Punk

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 22:28

jinak když mluvíte o těch Andělech, říkáte že je to kapela Toma z Blinku ale dřív než byly Blink 182 tak byli ještě Box Car Racer to bylo taky hodně dobrý, podobný Blinkum, byli tam asi jejich 2 členové a pak z toho vznikl Blink 182 a ted zase něco jiného, ti to střídají jako trenýrky
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 23:14

Skinny píše:jinak když mluvíte o těch Andělech, říkáte že je to kapela Toma z Blinku ale dřív než byly Blink 182 tak byli ještě Box Car Racer to bylo taky hodně dobrý, podobný Blinkum, byli tam asi jejich 2 členové a pak z toho vznikl Blink 182 a ted zase něco jiného, ti to střídají jako trenýrky
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 23:17

a je to asi něco na zpusob Blinku nebo ne ? ještě musím pochválit Alkaline Trio a postupně ještě něco přidám (jinak oblíbené kapely píšu do music fotbalu ale ne všechny sou punkové)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 23:20

Skinny píše:a je to asi něco na zpusob Blinku nebo ne ? ještě musím pochválit Alkaline Trio a postupně ještě něco přidám (jinak oblíbené kapely píšu do music fotbalu ale ne všechny sou punkové)h/quote]


Myslím, že klasickej punk ala Blinkáči to určitě není. Já ani nevím, jak bych to popsal :) . Docela se těším na sobotu. Kámoši maj kapelu a maj první veřejný vystoupení. Jinak Alkaline Trio neznám.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 23:24

no prostě je to jiný než Blinkové to stačí, a ta kapela kámošu hraje punk jo? Alkaline Trio se mi poměrně dost líbí stejně jako třeba GOB
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 23:30

Skinny píše:no prostě je to jiný než Blinkové to stačí, a ta kapela kámošu hraje punk jo? Alkaline Trio se mi poměrně dost líbí stejně jako třeba GOBa/quote]


Jo, jo - punk. Sice českej, ale tady mi to vůbec nevadí. Hlavně jsem neslyšel jejich nový písničky, tak se na ně těším. Hlavně jsem zvědavej na ohlasy publika, já budu řvát jak prase a povzbuzovat je:). A GOB taky nejspíš neznám?? Co je to??
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 23:35

tak at maj uspěch když se snaží, no GOB jak to popsat, je to punk :)
http://www.gobnet.com
je tam jejich dost dobrá, špičková písnička Oh Ellin tak si jí pust bude se ti líbit
tak ještě přihodím The Explosion aby se neřeklo
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 23:42

Skinny píše:tak at maj uspěch když se snaží, no GOB jak to popsat, je to punk :)
http://www.gobnet.com
je tam jejich dost dobrá, špičková písnička Oh Ellin tak si jí pust bude se ti líbit
tak ještě přihodím The Explosion aby se neřeklon/quote]


Hele, jak si věděl, že se mi bude líbit :lol: 8) :shock: ?? Je vážně skvělá, taková chytlavá (nějak se mi to zarylo do mozku a ten refrén mi tam pořád hraje :lol: ).
//edit:Jezek
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 23:46

tak podle toho cos psal že posloucháš tak to odhadnu (né kecám sem vševěd, :D) tak já ti ještě něco najdu co poslouchám, jinak se koukni já když sem se na tu jejich stránku dřív koukal tak tam měli k ní i klip na tenisovym kurtu, jinak GOB považuju za jednu z nejlepších skupin, zdali ne i nejlepší !!! jestli se ti líbila tahle tak budeš nadšen, já od nich slyšel asi 10 písniček a nevim jestli je to náhoda ale ne že by byly některý lepší jiný horší, ony byly všechny jedna lepší než druhá :shock: to sem nechápal,
//edit:Jezek
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nosi 6. 7. 2006 23:51

Jen bych rad opravil; Box Car Racer rozhodne nevzniklo pred Blinkama ;-) BCR je projekt stary zhruba tri roky a ucinkoval v nem Tom, Travis a dalsi dva (jeden je nyni v AvA). Tento krok byl take mimojine jednim z duvodu rozpadu kapely :-)

Jinak; jak rika Dragonnx, Angels and Airwaves je dost tezko popsatelna hudba :-) Ale skvela!
Ladislav Nosákovec
Autor časopisu Doupě
Nosi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 23:54

Nosi: já se divil že zas tak starý to nemuže bejt ale říkal sem si že přece nebudou hrát ve dvou kapelách takže oni měli takovou odbočku jo? ale ty styly byly dost podobný
Dragonnx: jinak jestli chceš Rancid jestli je neznáš a chceš se rozhodnout tak si stáhni písničku Fall Back Down ta ti jistě v rozhodování pomuže
http://www.rancidrancid.com/music/2003_ ... ctible.htm
jinak tady odkazy na warez dávat nesmíš, ale já se tam nechtěl zaregistrovat protože budu v registraci že stahuju nelegálně.....a pak mě zatknou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (to si dělám srandu)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 7. 7. 2006 00:01

Skinny píše:Nosi: já se divil že zas tak starý to nemuže bejt ale říkal sem si že přece nebudou hrát ve dvou kapelách takže oni měli takovou odbočku jo? ale ty styly byly dost podobný
jinak jestli chceš Rancid jestli je neznáš a chceš se rozhodnout tak si stáhni písničku Fall Back Down ta ti jistě v rozhodování pomuže
http://www.rancidrancid.com/music/2003_ ... ctible.htm
jinak tady odkazy na warez dávat nesmíš, ale já se tam nechtěl zaregistrovat protože budu v registraci že stahuju nelegálně.....a pak mě zatknou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (to si dělám srandu):/quote]


Jo, jo, to vim, ale jaksi jsem na to zapomněl. Nechci, aby to tu zamkli nebo něco podobnýho!! Rancid mám, ale neposlouchám. Na mě jsou nějak moc tvrdý.

For Nosi: Blinkáči byli na hudební scéně docela hodně dlouho. A potom dva členové založili Box Car Racer (ty se asi taky rozpadli a nedávno nakonec vznikl projet AVA. Takhle to určitě bylo.
Naposledy upravil Dragonnx dne 7. 7. 2006 00:04, celkově upraveno 1
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nosi 7. 7. 2006 00:02

Jj, takova odbocka :-) Ale BCR je (bylo) hodne fajn :-)
Ladislav Nosákovec
Autor časopisu Doupě
Nosi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 7. 7. 2006 00:04

tvrdý nejsou jenom oldschool, ty máš rád spíš ty novější žejo?
nn, BCR určitě nebyli až po blinkách BCR myslim už dost dlouho nehrajou

http://www.myspace.com/goldfinger

nemusí se ti líbit ale já Goldfinger poměrně dost poslouchám
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 7. 7. 2006 00:13

Skinny píše:tvrdý nejsou jenom oldschool, ty máš rád spíš ty novější žejo?
nn, BCR určitě nebyli až po blinkách BCR myslim už dost dlouho nehrajou

http://www.myspace.com/goldfinger

nemusí se ti líbit ale já Goldfinger poměrně dost poslouchámr/quote]


Jo, jo, já jsem na ty novější. Již zmiňovaná webovka ode mě nemůže GOB najít :cry: . Já si jdu ještě jednou pustit tu písničku od nich, co si mi doporučil. Tohle by Ti mohlo ujasnit situaci, ale já jsem si jistej, že Blinkáči byli první:
http://www.blink182.cz/full.php?id=2622

A Goldfinger byli teďka v Praze, ne?! "Prolítl" jsem o nich článek v Reportu a psali tam, že je to nu-metal, tak jestli to je pravda, tak nechápu, proč jsou na ipunk.cz ?!

For Nosi: CDčko Box Car Racer si asi stáhnu. Asi hloupá otázka jestli jsou lepší oni nebo Blink 182 :) ?!
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků