Nejsilnější filmové zážitky

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 1. 2009 17:56

Hurricane píše:Requiem za sen - ktora scena ? :hm Asi cely film, aj ked koniec bol asi najdramatickejsi... Mal som zimomriavky a celu noc som nad tym rozmyslal ...

me rozbil konec ..amputace ruky,,, babka na elektrosokach...negr v tezkym abstaku ..a ta čuzina prca za prachy opravdu hnus
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Thowt1 18. 1. 2009 18:04

presnejsie prca za prachy aby mala na drogy
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod Hurricane 18. 1. 2009 19:05

tak tak, ten koniec ma dorazil ...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod Thowt1 18. 1. 2009 19:09

inak, ti fetaci v tom filme mi boli ukradnuti, od zaciatku az do konca, ale dost mi prislo luto tu jeho matku :-( to bolo vazne na palicu 8-S
Thowt1

Odeslat příspěvekod Hurricane 18. 1. 2009 20:18

no ziadna z hlavnych postav nedopadla dobre ...
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 18. 1. 2009 20:19

Vykecejte tu třeba vše :)
Já to ještě neviděl ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 1. 2009 20:33

includes píše:Vykecejte tu třeba vše :)
Já to ještě neviděl ...

chapes nazev toho topicu?? jestli ne precti si ho znova
jinak klidne muzes pozmenit nazev topicu a dat do zavorky pozor spoilery
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 18. 1. 2009 20:47

Tak povídejte ;)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eLektek 19. 1. 2009 12:38

2Thowt1: Tak ti nevim, jestli ses na to kouknul dobře...nebyla náhodou ta matka taky feťačka? Byla závislá přeci na televizi a sladkym...to ji dovedlo k tomu, že začala držet dietu, atd. Je přeci jedno, na čem je člověk závislej, prostě je. Kdyby nebyla tak zblbá a závislá na všech těch programech a netoužila tolik se do jednoho z nich dostat, nic by se jí nestalo.
Já nelituju ani jednoho z těch tří aktérů, je sice hrozný, že se jim stalo to, co se jim stalo, ale zavinili si to sami.Zvolili si špatnou cestu k dosažení svých snů.
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009

Odeslat příspěvekod KubaRoman 19. 1. 2009 18:18

Matne si vzpominam, jak sem se jako děcko díval na Twin Peaks. Celej film nebyl nic moc, čekal sem něco mysterióznějšího - nejaké scénky ze života pubertální krásky okolí mi přišli k ničemu. Ovšem ten trpajzlík, ten liliput, co mluví nějaký nesmyslný věty... Panečku, to byl zážitek!!!!
KubaRoman
First Blood

Odeslat příspěvekod Thowt1 20. 1. 2009 19:03

eLektek: zo zaciatku to bola normalna stara pani, co skoro furt cuci na TV, klasika, nic hrozne .... fetackou sa stala, ked zacala byt zavisla na liekoch, ktore jej predpisal nejaky pofiderny doktor /uz si presne nespominam preco.../ hej, bola naivna, a milovala svojho syna a nevidela na nom chyby, bola akoby zamerne zaslepena, vlastne si vykonstruovala taky svoj vlastny svet, pretoze bola stara, sama a opustena, syn ju len vyuzival ... aj preto zrejme tuzila dostat sa do TV ona sa stala neumyselne obetou liekov/drog, nezacala ich brat, pretoze jej sposobovali dobre drogove opojenie, ci ako... ani nevedela, ze bere nieco navykove, zo zaciatku, preto by som ju s ostatnymi moc nezrovnaval ... ale zvrtlo sa to u nej, ked zacala byt zavisla na tych liekoch, to hej
Thowt1

Odeslat příspěvekod Chemist 20. 1. 2009 22:48

Requiem osobně považuju za jeden z filmů, u nichž se vytvořil kult a přitom kvalit nedosahuje. Jistě, scénář, režie, kamera i střih jsou skvělé, ale samotný obsah... Nu, řekněme, že to bylo krásné zjednodušení skutečné závislosti na drogách.
Tomu filmu jsem tuším na čsfd dal pět hvězdiček, ale nikdy si ho pořádně neužil. Není to takový ten stoprocentní snímek.

Zjednodušený pro širokou veřejnost. Zbytečně kultovní.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Thowt1 20. 1. 2009 23:33

ja ho nepokladam ani tak za kultovy, ako hnusny :D celkovo, mozem kuknut remeselne perfektne prevedeny AAA film za miliony $, a nemat z neho nic, a staci nejaky tretorady filmes, ktory sa odkialsi dokotula, ale! poskytne nejaky filmovy zazitok, resp. scenu, myslienku atd, ktora je velice silna, tak - taky film u mna stoji za to ^^ ... requiem za sen je surovy, depresivny, morbidny, beznadejny... - a preto si nan spomeniem ^^
Thowt1

Odeslat příspěvekod eLektek 21. 1. 2009 15:13

Na první pohled se může zdát, že příběh matky je odlišný, podle mě má ale s dalšími třemi dost společného. Tenhle příběh je pro mě hlavně cestou za svým snem, snem, který se prolíná se závislostí, ať už na čemkoli.
Všichni měli svůj sen a všichni pro něj byli ochotni něco podstoupit (prodej drog, hubnutí). V příběhu matky hraje navíc ještě roli její nevědomost ohledně léků, které brala a konečně neochota a lhostejnost lidí/doktorů/ podáním pomoci,když ji potřebovala. To na hodně lidí může působit tak, že na tom v porovnání s dalšími aktéry byla hůř. Co se týče konce, tak z mého pohledu z toho nejlíp vyšli kluci, jejichž návrat do normálního života, společnosti se mi zdá o dost jednodušší v porovnání s tou dívkou či matkou(pro tu nebylo již cesty zpět). Další výborný film z dílny Darrena Aronofskyho.
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009

Odeslat příspěvekod Hurricane 21. 1. 2009 15:35

Thowt1 píše: poskytne nejaky filmovy zazitok, resp. scenu, myslienku atd, ktora je velice silna, tak - taky film u mna stoji za to ^^ ... requiem za sen je surovy, depresivny, morbidny, beznadejny... - a preto si nan spomeniem ^^

pod toto sa podpisujem, presne takto aj na mna posobil... jednoducho, surovo, vystizne ...

eLektek:

ako sam reziser povedal, drogou moze byt pre cloveka hocico, co je podla mna zaujimava myslienka. Darren Aronofsky ma velmi zaujal, a rozhodne si musim zohnat aj jeho dalsi zaujimavy film: [pí]
Hurricane
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka