Nejsilnější filmové zážitky

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 23. 3. 2007 20:22

Children of Men- ano s přehledem u mě vyhrál umístění v síni slávy pro nejblbější film tohoto roku (doufám, že nic horšího už nepřijde, ale nejspíš ne- Kameňák3 byl prý poslední)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 23. 3. 2007 23:55

Skinny píše:Children of Men- ano s přehledem u mě vyhrál umístění v síni slávy pro nejblbější film tohoto roku (doufám, že nic horšího už nepřijde, ale nejspíš ne- Kameňák3 byl prý poslední)
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rebro 24. 3. 2007 02:02

Apokalypsa(1979). nedavno som to videl a bol som ohromeny. tento film ma neuveritelnu atmosferu
rebro
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 24. 3. 2007 09:47

Jo,tohle je fakt povedený film,už jenom začátek,když vrtulníky napalmujou džungli a k tomu hraje Doors...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 24. 3. 2007 10:00

Tak Apokalypsu chci vidět už dlouho, ale stále sem na ni nikde nenarazil
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 24. 3. 2007 10:34

Skinny píše:Children of Men- ano s přehledem u mě vyhrál umístění v síni slávy pro nejblbější film tohoto roku (doufám, že nic horšího už nepřijde, ale nejspíš ne- Kameňák3 byl prý poslední)
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 24. 3. 2007 16:09

Reservoir Dogs (gauneři). Tarantino umí...
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polaris 24. 3. 2007 18:51

Apokalypsa je skvělá, nejlepší je asi útok vrtulníků za doprovodu Wagnerovy hudby, vše pod taktovkou šíleného podplukovníka Kilgora (Miluji vůni napalmu...).
Children of Men je asi nejlepší film za poslední dobu, nechápu jak to někdo může nazvat nejblbějším filmem tohoto roku.
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Kaay 24. 3. 2007 19:34

Skinny píše:Children of Men- ano s přehledem u mě vyhrál umístění v síni slávy pro nejblbější film tohoto roku...o/quote]


Tak řemeslně dokonale natočený film jsem po dlouhá léta neviděl.
Scénář je možná trochu jednoduchý, ale film má atmosféru a dobré charaktery, skvělou kameru i zvuk. Proč je podle tebe blbý, to nechápu... :roll: :?:

Jinak Apokalypsa, přes rok ten film marně sháním...a sosovat se mi nechce :?
I'm still alive...
Kaay
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 25. 3. 2007 01:05

ten film mě naprosto nezaujal a to nejsem nějaký obzvlášť velký labužník, pobavím se u komedií či dramatu
v poslední době mě snad žádný film nezaujal
Shawshank rulez!
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 4. 2007 21:30

Teď dávají na ČT1 Milion Dollar Baby, opravdu film, který stojí za zkouknutí a když jsem ho viděl poprvé, to byl zážitek!
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 4. 2007 21:34

Ja vim. Cucim na nej. 8)
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 4. 2007 21:43

Ten zážitek je ale velice smutný :( ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaay 7. 4. 2007 21:53

No to je, ale je velice velice silný.

EDIT: Si vzpomínám, když jsem na tom byl v kině, celý sál zůstal třicet vteřin po titulkách ztichle sedět.

Atmosféra filmu je dokonalá, Freeman a Swank hrají dokonale, hlavně tedy Swank, jejíž výkon byl také ceněn Oscarem.
Z hlediska scénáře můžu vytknout jen někdy předvídatelné scény, ale ten film má atmosféru, charaktery i poselství. A pro mě to je jeden z nej filmů posledních let.
I'm still alive...
Kaay
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 4. 2007 22:10

Hm. Tak jsem to dokoukal. :( A je to velice silne a smutne. A asi mi to v pameti uvizne dlouho. :?
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků