Metal

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 6. 2006 21:29

Takže je to lepší než "from wishles to enterniti live" ? ... jsou tam i další (sleeping sun) starší písně ? ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 6. 2006 21:36

lepší to je. Obsah:

01. Intro (Red Warrior)
02. Dark Chest of Wonders
03. Planet Hell
04. Ever Dream
05. The Kinslayer
06. The Phantom of the Opera
07. Siren
08. Sleeping Sun
09. High Hopes
10. Bless the Child
11. Wishmaster
12. Slaying the Dreamer
13. Kuolema Tekee Taiteilijan
14. Nemo
15. Ghost Love Score
16. Stone People
17. Creek Marys Blood
18. Over the Hills and Far Away
19. Wish I Had an Angel
20. Outro (All Of Them)

DVD Extras:
55-Minute Documentary - A Day Before Tomorrow
Photogallery
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 27. 6. 2006 22:16

Ertefol píše:2AlanWake: Ano, tyhle mám moc rád :) Pokud se ti líbí Rhapsody doporučuju Fairyland a Beto Vazquez - Infinity (hodně hostujicich umelcu, Tarja, zpevacka z Blackmore's Night, kytarista od Rhapsody...)
y/quote]


Beto Vazquez - Infinity: Samozřejmě znám :). Jak bych taky neznal, když tam zpívá mimo jiné i zpěvačka (Candice Night) mé nejoblíbenější kapely - Blackmore's Night :)

to Nightwish: Sleeping Sun a Walking in the Air jsou naprosto úchvatné.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 6. 2006 05:05

Paar píše:rozhodne Sepultura, ale jen alba Roots, Chaos A.D. a jeste jedno, co bylo predtim. je to trashik, takze trochu tvrdsi.

Já Sepulturu oběvil alby Beneath the remains a Arise.Rootu jsem dost dlouho nemohl přijít na chuť,ale Ratamahata u nás ve starém dobrém Sklepě byla vždycky o hubu :wink:
Pro mne jsou opravdu dobrým metalem třeba Runing Wild,My dying bride,Morbid angel,Type O Negative a z těch novějších třeba Mudvyane.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 28. 6. 2006 06:51

Jo NightWish to jsou borci.. Kdyz jsem na podzim cetl ten dopis pro Tarju, tak jsem drzel cely tyden smutek :D Jinak jak tady padlo.. End of Era je fak nej DVD. Dost dobry, jak Marco zpival High Hopes :!: Jinak dal fajn jsou Cradle of Filth ( byl jsem na nich ve Zline ) pak jeste Children of Bodom, Death, GraveWorm ci In Flames. Je toho fakt strasne moc :)
Dani-Filth
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 6. 2006 08:03

Arise se jmenuje to treti od Sepultury, ktere mam rad! predesle jsou uz spis do death metalu, ja radeji trashik. spolu se Sepulturou (nove alba, kde uz neizpiva Max Cavalera neposloucham) mam rad jeste Soulfly a Machinehead...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 6. 2006 08:43

... jo Sepultura Arise - to mám na originálce :arrow: kazetě ale nemám si to kde přehrát :lol: Jako malej vejlupek jsem poslouchal ten nejtvrdší metal: Canibal Corpse, Obituary, Slayer ... potom ... Sepultura, Death, Megadeth ... pak ... Children of Bodom, In Flames, Metallica, Amorphis ... a teď poslouchám Nightwish, Rammstein, Queen ... a pořád měknu :mrgreen: (doufám že jednou nedoměknu až k popu a Heleně Vondráčkový :lol: )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 6. 2006 08:59

Na Soulfly jsem úplně zapomněl.Jo Max je fakt dobrej!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 6. 2006 09:15

nejlepší Sepultura je Roots - a píseň RATAMAHATAPADAPA (nevím to úplně přesně ...) a hlavně ten klip (mám ho nahranej z ESA...)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 28. 6. 2006 09:29

Zdar vidim ze se tu rozviji zajimava debata.

CO myslite o evropsky vs Americky metal.

Ja osobne davam prednost evropskemu pojeti metalu(RAGE,Children of Bodom,Stratovarius,Moonspell,Soilwork, In flames atd .....) zda se me mnohem propracovanejsi, promyslenejsi a take treba melodictejsi.
Americkym skupinam nemuzu nejak prijit na chut az na par vyjimek typu(Manowar, Iced eart).

Jsem asi nakej divnej ,protoze komercne nejuspesnejsi prave Americke kapely a hlevne ty novejsi numetalove.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 6. 2006 09:32

me je jedno, odkud to je. hlavne at hrajou dobre.

Fuck8r: Roots mam absolutne nejradeji, je to pecka za peckou. nej je skladba 9 a 13 (bohuzel si nevzpomenu na nazev).
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 6. 2006 09:44

Myslíš Dusted a Ambush.Dusted se mi taky líbí asi nejvíc.
Jinak když nevíš tak allmusic vždycky pomůže :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 6. 2006 09:52

jj dusted. ta je podle me nej. taky jeste nesmim zapomenout na skvelou Spit... a vubec, cele album je z 95% naslapane

pamatuju, jak jsem Roots poustel PSK... moc se mu to nelibilo :twisted:
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 6. 2006 10:01

PSK tomu nerozumí :wink: Sehnal jsem si před nedávnem Root jako dvouCD.To je panečku teprve nášlap.Jsou to sice jen dema a prvotní nahrávky,ale stojí to za to.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 6. 2006 10:16

dema? dema jsou vetsinou dobre, snad to bude pripad i Roots.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků