Battlestar Galactica

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 18. 7. 2009 20:56

Všechny jsou sehnat
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 7. 2009 20:58

Jde spíš o to, že někdo chce autorům třeba něco zaplatit a tak ;) A mít to pěkně na lisovaných médiích...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 29. 7. 2009 18:18

Mě to osobně pěkně nas_ralo. Ale nic nenadělám. Asi to dokoupím normálně, pokud to jde :-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod HAck_SG 29. 7. 2009 18:26

Leda tak v AJ, což by osobně pro mě problém nebyl, jenže já musím myslet na to, že zbytek rodiny si BSG velmi oblíbil, čili to budu muset obstarat jinou cestou.
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 4. 8. 2009 05:42

Tak mi EN nevadilo, spíše to bylo lepší...Ale to je tím, že jsem měl od Chemika cca 6 prvních dílů a zvykl si na jejich hlasy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod inexplicit 5. 8. 2009 16:43

..
pfff
sem si rikal ze BSG skoncilo ..a jak tak koukam..bavite se tu i o snimku the Plan ...da se rict ze na tohle sem cekal 4 serie :D ..az mi nekdo vysvetli co jak proc cyloni udelali...

jinak celkove serial chvalim..narozdil od SG...tady je *skoro* kazdej dil o necem.....obzvlast druha cast 4 serie je excelentni ..(jakmile neco prestava byt vhodne pro deti..tak je to parada :D )

co se tyce dabingu ..cesky sem neslysel a nijak mi za ty 4 serie nepochybel..

(ps ...videl tu uz nekdo Capricu?)
Naposledy upravil inexplicit dne 5. 8. 2009 16:47, celkově upraveno 1
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 8. 2009 16:45

Mno... nejlepší z Galacticy je první sezóna :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 14. 8. 2009 08:23

csfd píše:První (drb) tvrdí, že Bryan Singer by rád režíroval celovečerák Battlestar Galactica. Někdy kolem roku 2000 připravoval pro Universal seriál, který měl navazovat na původní televizní řadu z konce 70. let. Tenkrát se projekt nedočkal realizace, dnes prý studio uvažuje o jeho vzkříšení – ne však pro obrazovky, ale pro plátna kin. Pro sci-fi fanoušky bude asi největším problémem fakt, že by film neměl nic společného s nedávno skončeným úspěšným seriálem Sci-Fi Channelu.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod HAck_SG 14. 8. 2009 08:29

No teď po nové BSG to bude sice divné, ale se Singerem by to mohlo být zajímavé.
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 16. 8. 2009 10:35

to ukončení bylo logické a nevymlouval bych se na nízké prodeje ... prostě dabing 3tí série je stále čerstvý a Nova ho nechce jen tak rychle prodat ... počkal bych tak půl roku a uvidíme ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 8. 2009 11:11

Na dabing kašlu. Když to jde tak si takhle neprzním žádné zahraniční dílo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Logan007 16. 8. 2009 13:59

ale pro českého diváka je tam ten dabing nutný ... s tím nic nenaděláš ... věřím, že na podzim to dovydají ... musí prostě na to vydělat, tahle firma se zdá být lepší než ta, co vydávala Haló, haló ... :/
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Logan007 12. 9. 2009 08:15

takže se mi tu doma vyskytly disky 15 a 17 navíc, takže pokud má někdo zájem, tak napiště SZ a jsou jeho ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 10. 2009 19:33

The Plan venku! Ted jeste pockat na titulky :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 10. 2009 21:04

Proč maj u papírů uřezaný rohy? :-) Že by jim tisíce let vyhovující formát nepřišel dost dobrej? :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka