Metal

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 28. 6. 2006 11:29

Tohle je seznam tracků na tom dvojcedlu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 6. 2006 11:47

takze 1CD je normal a druhe dema a live vystoupeni?

poradi pisni je jine...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 6. 2006 11:58

Hmm,fakt je.A na druhém jsou ty liveky a dema.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 6. 2006 12:48

motorhead a koRn su good
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 6. 2006 12:52

No hlavně PSK neposlouchá ty uřvané hlasy......ale to je asi deathmetal že??Já se v metalu nevyznám tak se vám raději do toho plést nebudu :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 28. 6. 2006 15:41

Peter S. Kenedy píše:... ty uřvané hlasy ..../quote]

Myslis growling? Bez toho to neni poradny metal...
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 6. 2006 15:58

negr píše:
Peter S. Kenedy píše:... ty uřvané hlasy ..../quote]
Myslis growling? Bez toho to neni poradny metal...

Pokud někdo řve do mikrofonu tak podle mě to není zpěv...nechápu to prostě...to jako kdybych přišel k tobě dom a začel ti tam řvát jako by mě zrovna někdo bodal do zad to by se ti taky líbilo?Tak já přijedu a zaplatíš mi za koncert jo? :mrgreen: :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 6. 2006 16:29

... mě se tase vůbec nelíbí techno a jemu podobný žánry ... hudba dělaná na PC to je umění ? :lol: ... jo není nad poctivej um hudebníků v rockových a metalových kapelách ...

(mě se zas nelíbí diskotéka a hlasité vymívání mozků melodií TUC, TUC, TUC-TUC-TUC, TUC, TUC ... uááá :? )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 6. 2006 16:32

No jo diskotékové písničky jsou na to aby v tom byl rytmus a lidi mohli pařit víš..já miluji house
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 6. 2006 16:50

... ale v metalu je rytmus, a jakej - to by ses divil ... hlavně u evropskejch kapel (In flames, Children of Bodom, Nightwish ...) no a co se týče disko - několik (desítek :P ) hodin do očí stroboskopy a pořád ten stejnej rytmus do uší ... já se nechci stát mentálem :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 28. 6. 2006 17:07

Peter S. Kenedy píše:
negr píše:
Peter S. Kenedy píše:... ty uřvané hlasy ..../quote]
Myslis growling? Bez toho to neni poradny metal...

Pokud někdo řve do mikrofonu tak podle mě to není zpěv...nechápu to prostě...to jako kdybych přišel k tobě dom a začel ti tam řvát jako by mě zrovna někdo bodal do zad to by se ti taky líbilo?Tak já přijedu a zaplatíš mi za koncert jo? :mrgreen: :lol:g/quote]


Spravne! Growling neni zpev! Je to jedna z alternativnich hlasovych technik stejne tak jako treba rapovani. K urcitym druhum metalu se zkratka growling hodi - at uz jako doplnkovy vokal nebo jako hlavni - a nedokazu si bez nej nektere kapely predstavit. I kdyz chapu, ze nekomu se nemusi libit (zvlaste pokud s metalem zrovna zacina). Me se z pocatku taky TO RVANI take nelibilo, ale jak leta plynula a ja porad hledal neco jineho neco tvrdsiho, pomalu jsem mu prichazel na chut a ted na nej nedam dopustit (to zni jak z reklamy ze? :D ). Jo holt, nekdo ho nenavidi, nekdo ho miluje.

A k te nabidce: pokud by to bylo jen bezduche jeceni tak bych te asi vykopal bez placeni, to bych mohl rovnou chodit misto na koncerty parit treba na jatka. Zkus si sehnat slusnejsi kapelu a napsat alespon nejaky text - at to ma smysl a pak se budem bavit o koncertu.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 28. 6. 2006 17:39

Mě growling taky moc nevoní teda. Spíše mám rád takový hudebně bohatější metálek jako Nightwish, Within Temptation, Rhapsody (symphonic metal), Stratovarius => Timo Tolki (no to je už spíše rock) a jim podobné kapely a interpreti.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 6. 2006 17:55

mam rad urvaniny, mam rad neurvaniny, mam rad jisty styl te "tanecni hudby". ja uz hudbu nerozlisuju podle zanru, neomezuju se. posloucham to, co se mi libi a tak by to melo byt u vsech.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 6. 2006 18:42

No ale někteří ten growling nebo jak to nazýváte neberou jen jako doplněk ale řvou celou dobu té písničky pokud se to tak dá nazvat
Fuckere víš když si někdo chce takzvaně zatrsat tak si určitě nepustí metal...ten je dobrý tak na poslouchání...já mám prostě rád dancing takže asi tak
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 6. 2006 19:21

když jsem ožralej (a když du tancovat tak jsem vždy vožralej...) tak mě je vlastně úplně jedno na co tam skáču ... (ale neumím si představit že chych si i doma pouštěl techno ... byl jsem u kámoše ten si ho pouštěl a já jsem z toho málem zmagořil 20minut dlouhý elektronik písně ... )

... teď poslouchám hodně Queeny a lidi se mi smějou že jsem homouš ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků