Punk

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majklbig 7. 7. 2006 11:16

Nosi píše:Americana je jejich nejlepsi album, takze? :-)



No já bych neřekl Ixnay on the hombre a Smash jsou lepší. Americana už je to samé v bleděmodrém.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 7. 7. 2006 12:34

McFly se mi teda moc nelíbily ale zkus si někde sehnat ty GOB nebo ještě mužu doporučit Rise Against nebo The Distillers ty se mi hodně líbí anebo možná Simple Plan nebo Yellowcard pokud je nemáš
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 7. 7. 2006 22:58

Skinny píše:McFly se mi teda moc nelíbily ale zkus si někde sehnat ty GOB nebo ještě mužu doporučit Rise Against nebo The Distillers ty se mi hodně líbí anebo možná Simple Plan nebo Yellowcard pokud je nemášu/quote]


Simple Plan mám (řadím je k těm průměrným). Ty GOB bych moc chtel.
//edit:Jezek
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 7. 7. 2006 23:15

mě se od Simple Plan líbí spíš to starší CD jestli chceš mužu ti ještě něco doporučit, a ty příspěvky nemusíš citovat stejně nikdo moc nepíše tak stačí odpovědět případně takto-
Skinny: ....
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 7. 7. 2006 23:43

Skinny píše:mě se od Simple Plan líbí spíš to starší CD jestli chceš mužu ti ještě něco doporučit, a ty příspěvky nemusíš citovat stejně nikdo moc nepíše tak stačí odpovědět případně takto-
Skinny: ....
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 7. 7. 2006 23:45

tak se měj někdy zase tady nebo popřípadě někde jinde
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 7. 7. 2006 23:51

Ty se taky (s)měj a určitě se sejdeme a určitě i tady. Punk´s not dead (hlavně punkrock a skate punk :) ).
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 7. 2006 00:02

Antiflag neznám ale Donots se mi líbí
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 8. 7. 2006 00:06

Skinny píše:Antiflag neznám ale Donots se mi líbíb/quote]


A čemu jsou Donots podobný?? Znáš Dropkick Murphys a Adicts, jsou dobrý?? Co je to za styl Oi?? Vůbec nic mi to neříká.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 7. 2006 00:09

Dropkick Murphy's sou takovej vesnickej punk, nevim jak to popsat, Adicts znám ale nevim co to je slyšel sem asi 1 písničku, Donots nevim čemu sou podobný ale nejsou podobný Good Charllotte je to takový jiný,
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 8. 7. 2006 00:12

For Skinny: To je od Tebe pěkný, že se snažíš všechno (co znáš), přirovnat ke Good Charlotte. A víš něco o tom stylu Oi??
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 7. 2006 00:14

já vim že Orlík měly CD oi ne? (já se v tom nevyznám) ale neznám to, GC: já to nepřirovnávám všechno k GC ale tys říkal že sou nejoblíbenější tak říkám že to neni stejný ale popsat to neumim, je to dobrý
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 8. 7. 2006 00:16

Skinny píše:já vim že Orlík měly CD oi ne? (já se v tom nevyznám) ale neznám to, GC: já to nepřirovnávám všechno k GC ale tys říkal že sou nejoblíbenější tak říkám že to neni stejný ale popsat to neumim, je to dobrýt/quote]


For Skinny: Orlík?! Ne, díky :) . Ale ohledně těch GC je to od Tebe chvályhodný. Kašlu na stahování, musím jít spát. Čuzz.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 7. 2006 21:21

Dragonnx: tohle bys měl znát, neni to sice punk ale je to dobrá kapela Alien Ant Farm a jejich největší hit Smooth Criminal puvodně od Michaela Jacksona
http://www.youtube.com/watch?v=W7FNpG5T ... 20criminal
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 7. 2006 21:28

AAF znám a taky sou špicoví...v tom klipu vždycky nemůžu z toho jak naskočí na to auto :lol:
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků