Kolik koncertů jste navštívili?

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 14. 6. 2009 22:14

No, u mě letní festivaly budou docela o šetření :) Jedny z posledních peněz jsem utratil za lístky na podzimní koncert Pink :D Ale třítýdenní marator - RfP, Přeštěniec a Mighty Sounds bude stát za to.
Líbí se mi line up hodně festivalů v ČR, na Sázavy přijede např. Moby, na Trutnov Anti Flag, na Rock for Churchill např. Asian Dub Foundantion, prostě, parádní léto, jen ty finance :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 6. 2009 16:52

Teda to byl vcera narez na Lennym. Prselo jako prase, na konci jsem mel mikinu tak o 2 kila tezsi....nejak jsem nepocital s tim ze tam nebudu moct mit destnik. :D Ale stalo to za to. Nahodou tam nikdo nebyl co?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Trey 20. 6. 2009 18:00

Tak můj první koncetr bude Sonata Arctica v prosinci a teď čekam kdy Maideni ohlásí koncert v Čechách.
Trey
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 20. 6. 2009 20:23

Lo!Zza píše:Teda to byl vcera narez na Lennym. Prselo jako prase, na konci jsem mel mikinu tak o 2 kila tezsi....nejak jsem nepocital s tim ze tam nebudu moct mit destnik. :D Ale stalo to za to. Nahodou tam nikdo nebyl co?

Bohužel, mrzí mě to, ale nejsou peníze na vše, co bych chtěl :(
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 30. 6. 2009 17:08

Pokud vyjdou peníze jak mají, tak tento rok začínám hodně hodně silně zvažovat nad rakouským Frequency, za ty peníze :)

Radiohead, SKA P, Bloc Party, Prodigy, Pendulum a další a další :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Trey 7. 11. 2009 23:04

Tak co chystáte se teď na něco.U nás ve třídě jsou dva co se hrozně těší na Billy Talent a já přemýšlim o tom že zajel 20. na Alice Cooper do Plzně,ale nevim,v úterý mě čeká pohřeb sestřenice a nevim jak bych se na koncertu cítil když vim jaký to býva divadlo.
Trey
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 11. 2009 23:13

Pche Billy talent. Nejsou spatni ale na ten koncert bych nesel. navic to tak tipuju ze 80% navstevniku budou lidi mezi 15 a 18, celi obleceni do cerne. Jedu do ceska na 3 tydny od Novyho roku do 18. ledna...nechcete mi neco doporucit? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 11. 2009 01:33

Iron Maiden, Judas Priest (s nima Cavalera Conspiracy), 2x Arakain, Soulfly, čili dohromady 5...měl jsem ještě lístky na Annihilator a oni to zrušili.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod includes 8. 11. 2009 18:01

Trey: Nemít 21. maturák, tak bych se na Billy Talent zajel podívat :)

Jinak já mám pro tento měsíc jasno - 19.11. - P!NK :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 16. 11. 2009 17:22

includes píše:Trey: Nemít 21. maturák, tak bych se na Billy Talent zajel podívat :)

Houby, zajel podívat, jel makat a mít lístek zadarmo :( To mě tak se*e ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 11. 2009 17:38

Wtf koukám, že jsem napsal na Annihilator. Myslel jsem samozřejmě Anthrax, kteří letošní koncert zrušili.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod includes 23. 11. 2009 22:59

Nerazíte někdo 27.11. an The Prodigy do Prahy? Já jen, jestli mám někomu závidět :) ...

// Zřejmě budu muset zhodnotit koncert Pink z Prahy, ale musím si utřídit ty nadšené myšlenky :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 11. 2009 00:27

Tak mám tu lístky na Nazareth.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 25. 11. 2009 17:26

Nekecej! Jedeš zítra do Písku na Skoty? Chtěl jsem taky, ale dáváme dohromady silvestra.
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 25. 11. 2009 19:28

Do Písku? :D Já chtěl na Nazareth do Písku zajet také, matce se chtělo, ale prý pětikilo za stání jen tak někam nedá, tak z toho sešlo ...
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka