Punk

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod johnnym 29. 10. 2006 15:13

Tak koukam, že mi málem tato celá diskuze zůstala utajeno (nečekal sem na doupěti muziku).
Tak já punk poslouchám asi 4 roky - předtím jsem začínal na The Offspring, Sum 41,.. prostě to, co šlo v TV.
Moje oblíbený kapelky: Against Me!, Anti-flag, Anyway, Bad Religion, Davová psychóza, Dead Kennedys, E!E, NOFX, Rise Against, The Clash, Toy Dolls, System of a down (starší tvorba).
Mam doma taky alba od AFI, Against All Authority, Audioslave, Blink182, Do Řady!, Donots, Good Clean Fun, Good Riddance, Lagwagon, Less than Jake, Milencolin, MxPx, My Chemical Romance, Pennywise, Propagandhi, Rage against the machine. Rancid, Silverstein, The Vandals, atd.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 29. 10. 2006 20:42

Audioslave, Donots a NOFX, ti hrají také skvěle :) ... ty si také sem tam rád poslechnu ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dragonnx 29. 10. 2006 20:47

johnnym píše:Tak koukam, že mi málem tato celá diskuze zůstala utajeno (nečekal sem na doupěti muziku).
Tak já punk poslouchám asi 4 roky - předtím jsem začínal na The Offspring, Sum 41,.. prostě to, co šlo v TV.
Moje oblíbený kapelky: Against Me!, Anti-flag, Anyway, Bad Religion, Davová psychóza, Dead Kennedys, E!E, NOFX, Rise Against, The Clash, Toy Dolls, System of a down (starší tvorba).
Mam doma taky alba od AFI, Against All Authority, Audioslave, Blink182, Do Řady!, Donots, Good Clean Fun, Good Riddance, Lagwagon, Less than Jake, Milencolin, MxPx, My Chemical Romance, Pennywise, Propagandhi, Rage against the machine. Rancid, Silverstein, The Vandals, atd.i/quote]

Vítej v klubu, kámo :). Jsem na tom hudebně dost podobně. Máš Ty nový My Chemical Romance?? Já jo, jsou fakt super.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Killing Spree

Odeslat příspěvekod johnnym 30. 10. 2006 22:57

Ještě nemam, mam od nich to předposledni, tušim Three cheers for a sweet revenge, nebo tak nějak a docela se mi do líbí. Stáhnu a uvidíme. Já jsem na tenhle thread přišel trochu náhodou. Spíš jsem to čekal na Pauze než tady.
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
First Blood

Odeslat příspěvekod Dragonnx 31. 10. 2006 21:40

johnnym píše:Ještě nemam, mam od nich to předposledni, tušim Three cheers for a sweet revenge, nebo tak nějak a docela se mi do líbí. Stáhnu a uvidíme. Já jsem na tenhle thread přišel trochu náhodou. Spíš jsem to čekal na Pauze než tady. /quote]

To já taky jsem tu byl náhodou a teď jsem tu docela často -> na punku. Já mám ještě od MCR album Life On The Murder Scene.
Dragonnx
Killing Spree

Odeslat příspěvekod johnnym 31. 10. 2006 22:06

Tak já už to tu teď kontroluju denně, protože punk miluju a rád si o něm popovídam s fajn lidma, co ho maj taky rádi. Ještě jsem v tom mym výčtu kapel zapomněl Strung Out, kteří jsou vážně skvělí. Znáte někdo?
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 31. 10. 2006 22:42

Nee, mohl by jsi poslat nějakou ukázku?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod johnnym 31. 10. 2006 23:00

Jasně že jo. Je to ukázka z alba Another day in paradise (1994), mam pocit, že to je jejich první. Song se jmenuje Lost (2,6 MB). Stahujte tady
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
First Blood

Odeslat příspěvekod Skinny 3. 11. 2006 13:58

jsem rád že přibyl další člen, jen tak dál :wink:
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 3. 11. 2006 14:57

johnym: Tak ti Strung Out hrají náhodou dobře, ta ukázka je dobrá, nato, že je už z roku 94 je to skvělý... doporučíš od nich nějaké album? Nebo je nej to Another day in paradise?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod johnnym 3. 11. 2006 17:40

Doporučím celé Another day in paradise. Stáhnul jsem si jejich nové album Exile in oblivion, které se mi nelíbilo. Jiná alba jsem neměl možnost slyšet. Přehled najdete tady
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
First Blood

Odeslat příspěvekod Skinny 4. 11. 2006 14:19

jinak johnnym: k těm tvým oblýbeným kapelám- dobrý vkus, jsme na tom podobně
co říkáš na hlásek zpěváka z Toy Dolls? :lol:
pro ty co nemají ponětí co je to za kapelu tak se připravte
zalolujete si jako blázen pokud jste to nikdy neslyšeli a to jsou ještě písničky kde má ještě dětštější hlásek i když pro někoho se to už muže zdát nepředstavitelné, je to tak
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod johnnym 4. 11. 2006 18:06

Tak ten jeho hlásek je jako dítěte ze školky, ale je sranda ho poslouchat. A ta muzika je takový veselá a dobře se to poslouchá.

Tak nová deska MChR už je v Americe zlatá. Jsem si jí poslechl a není to špatná muzika, ale určitě se nezařadí mezi mé nejoblíbenější.
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
First Blood

Odeslat příspěvekod Dragonnx 4. 11. 2006 18:56

johnnym píše:Tak ten jeho hlásek je jako dítěte ze školky, ale je sranda ho poslouchat. A ta muzika je takový veselá a dobře se to poslouchá.

Tak nová deska MChR už je v Americe zlatá. Jsem si jí poslechl a není to špatná muzika, ale určitě se nezařadí mezi mé nejoblíbenější. /quote]

Mě se ten videoklip od Toy Dolls seká. Ale i tak je to docela crazy. O těch My Chemical Romance už jsem to četl. Mě se to album móóc líbí.
Dragonnx
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 11. 2006 13:29

přidávám pár dalších kapel na které jsem si vzpomněl

Taking Back Sunday (2005)
Billy Talent (2006)
A (asi 2001 nebo 02)
Skinny
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka