Punk

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 18:22

Skinny píše:né já nejezdim, ani nemám s kym :cry: ale sleduju to poměrně dost /quote]


To já mám, ale jak na kterej. Minulej ro(c)k jsem byl dva dny na třídenní megashow Masters of Rock. Škoda, že jsme tam ještě nebyli v neděli a já neznal Jaksi Taksi -> vystupovali tam. A potom jsem byl v Kytlicích na menším fesťáku (odnož Rock for People). A říkáš na M. Davida?? Jen mě zajímá Tvůj názor?! Klidně si zanadávej :) ?!
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 18:29

Michal David? nevim proč nadávat, neposlouchám ho ale nebudu na něj nadávat, vždyt je nebo aspon byl poměrně populární a zpívá pop nebo co to je, ten sice neposlouchám ale nevadí mi to, když například hrajou v televizi tak to nepřepínám ale když rap nebo hip hop tak rychle přepínám a skoro bych tu televizi rozmlátil co tam hrajou za sra*ky myslim tyhle dva styly :x
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 18:35

Skinny píše:Michal David? nevim proč nadávat, neposlouchám ho ale nebudu na něj nadávat, vždyt je nebo aspon byl poměrně populární a zpívá pop nebo co to je, ten sice neposlouchám ale nevadí mi to, když například hrajou v televizi tak to nepřepínám ale když rap nebo hip hop tak rychle přepínám a skoro bych tu televizi rozmlátil co tam hrajou za sra*ky myslim tyhle dva styly :xi/quote]


I LOVE DISCOPŘÍBĚH AND KAMARÁD DO DEŠTĚ!! PUNK SAMOZŘEJMĚ TAKY. Z hip hopu se mi toho líbí hrozně málo, ale punk, to je moje krev. Ikdyž nějakej pop mi taky nevadí.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 18:40

pop mi nevadí, ještě taky poslouchám rock, poslouchám třeba Disturbed nebo Avenged Sevenfold a hromadu dalších, rap mě se*e a hip hop z hlouby duše nesnášim :x
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 18:43

Skinny píše:pop mi nevadí, ještě taky poslouchám rock, poslouchám třeba Disturbed nebo Avenged Sevenfold a hromadu dalších, rap mě se*e a hip hop z hlouby duše nesnášim :x


Líběj se Ti SUM 41?? To víš, že je opustil jeden kytarista :cry: ??
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nosi 6. 7. 2006 18:45

No ne, tak konecne topic, do kteryho se rad pripojim! Punk posloucham uz par let, mezi me oblibence patri Blink-182, BCR, Angels and Airwaves (slysel nekdo to album? Nevim jak vy, ale je to nadpozemske :-)), Rancid, Transplants, NOFX, MxPx, Millencolin, Donots, Bad Religion, JEW, Nirvana (jojo, klasika :-)), Sum 41, Yellowcard atp. Obcas nemam nic proti ani k pop-punku typu MCR, SP nebo GC - i kdyz to pustim uz jen minimalne.. Na klasiku (ramones, SP) atp se pochopitelne casem taky chystam! :-)

Z cesky sceny potom obcas Jaksi Taksi, Totáče a hlavně pak Selfish, místama i Orangecap.. Ve slabejch chvilkach i Clou :-))

Jinak k tomu Hip-hopu; myslim si o nem svy (jako muziku ho uznavam jen obcas, kamarad ho ale dela na docela dobry urovni a je to clovek uplne v poho, tze dle jeho slov respect :-)), ale rozhodne by me nenapadlo chodit na cizi topicy a povidat cosi o tom, ze je dead.. Mluvim k tem s obrazky houpajicich se cikanu, chci rict rapperu ;-)

Aby jste me pochopili, cernej hip-hop me totiz vazne (narozdil od ceskyho :-)) o svych kvalitach nikdy nepresvedci :-)
Ladislav Nosákovec
Autor časopisu Doupě
Nosi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 18:58

Nosi píše:No ne, tak konecne topic, do kteryho se rad pripojim! Punk posloucham uz par let, mezi me oblibence patri Blink-182, BCR, Angels and Airwaves (slysel nekdo to album? Nevim jak vy, ale je to nadpozemske :-)), Rancid, Transplants, NOFX, MxPx, Millencolin, Donots, Bad Religion, JEW, Nirvana (jojo, klasika :-)), Sum 41, Yellowcard atp. Obcas nemam nic proti ani k pop-punku typu MCR, SP nebo GC - i kdyz to pustim uz jen minimalne.. Na klasiku (ramones, SP) atp se pochopitelne casem taky chystam! :-)

Z cesky sceny potom obcas Jaksi Taksi, Totáče a hlavně pak Selfish, místama i Orangecap.. Ve slabejch chvilkach i Clou :-))

Jinak k tomu Hip-hopu; myslim si o nem svy (jako muziku ho uznavam jen obcas, kamarad ho ale dela na docela dobry urovni a je to clovek uplne v poho, tze dle jeho slov respect :-)), ale rozhodne by me nenapadlo chodit na cizi topicy a povidat cosi o tom, ze je dead.. Mluvim k tem s obrazky houpajicich se cikanu, chci rict rapperu ;-)

Aby jste me pochopili, cernej hip-hop me totiz vazne (narozdil od ceskyho :-)) o svych kvalitach nikdy nepresvedci :-) /quote]


Tak Ty jsi můj člověk, Nosi (stejně jako Skinny). Moji největší oblíbenci jsou SUM 41, Good Charlotte, Blinkáči. CDčko Angels and Airwaves jsem si stáhnul (nejvíc od nich poslouchám písničku Good Day) - je to skvělá kapela. Jaksi Taksi, Clou nebo třeba Plus Minus. Abych měl zase nový přehledy, můžeš mi napsat celý názvy zkratek MxPx, JEW, MCR a SP?? Předem díky.
Dragonnx
//edit:Jezek
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nosi 6. 7. 2006 19:04

Parada, na Plus Minus jsem zapomel - taky palec nahoru :-)

jasne, MxPx zadna zkratka neni, tak se to proste jmenuje (stejne tak NOFX :-)), JEW = Jimmy Eat World <- trochu to pripomina Foo Fighters, ktery mam btw taky rad :-), MCR = My Chemical Romance (Mají dost podobnej styl jako Good Charlotte :-)), no a SP = Simple Plan, coz je v podstate kopie GC >>:o).
Ladislav Nosákovec
Autor časopisu Doupě
Nosi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 19:13

Nosi píše:Parada, na Plus Minus jsem zapomel - taky palec nahoru :-)

jasne, MxPx zadna zkratka neni, tak se to proste jmenuje (stejne tak NOFX :-)), JEW = Jimmy Eat World <- trochu to pripomina Foo Fighters, ktery mam btw taky rad :-), MCR = My Chemical Romance (Mají dost podobnej styl jako Good Charlotte :-)), no a SP = Simple Plan, coz je v podstate kopie GC >>:o)../quote]


Jimmy Eat World bych si chtěl poslechnout, od My Chemical Romance mám jednu písničku, ale nějak se mi nevryla pod kůži a Good Charlotte mám já osobně nejradši úplně ze všech (Simple Plan mám sice taky rád, ale podle mě na Good Charlotte prostě nemaj). A znáš kapelku Eve 6??Navštěvuješ ipunk.cz ?? Já poslední dobou docela jo.
//edit:Jezek
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 19:14

jé Ladislav Nosákovec z Doupěte, koukám všechny tyto kapely poslouchám kromě těch andělu ty neznám, Jimmy Eat World sou taky poměrně v některejch písní popový ale sou dobrý, NOFX to je klasika stejně jako Bad Religion, hodně se mi líbí Rise Against, Donots celý Cd ale hlavně pecka We've got the Noise to je nářez, Good Charllotte sou skvělý, Yelowcard se mi taky poměrně líbí i jak tam do toho hrajou ty housle nebo co to je, to je zajímavý a co sou zač ty GC?...jo Gůd Šarlot asi, my to nedošlo, Rancid sou boží album Indestructible je napěchovaný peckama, ale mám hodně oblíbených kapel, Strike Anywhere (doporučuju, na stránkách se dá poslechnout pár písniček) Millencolin to sou Švédi že? hodně dobrá písnička je Fox a Penguin and Polarbears atd...
jinak Nosi neni ten člověk co dělá hiphaphophip David Sláma ?
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 19:24

Skinny píše:jé Ladislav Nosákovec z Doupěte, koukám všechny tyto kapely poslouchám kromě těch andělu ty neznám, Jimmy Eat World sou taky poměrně v některejch písní popový ale sou dobrý, NOFX to je klasika stejně jako Bad Religion, hodně se mi líbí Rise Against, Donots celý Cd ale hlavně pecka We've got the Noise to je nářez, Good Charllotte sou skvělý, Yelowcard se mi taky poměrně líbí i jak tam do toho hrajou ty housle nebo co to je, to je zajímavý a co sou zač ty GC?...jo Gůd Šarlot asi, my to nedošlo, Rancid sou boží album Indestructible je napěchovaný peckama, ale mám hodně oblíbených kapel, Strike Anywhere (doporučuju, na stránkách se dá poslechnout pár písniček) Millencolin to sou Švédi že? hodně dobrá písnička je Fox a Penguin and Polarbears atd...
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 19:27

Death by Stereo ...něco mi ten název říká ale za boha si nevzpomenu co, Donots zpívaj anglicky, Rajs Agejnst mám asi 2 CD a hodně se mi líbí ten hlas, možná vypíšu seznam kapel punkovejch co poslouchám, ale stejně na nějakou zapomenu, poměrně dobrý sou i Boy Sets Fire, škoda že tu není NOFX ten se o punk taky zajímá (aby taky ne, už podle nicku)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 7. 2006 20:02

Jak to tak sleduju tak poslouchám víc punkových skupin než sem si myslel..Angels ang Airwaves znám - je to takový celkem divný ale dá se na to zvyknout. O Yellowcard sem slyšel prvně nedávno a dost mě překvapili. Maj dost kvalitní hudbu. No a My Chemical Romance je taky třída..hlavně video k The Ghost Of You asi nikdy nedostanu z hlavy. Hodně dobří jsou taky Ash...sice od nich mám jenom 1 CD ale i tak stojí ze to.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nosi 6. 7. 2006 20:45

dragonnx: jejda, tak Eve 6 mi absolutne nic nerika :-) Jinak ipunk.cz navstevuji pravidelne, obcas se tam da narazit na zajimave pocteni - navic se konecne nekdo pustil do toho delat punkove zpravodajstvi seriozne, coz by se melo podporovat minimalne tim kazdodennim kliknutim :-)

Skinny: Coze, ty neznas Angels and Airwaves? Urychleně napravit!! :-) Je to nova kapela Toma Delonga z b182 a dle meho je to vazne pecka. Jasne, Milencollin jsou ze Svedska :-) Jinak co se tyce Davida, tak to ti ted vazne presne nepovim - nevim presne jestli dela hip-hop, ale kazdopadne zavodne tancuje ;)

Lo!Zza: neda se mluvit o tom undergroundovym punku, vetsina vyse vypsanejch kapel jsou odnoze - nejcasteji punkrock a poppunk :-)
Ladislav Nosákovec
Autor časopisu Doupě
Nosi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 7. 2006 20:51

Tak Jimmy eat world mám taky moc rád...mají parádní písničky a skvěle se to poslouchá..SUM41 jsem kdysi taky poslouchal ale ted už to upadlo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků