Na co se tesite?

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 22. 7. 2011 08:33

Ale černá :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plagital 1. 8. 2011 10:38

Takže...

Těch filmů na co se těsim je spousta. Pár z nich už tady bylo zmíněno i předemnou, například The Amazing Spiderman, nebo Planet of The Apes. Spidermana jsem měl rád vždycky, na opice se chci kouknout hlavně kvůli James Francovy, jelikož je to můj oblíbený herec. No a pak se ještě strašne těším na The Dark Knight Rises! Na ten se snad těším nejvíc ze všech filmů. Konec trilogie Nolanova Batmana si nikdo nesmí nechat ujít.
Jo skoro jsem zapomněl na Avengers... 2012 už není daleko, a vidět v jednom filmu najednou hrdiny jako Iron Man, Thor, Captain America, nebo Hulk? No to musí bát úžasný!! No a nakonec ještě jeden horror, od jednoho z mých obkíbených režisérů (Kevin Smith), na který se těšim se jmenuje Red State. Tady máte ukázku, vypadá to hustě.

http://www.csfd.cz/film/231647-red-state/videa/
plagital
First Blood

Odeslat příspěvekod zouki7 1. 8. 2011 14:53

plagital píše:Jo skoro jsem zapomněl na Avengers... 2012 už není daleko, a vidět v jednom filmu najednou hrdiny jako Iron Man, Thor, Captain America, nebo Hulk? No to musí bát úžasný!!

Aby to nebylo jako když vařili Pejsek s Kočičkou... Smíchali všecko dobrý a co z toho bylo :D .
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 8. 2011 15:09

Joss Whedon by to snad mel zvladnout. Ale z Avengeru jsem stejne zatim videl jenom Iron mana, takze me to prozatim nechava chladnym...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 8. 2011 17:26

zouki7 píše:
plagital píše:Jo skoro jsem zapomněl na Avengers... 2012 už není daleko, a vidět v jednom filmu najednou hrdiny jako Iron Man, Thor, Captain America, nebo Hulk? No to musí bát úžasný!!

Aby to nebylo jako když vařili Pejsek s Kočičkou... Smíchali všecko dobrý a co z toho bylo :D .

Kdyz to funguje v komiksu, proc by to nefungovalo ve filmu? Mne spis zajima proti komu tam pujdou.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 8. 2011 18:12

No já z toho upřímně docela obavy mám. V komixu to je jednodušší, protože jeden kreslíř/scénárista (nebo kdokoliv) pokud je schopný, dokáže ušéfovat tyhle postavy dohromady a navíc komix je přeci jenom statičtější médium. Kdežto u filmu se můžou tyhle primadony hádat kdo bude déle v záběru, kdo má víc textu, kdo víc hláškuje, kdo má lepší akční scény. Výsledek může být pak dost nevyvážený ve prospěch jedné nebo dvou postav. Krom toho do dvouhodinové stopáže se asi nevejde moc vykreslování pozadí jednotlivých postav, když jich tam bude tolik.

Jinak myslíte, že v případě úspěchu třetího Batmana (jako že úspěšný asi bude) s tím Nolan opravdu sekne? Že bude mít koule na to aby s Balem udělaly dohodu a šli od válu? Já si to nemyslím...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 8. 2011 11:01

Nataceni Batmana
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 8. 2011 11:51

:D Takhle to působí dost směšně ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 3. 8. 2011 08:33

Ta bitka ještě ujde. Pořád se to dá slušně nějak sestříhat, ale Bane vypadá uplně směšně.

http://tipnafilm.cz/batmobil-a-bane-se-predstavuji/
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 3. 8. 2011 17:26

To pak vyphotoshopujou a bude vypadat hustě. :D
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 8. 2011 17:59

Ja myslel ze Bane je wrestler a ne somrak s plynovou maskou.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 8. 2011 17:59

Ta bitka - hele vo co, že to ve filmu bude v noci :D

-- 3. 8. 2011 19:00 --

Lo!Zza píše:Ja myslel ze Bane je wrestler a ne somrak s plynovou maskou.

No... třeba je wrestler oblékající se za somráka :))
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 8. 2011 21:15

A uz je to tady zase. Kdyz predstavili Jokera z Temneho Rytire, tak kazdy rikal, jaky to neni oproti Nicholsonovi trapak. I kdyz byl venku prvni trailer, tak si kazdy myslel, ze to je uplne maslo a obycejny sasek. A jak je tomu dnes? Pejou se na neho oslavne ody.

Ja budu Banea soudit az po zhlednuti filmu. Uz jenom z toho zaberu z teaseru, kdy kraci po schodech, vypada dost namakane a docela z neho jde strach, jak sebevedome na Batmana kraci.
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 8. 2011 22:52

Uprimne - ja Nicholsona jako Jokera nemam rad. A urcite na tom opevovani Ledgera bude i fakt, ze umrel.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 8. 2011 23:22

Mozna ano, ale to nic nemeni na tom, ze kazdy se Ledgerova Jokera bal a ve filmu byl nakonec paradni (smrt nesmrt, to je proste fakt).
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků