Punk

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 7. 2006 21:34

já vždycky nemužu jak si to ten prcek dává toho Jacksona, to je nějakej tanečník jinak to neni možný
pro všechny a hlavně pro Dragoonxe: tady máš zatim jednu písničku od GOB na klip nehled, hlavně že to hraje ale v normální verzi samozřejmě neni ten uchylnej začátek a konec pomalej
http://www.youtube.com/watch?v=KK0To_vY ... emon%20aid

další písnička od GOB tentokrát s názvem "Áj Hír jů kolin" (I Hear You Calling)
http://www.youtube.com/watch?v=3LLN52Eb ... search=GOB

taky GOB
http://www.youtube.com/watch?v=L6YvZqVI ... search=GOB

další vynikající písnička, opět si nevšímej klipu který si tam někdo na ty stránky dal prostě poslouchej jen písničku a přetoč si to až na jednu minutu protože do té doby se tam nic neděje, myslím že na posouzení teto kapely a proč je má nejoblíbenější ti to bude stačit+ Oh Ellin! kterou už jsi slyšel + mnoho dalších vynikajících písniček
http://www.youtube.com/watch?v=7gyc48Tt ... ing%20Tran
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 9. 7. 2006 16:55

Tak já poslouchám jen několik punkových kapel.Zastávku Mileč,F.P.B.,Buřinky 2,Hellacopters,Bad brains.Moc nemusím ty nové kapely jako Blink,SUM atp.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Skinny 9. 7. 2006 17:17

neboj se jezku já taky neposlouchám jenom punk, mám rád i rock,
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 9. 7. 2006 17:33

Já se nebojím...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Skinny 9. 7. 2006 17:36

no jen aby, takoví Static-X, Lostprophets, Disturbed, a ted si na další nevzpomenu se poslouchají skvěle
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Dragonnx 10. 7. 2006 17:25

For Skinny:
Tak jsem tu zase, střízlivej jak prase :lol: (ožralej ne). Jinak Smooth Criminal od Alien Ant Farm znám už dlouho = dost dobrá skladba.

Jinak to vystoupení kámošů bylo skvělý, nejdřív to měli na fotbalovým hřišti, tam jim nějakej (cenzura :) ) vypnul zvuk, ale navečer to měli v kulturáku a to bylo taky dost skvělý.
//edit:Jezek
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 10. 7. 2006 17:28

to se nestahuje dlouho to jsou videa ale v některých jsou videa co si tam dali lidi sami je to totiž youtube ale v některých jsou videa vytvořená samotnou kapelou ale to je jedno, hraje to tak co, jo Alieny znám už asi od roku 2000 já jen kdybys náhodou neznal Smooth Criminal
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Dragonnx 11. 7. 2006 21:48

For Skinny: Taky mi nevadí Pink. Stupid Girls i Who knew jsou dobrý písničky. Jakej máš Ty názor na Pink??
Dragonnx
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 12. 7. 2006 05:28

Pink je dobrá,zdá se mi,že se album od alba zlepšuje.Její skladby jsou čím dál víc hudebně promakanější a vzdaluje se od klasikého popu.Navíc ten nakřáplý hlas je sqělý.Ta by mohl zpívat v nějaké punkové kapele.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Skinny 13. 7. 2006 00:09

Pink? Pink? to už je na mě moc, zpěvačky punkových kapel mi stačí The Distillers a Angry Amputees
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 13. 7. 2006 05:56

Neber ji jako popovou zpěvačku,ale poslechni si ten hlas.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Dragonnx 16. 7. 2006 09:13

Viděli jste videoklip SUM 41 - In Too Deep?? To je super videoklip. Na takovým koupališti bych chtěl taky být.
Dragonnx
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dragonnx 26. 7. 2006 11:37

U punku to nějak vázne.
Viděl jste někdo videoklip na Známku punku od Visacího zámku?? To je pecka text a videoklip taky super.
Dragonnx
Killing Spree

Odeslat příspěvekod LaughingMan 26. 7. 2006 12:02

Z punkových kapel mi něco říká jen jediná a to The Dresden Dolls i když to neni tak úplně punk spíš takovej punk-kabaret-rock. Každopádně jejich skladby jsou dost orginální na to aby mě zaujali, třeba Coin-Operated boy je skutečně unikátní. Jinak fakt nemám rád takový ty skupiny co si říkaj punkový jejich alba se prodávávaj na sta tisíce, hrajou je ve "známých" rádiích a v komerčních hitparídách.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 7. 2006 23:28

Nevim jstli to patri primo sem ale ted jsem zacal hodne poslouchat Ash. Znate je? Strasne se mi libi...neni to primo punk ale urcite do toho neco ma. Co si pamatuju tak meli pisnicku Clones v SW:Republic Commando...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka