Nejsilnější filmové zážitky

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 21. 1. 2009 15:47

ta zenska nebrala nic jineho nez leky na bazi extazi ktery se vyrabi tak jak je zname dneska... a diky vedlejsim učinkum byli v USA zakazany

to jen tak pro upresneni ... ten film perfektne vystihoval stavy na nabuzovacích kdo neco bral muze potvrdit vazne sem si uzival sceny kdy uklizela u toho cumela na televizi a jeste stihala kecat s tema babkama tak to proste funguje a mlady toho zneuzivali na mejdanech akorat ze drive legalne
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Hurricane 21. 1. 2009 18:24

Tomkalhotka píše:to jen tak pro upresneni ... ten film perfektne vystihoval stavy na nabuzovacích kdo neco bral muze potvrdit vazne sem si uzival sceny kdy uklizela u toho cumela na televizi a jeste stihala kecat s tema babkama tak to proste funguje a mlady toho zneuzivali na mejdanech akorat ze drive legalne

presne presne ( O:-) )
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 1. 2009 20:13

Hurricane píše: Darren Aronofsky ma velmi zaujal, a rozhodne si musim zohnat aj jeho dalsi zaujimavy film: [pí]

Doporučuji film Fontána (2006) právě od zmíněneného rejži. Dost se vymyká předešlím snímkům a tak do jedné třetiny filmu tak nějak celej snímek nedával smysl, ale pak najednou vše začalo zapadat a film se rozvinul ve velmi hluboké zamyšlení nad případnou nesmrtelností jedince.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 21. 1. 2009 20:15

fontana me zase naopak strasne zklamala
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 1. 2009 20:30

Mě zasejc strašně zklamal, mno spíš zarazil tvůj komentář k filmu Requiem za sen, to že do něj projektuješ své drogové excesy je jedna věc, druhá věc je pak to podchycení stěžejní myšlenky filmu :hm

Jak již název filmu napovídá jedná se o smuteční skladbu za padlé sny, víc myslim netřeba řešit. Není to ani o drogových dýcháncích, ani o zakázaných lécích, ale o snech, o nenaplněných snech a o vrtkavých cestách k těm snům.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 21. 1. 2009 21:19

dr.miša píše:Mě zasejc strašně zklamal, mno spíš zarazil tvůj komentář k filmu Requiem za sen, to že do něj projektuješ své drogové excesy je jedna věc, druhá věc je pak to podchycení stěžejní myšlenky filmu :hm

Jak již název filmu napovídá jedná se o smuteční skladbu za padlé sny, víc myslim netřeba řešit. Není to ani o drogových dýcháncích, ani o zakázaných lécích, ale o snech, o nenaplněných snech a o vrtkavých cestách k těm snům.

pro me to je drama o osudech drogove zavislych nic jineho v tom nevidim bohuzel

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Hurricane 21. 1. 2009 21:40

dr.miša píše:Mě zasejc strašně zklamal, mno spíš zarazil tvůj komentář k filmu Requiem za sen, to že do něj projektuješ své drogové excesy je jedna věc, druhá věc je pak to podchycení stěžejní myšlenky filmu :hm

no to je hlavna podstata snimku. Ono zasadene to moze byt do rozneho prostredia. Ale myslim ze drogova tematika k tomu pasuje idealne. Drogy vlatne pochovali sny hlavnych hrdinov.
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod dr.miša 22. 1. 2009 09:42

Hurricane píše:no to je hlavna podstata snimku. Ono zasadene to moze byt do rozneho prostredia. Ale myslim ze drogova tematika k tomu pasuje idealne. Drogy vlatne pochovali sny hlavnych hrdinov.

S tím nemůžu než souhlasit. Jasné, droga jako prostředek k pohřbení snů.

Celkem mě překvapuje, jaký rozruch tenhle film nadělal. Má asi něco do sebe :-)
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 1. 2009 18:35

Tomkalhotka píše:fontana me zase naopak strasne zklamala

A ja ji vubec nepochopil :-[ :-))
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Hurricane 22. 1. 2009 19:28

dr.miša píše:Celkem mě překvapuje, jaký rozruch tenhle film nadělal. Má asi něco do sebe :-)

jj, urcite je to film na zamyslenie ...
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod Hazellee 13. 4. 2009 10:08

v poslední době se mi moc líbil např. Dokonalý trik, Gone Baby Gone a Lust, Caution
Hazellee
First Blood

Odeslat příspěvekod Raider 13. 4. 2009 11:37

holubek002 píše:
Tomkalhotka píše:fontana me zase naopak strasne zklamala

A ja ji vubec nepochopil :-[ :-))

to bylo docela jednoduche, pokud si v tom nehledal nejake sileosti.)
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 8. 8. 2009 15:39

Naprosto špičkovej závěr.Cim vic na kill bill koukam .Tim vic mam ten film radsi :)

grindhouse planet terror
jedna z nejgenialnejsich scen z filmu.Oceni jen fanoušci starejch beček :)

Terminator 2- nejlepsi scena z filmu .Vzdycky me kape slza užasem , kdyz to vidim .

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 8. 2009 22:17

Zaverecna scena ze Scarface kde je Al Pacino ztelesnenej vztek. Perfetkni hereckej vykon. Tuhle scenu miluju.

"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 8. 8. 2009 23:29

hodne husty :) scarface si musim sehnat :)

Tomkalhotka
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka