Punk

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 7. 2006 23:04

tys mi tady ještě chyběl, di se s ti hiphaphophipem zahrabat
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 11:02

For Skinny:

Punkový legendy neposlouchám a ani moc neznám, ale ty novější, to je krása. Good Charlotte, SUM 41, Blink 182 atd. atd. - to je moje krev. Mám jednu písničku od Bad Religion. A co říkáš na tuzemský punk. Mě se líbí toho jen pár (ten komerční většinou, ale mě nevadí, že to je komerce).

For Smoke: My se Ti taky neserem do Tvýho hip hopu a jestli jenom umíš urážet, tak to je známka toho, jakej si člověk.
//edit:Jezek
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bastardik 6. 7. 2006 11:06

Smoke píše:PUNK IS DEAD

Yeah, thats right :!:
Bastardik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 11:13

Bastardik píše:
Smoke píše:PUNK IS DEAD

Yeah, thats right :!:


Hlavně, že si se Smokem pokecáte :roll: .
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 13:35

ty vole Smoku to si děláte s Lloydem pr*el ne? ty avatary velkejch drsnáku
Dragonnx: já z českejch jenom Jaksi Taksi ale slovenský Iné Kafe, jinak jestli se ti nelíbí oldschool tak Bad Religion asi nebudou to pravý ořechový, jinak jestli máš možnost zkus si někde poslechnout Toy Dolls, já mám CD a když sem ho poslouchal tak sem se válel smíchy z toho zpěvákova hlasu :lol: v překladu to znamená něco jako Panenky na Hraní a uplně to souhlasí ten hlas jako panenka nebo 5 letý dítě a to už zpívaj taky asi 25 let, jinak novej punk taky poslouchám i ty všechyn kapely cos zmínil a tuny dalších samozřejmě, dobrý sou The Distillers, nikdy bych nevěřil jak se muže hodit zpěvačka s tak skvělim hlasem nebo ještě žena zpívá v dobrý kapele Angry Amputees
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 6. 7. 2006 13:55

Ze Smoka a Bastardika si nic nedělejte, jsou to typičtí hiphopeři - neumí respektovat jiné hudební styly...
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 7. 2006 14:00

Dirty Pretty Things je dobrý punk (a to vám tu říká zarytý metalák)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 14:19

co to je za skupinu to neznám, nemužu znát všechno
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 7. 2006 14:21

hledej, album mají z roku 2006, Waterloo to Anywhere :wink: Jinak o nich nic nevím :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 16:19

Skinny píše:Dragonnx: já z českejch jenom Jaksi Taksi ale slovenský Iné Kafe, jinak jestli se ti nelíbí oldschool tak Bad Religion asi nebudou to pravý ořechový, jinak jestli máš možnost zkus si někde poslechnout Toy Dolls, já mám CD a když sem ho poslouchal tak sem se válel smíchy z toho zpěvákova hlasu :lol: v překladu to znamená něco jako Panenky na Hraní a uplně to souhlasí ten hlas jako panenka nebo 5 letý dítě a to už zpívaj taky asi 25 let, jinak novej punk taky poslouchám i ty všechyn kapely cos zmínil a tuny dalších samozřejmě, dobrý sou The Distillers, nikdy bych nevěřil jak se muže hodit zpěvačka s tak skvělim hlasem nebo ještě žena zpívá v dobrý kapele Angry Amputeese/quote]


Jo, jo. Jaksi Taksi jsou skvělý, Iné Kafe mám taky, ale slovenčtina není můj obor, a tak jsem to moc neposlouchal. Ten zvuk a hlas zpěváka z Bad Religion je skvělej a mě se to líbí (ikdyž jsem slyšel pouze jednu písničku).
//edit:Jezek
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 16:23

já to tam nějak nehledal, přece jenom viděl jsem název war forum tak z toho sešlo, já nejsme warezák :D, Toy Dolls nemusíš stahovat, ty sou jenom na ukrácení dlouhý chvíle,ale jestli si to stáhneš tak ten hlas zpěváka nedáš :lol: 5 letý dítě, jinak Distillers doporučuju a jestli chceš poradit ještě nějaký skupiny tak dej vědět, rád pomužu
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 18:07

Skinny píše:já to tam nějak nehledal, přece jenom viděl jsem název war forum tak z toho sešlo, já nejsme warezák :D, Toy Dolls nemusíš stahovat, ty sou jenom na ukrácení dlouhý chvíle,ale jestli si to stáhneš tak ten hlas zpěváka nedáš :lol: 5 letý dítě, jinak Distillers doporučuju a jestli chceš poradit ještě nějaký skupiny tak dej vědět, rád pomužui/quote]


Ne, ne. To je dobrý (zatím). To, co poslouchám, určitě znáš. Vždyť jsem Ti to vlastně už psal. Jinak taky miluju čs. diskotéku, ale to by Tě asi nezajímalo :) ?!
//edit:Jezek
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 18:11

čs. diskotéku jako českou disko nebo co? ty písničky sice neposlouchám ale když tam sem tak se nedá nic dělat, tam punk hrát nebudou :D (ale mohli by)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 7. 2006 18:14

Skinny píše:čs. diskotéku jako českou disko nebo co? ty písničky sice neposlouchám ale když tam sem tak se nedá nic dělat, tam punk hrát nebudou :D (ale mohli by) /quote]


Jako např. M. David - je to podle mě skvělej člověk a jeho písničky jsou super (samozřejmě je to můj názor).Jedeš někam na fesťák??
//edit:Jezek
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 18:18

né já nejezdim, ani nemám s kym :cry: ale sleduju to poměrně dost
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků