, že...Jinak technicky v pohodě. Držím palec a jen tak dál. Hech pěkně si asi při tom výkonu vymrz?! Tulák OGDEN, Marcel od Zvonu...Jinak má nabídka spolupráce a spoluzábavy, stále trvá, i když to zatím zůstalo ,,chrápat,,hned na Začátku Cesty...,,. Moje obvyklé:,,Těším se, Ozvi se, Pokecáme...,,. He, platí stále, po,,mojí Reinkarnaci,,Tuplem!
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Smoke 12. 3. 2010 23:51

Jo, většinou mám nějakou přípravu, hlavně když děláme s Paarem, ale tentokrát jsem měl prostě jen tak sebrat kameru a tvořit něco :D Jinak ano, vymrzl, myslím že to jde i vidět. Zatím teďka dělám sám, protože není čas během školy kutit nějaké větší projekty, ale v létě určitě budem něco tvořit zase dohromady, tak kdyby se nám hodila nějaká ruka, tak řeknem ;)

Ježek: Dík za pochvalu :) to sem ani nečekal. Zajímavé sledovat naprosto rozdílné názory. Na Eraserhead to nemá a nemyslím, že se mi někdy podaří natočit něco jako je tato úchylárna :D Ale po tom snad ani netoužím. Fakt těžké sousto.

Btw. ty komíny by se daly natočit možná tak v Kunčičkách nebo tam někde je ta Nová Huť ne? Ale tak tady to bylo spíš o mém bydlišti, domovu.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 3. 2010 21:17

Takze jsem mel dneska volnej den a rekl jsem si ze bych se mohl dokopat a naucit se s nejakym poradnym editacnim softem. Pro zacatek jsem zkusil neco lehciho...slepit par scenek + hudba. Snazil jsem se to nejak dat do rytmu, snad se mi to povedlo. :D Do zadnych slozitejsich veci sem se nepoustel, protoze jsem vedel ze by mi to na disku hnilo treba i mesic, navic to bylo vazne jen abych si ten soft osahal. :)

Ta-daaaa

"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 20. 6. 2010 23:45

Nedavno sem nakoupil spousty novych desek , tak sem namichal tentokrat hodinovej Liqid DNB setik .

Enjoy

http://www.ulozto.cz/5122092/dnb-by-tom-6.mp3
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Hurricane 19. 8. 2010 18:38

Tomkalhotka píše:Nedavno sem nakoupil spousty novych desek , tak sem namichal tentokrat hodinovej Liqid DNB setik .

Enjoy

ale co , venujes sa tomu ?? btw, stahujem, vecer si to vypocujem. ;-]
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod inexplicit 27. 8. 2010 16:23

po delsi dobe sem vytvoril neco klidnejsiho.....lidi, zvykli cumet desitky minut do nikam, jiste oceni tohleto "dychajici nic".........

inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 27. 8. 2010 17:32

Hurricane píše:
Tomkalhotka píše:Nedavno sem nakoupil spousty novych desek , tak sem namichal tentokrat hodinovej Liqid DNB setik .

Enjoy

ale co , venujes sa tomu ?? btw, stahujem, vecer si to vypocujem. ;-]

jasne , ze venuju hraji na malych akcich okolo Svitav a neco malo za to taky dostanu.

btw novej mixik : http://soundcloud.com/thaupt/tom-turnta ... -liqid-dnb
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Hurricane 30. 8. 2010 17:41

tom: ten set sa mi pacil, vyber trackov presne podla mojho gusta :D aj ked nechcem kritizovat, ale niekedy mi prechody prisli az moc na silu, ale nechcem kritizovat, lebo sam nerobim lepsie :D kazdopadne palec hore

idem popocuvat ten druhy mix :D
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 30. 8. 2010 18:14

jo nekterych prechodu sem si vedom, ale ja hral jen tak for fun , takze tomu odpovidala i skladba tracku .) nejlepsi je me poslouchat zive , to si nikdo niceho nevsimne :D

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 10. 2010 18:39

Nemáte nějakej tip, kde sehnat legálně a zdarma nějakou scénickou hudbu? Potřebuju jen do videa, aby tam nebylo ticho. Stačí pár smyčců na podbarvení nebo tak něco.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránkaDalší stránka