Punk

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 7. 2006 14:32

kdo nezná takové punkové legendy jako Ramones, The Clash, Sex Pistols jako by nežil, písen Blitzkrieg Bop od zminovaných Ramones se stala legendou a dozajista i hymnou na, v té době, rozrustající se Sk8 scéně, kdo má k Punku a jeho odnožím co říct tak má možnost
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 7. 2006 15:28

Od Ramones mám nejradši I Wanna Live. Dobrá skupina ale hooodně stará.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 7. 2006 15:32

na stáří přece nezáleží, takovéto skupiny začínaly pomaličku formovat samotný punk žánr, a mně nevadí že jsou asi ze 70th a pulka už jich je asi mrtvá, mají hodně dobrých písniček, ale toto téma není jen o oldschool punku, klidně se muže psát i o novějších, kdybych měl vyjmenovat všechny punkové skupiny co se mi líbí bylo by jich tak 50 ale mezi ty lepší se řadí např. Bad Religion či NOFX kteří hrají asi tak okolo roku 1981 myslím Bad religion a NOFX pokud se nepletu od 1983
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 7. 2006 15:53

Moc těhle skupin neznám. Hodně poslouchám Red Hot Chilli Peppers ale jestli je to přímo punk to nevim. Já to nák moc nerozlišuju a poslouchám to co se mi líbí ať je to rock, punk nebo třeba metal. Ani nevím ty základní prvky který rozlišujou punk od něcěho jinýho.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 7. 2006 16:00

hey hou let's go!
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 7. 2006 16:07

redhoti hodně míchaj styly ale jsou to rockeři a občas punk do nějakých písniček taky přimíchnou, jinak se to pozná hlavně jednoduchostí, je to takový že na kytaru by ses to naučil za chvilku kdybys na ní hrával, pořád se tam opakujou 2 nebo 3 akordy ale nemysli si že když to poslouchám tak tomu rozumim, omyl,a prostě když to slyšíš a trochu se v tom orientuješ tak to poznáš i když dneska se už míchaj snad všechyn styly dohromady takže někdy sem už i zaslech tvrdej rock nebo metal a do toho punkovej hlas například Slipknot sou myslim nějakej metal ale jedna písnička- My Plague se mi od nich líbí protože tam je dost dobře řízlej ten hlas jednoho z nich, ten hlas by se dost hodil do nějaký punkový kapely takhle je to téměř zabitej potenciál
AlienX: jj, Blitzkrieg :)
Naposledy upravil Skinny dne 5. 7. 2006 16:27, celkově upraveno 1
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 7. 2006 16:14

Skinny píše:i když dneska se už míchaj snad všechyn styly dohromady a/quote]

Však právě, to už ani člověk neví co poslouchá...čistej rock nebo punk se už vidí dost málo
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 7. 2006 16:18

nn, to už skoro vymřelo a když si vezmu rozdíl dnes a před 20 lety kdy jeli řízný oldschool punk kapely a dnes se to dost míchá i s popem tzv. poppunk a i když nějakou takovou písničku v repertoáru má snad každá novější punková kapela protože to zabírá na masy tak já si je taky poslechnu ale radši bych aby se nic takovýho jako pop a punk nemíchalo, punkrock, neopunk, a já nevim co ještě je mnohem mnohem lepší, jenže ty časy jako před 20 lety se už nevrátí le já stále věřím že Punk's not dead
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 5. 7. 2006 17:35

Skinny píše:redhoti hodně míchaj styly ale jsou to rockeři a občas punk do nějakých písniček taky přimíchnou, jinak se to pozná hlavně jednoduchostí, je to takový že na kytaru by ses to naučil za chvilku kdybys na ní hrával, pořád se tam opakujou 2 nebo 3 akordy ale nemysli si že když to poslouchám tak tomu rozumim, omyl,a prostě když to slyšíš a trochu se v tom orientuješ tak to poznáš i když dneska se už míchaj snad všechyn styly dohromady takže někdy sem už i zaslech tvrdej rock nebo metal a do toho punkovej hlas například Slipknot sou myslim nějakej metal ale jedna písnička- My Plague se mi od nich líbí protože tam je dost dobře řízlej ten hlas jednoho z nich, ten hlas by se dost hodil do nějaký punkový kapely takhle je to téměř zabitej potenciálp/quote]

Slipknot nehrajou metal ale hardcore, mezi tim je velkej rozdíl, hardcore se totiž stylově neřadí k metalu, ale k punku .... a ještě že nehrajou punk, dobrejch hardcorovejch skupin (jako sou oni) totiž moc neni
be obscene... be be agressive
van vren
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 7. 2006 19:21

no já se v těch rubačkách nevyznám mě všechno kde se takhle řve a do toho ty nástroje přijde jako metal, teda v punku i jinde se taky občas řve ale to poznám co je to za styl ale tady ještě je jich asi 9 nebo kolik a všichni do toho tvrdě řežou to nejde poznat i když mi někdo říkal že je to hardcore ale já se divil a jen mávnul rukou ale jako punk to rozhodně není, ten chlápek má sice punkovej hlas ale ty nástroje a zvuk sou odlišný od punku tady je to takový hrubý, proto mě se tyhle skupiny ani metal (jen občas nějaká písnička) nelíbí ale nikomu ho nezazlívám, horší je to s hip hopem a rapem, za ten bych vraždil :x
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 7. 2006 20:09

btw ukazoval sem vám svuj skvělej avatar :?: :arrow:
Obrázek

mám ho na includesových stránkách a předtim sem tam měl obřího Leona, to byste nevěřili jak velký obrázky tam mužou být (s Punkem to souvisí jelikož Ramones sou no spíš byly punková kapela)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 5. 7. 2006 20:19

Punk poslouchám, ale jenom součsné české kapely...naposledy mě zaujala kapela Kohout plaší smrt ( http://kps.musicserver.cz - jsou tam i mp3 ke stažení, try it!).
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 5. 7. 2006 21:06

Skinny píše:no já se v těch rubačkách nevyznám mě všechno kde se takhle řve a do toho ty nástroje přijde jako metal, teda v punku i jinde se taky občas řve ale to poznám co je to za styl ale tady ještě je jich asi 9 nebo kolik a všichni do toho tvrdě řežou to nejde poznat i když mi někdo říkal že je to hardcore ale já se divil a jen mávnul rukou ale jako punk to rozhodně není, ten chlápek má sice punkovej hlas ale ty nástroje a zvuk sou odlišný od punku tady je to takový hrubý, proto mě se tyhle skupiny ani metal (jen občas nějaká písnička) nelíbí ale nikomu ho nezazlívám, horší je to s hip hopem a rapem, za ten bych vraždil :xc/quote]

metal nemusí bejt jenom hrubej, poslechni si něco třeba od Iron Maiden nebo Hammerfall, to je taky metal a nějak extra tvrdý ani hrubý mi to nepříde
jinak s tim hip-hopem a rapem se s tebou shodnu, nechápu jak to může někdo poslouchat, pořád je to to samý jenom do toho melou něco jinýho
be obscene... be be agressive
van vren
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 7. 2006 21:18

jo Iron Maiden mám doma, to je trochu jinej metal, ten starej je jinačí, Hammerfall se mi nelíbí ale jako třeba Twisted Sisters bych taky neřek že je metal a I Wanna Rock nebo taková jedna nevim jak se jmenuje zpívaj v ní něco jako when......(tady nevim co)Take it tak ta je uplně nejlepší a vubec metalová,
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 5. 7. 2006 23:02

PUNK IS DEAD
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků