Anime

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 6. 2013 18:12

Tak jsem začal sledovat Monstera a Durarara!! Zkusil jsem ještě po druhé první díl Bebopa a nějak tomu nemůžu přijít na chuť, třeba se to ale rozjede. Nějak se marně ještě pokouším sehnat první sérii Stand Alone Complex v JP bez zbytečnejch titulků ale bez výsledku.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 3. 6. 2013 14:32

Já momentálně koukám na Shingeki no kyojin (Attack on Titan) a celkem mě to baví - samotného mě to překvapilo, protože jinak se anime celkem vyhýbám :) . Po 9 dílech bych hodnotil 8/10
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 3. 6. 2013 21:34

Shingeki no kyojin je luxusni anime skoro tak stejne dobre jako sword art online ,, hudba luxusni a dej hezky odsypa kazdy dil mi pripada spis jak pet minut nez dvacet jak to hezky odsypa

a ten opening

Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 3. 6. 2013 21:48

A hlavně je to v posledních dílech samý zvrat - teď už se tam fakt může stát cokoliv :)
Jen mi možná trochu vadí, že tam je dost velké množství postav, které musí člověk sledovat..něco jako Game of Thrones :D (a pořád přibývají další..ale semtam i umírají, tak se to kompenzuje :) )

Opening je skvělý a s tím, jak každý díl odsýpá, nemůžu jinak než souhlasit :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 3. 6. 2013 22:00

to se mi taky libi pohoda klidek, a v sekunde se vse obrati vzhuru nohama ,, a hezke je ze tvurci zabijeji vsechno co vleze titanum pod ruku ,, lidi bez rozdilu pohlavi a veku titani vsechny sezerou ,, jinak mangu nectu ale cosik sem tam tusim i kdyz teda zvraty jsou tak nahle a prekvapive ze mi to rozhodi vse co jsem cekala ,, hlavne se mi libi ta atmosfera a beznadej obcas ,, proste jde videt ze lidstvo je zatlaceno do kouta a tak musi delat vse mozne aby prezili ,, hezky je ukazano jak nekteri frajirci melou nesmysly a pak tvari v tvar titanovi se ani nehnou ,, ani v pripade ze pozira jeho kolegy
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 3. 6. 2013 22:50

Shingeki no kyojin - hmmm :hm To vypadá zajímavě, píšu si to na seznam :D Jinak teda konečně jsem se dostal k tomu něco si zjistit o Sword Art Online a taky se mi to líbí, též připisuju :D Teď mám zase nějakou anime náladu, což není vůbec pěkný, protože za měsíc končí zkouškový a já ještě nemám ani dodělaný zápočty :-\ :D Máte někdo něco z anime v originále?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 3. 6. 2013 23:27

BD sword art online , space battleship yamato 2199 (tam jsou i eng titulky) , supernatural the animation (eng dabing i titulky) ,, vse region A
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 6. 2013 15:09

Tak jsem viděl 2 díly Sword Art online a není to špatný, baví to už od prvního dílu, jen v tom teda zatím nevidím žádnou úžasnost a postava co bych si vyloženě oblíbil se ještě taky neukázala.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 4. 6. 2013 15:35

Nedávno som kukol staršie - Summer Wars,Momo e no Tegami.

Sōdo Āto Onrain (Sword Art Online) mi prišiel od začiatku zaujímavý,ale časom to prerástlo do klasickej gumovej naťahovačky.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 4. 6. 2013 21:49

StefiCZ píše:Tak jsem viděl 2 díly Sword Art online a není to špatný, baví to už od prvního dílu, jen v tom teda zatím nevidím žádnou úžasnost a postava co bych si vyloženě oblíbil se ještě taky neukázala.


asuna tam bude mit pozdeji vice prostoru :) ,, a prvni dily nevim proc ale v novele to byly vedlejsi pribehy ,, v anime to je jen v casove posloupnosti

co je klasicka gumova natahovacka ? ,, jestli neco jako bleach kde jeden souboj porcujou do 20 dilu tak to ses asi dival na jiny serial
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 5. 6. 2013 07:55

Gumová naťahovačka je myslene poeticky. Do +-14 dielu mi všetko sedelo ako zadok na nočník a bolo to prijemne a zaujímave.Od tohto dielu ako kedy som pozeral iné anime a zbytočné naťahovanie niečoho čo už nebolo treba naťahovať.Naťahovať na 300 dielov áno, ale nie skončiť u 25.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 6. 2013 09:13

Tak celkem mně překvapilo, že se nebojí nechat zabít pár postav, Kirito je ale pěkně divnej :D Nějak se mu neustále mění osobnost a nevím moc co od něj čekat. Najde si nějakou trvalou partu? Stejně ale tak nějak předpokládám, že s tou smrtí to nebude tak žhavý a bojím se, že to skončí provařeným rádoby happy-endem.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 5. 6. 2013 21:40

sword art online prvnich 25 dilu bylo jen prvni serie ,, mela by byt minimalne jeste jedna a jako natahovana kase mi to neprislo ,, novelu jsem sice jeste vse neprecetla ale vyviji se to hodne pekne
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 6. 6. 2013 15:21

Tak jsem dorazil ze školy, mrknul na čtrnáctej díl, happy-(skoro)end nepřekvapil :D Ale zatím se mi to líbí, jen netuším co se bude dít dalších 11 dílů.

Edit: 15. a 16. díl teda celkem nuda :-|
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 6. 6. 2013 21:33

neboj budou lepsi ,, :) i kdyz dily 1-14 jsou zatim nejlepsi aspon pro me
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků