Kolik koncertů jste navštívili?

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 23. 5. 2010 23:29

Kamarádi byli také na pražském koncertě :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 9. 6. 2010 13:07

Včera to Slash pěkně rozjel v praze! Musím říct že nic takovýho jsem nezažil, ale aspoň mám trsátko a podepsaný CD. Ještě že mě kámoš protáhl až k němu. Ani nevypadal na to že ho to štve, spíš naopak. Ale to jeho Les Paulíčko to je kousek nádhernej :-P :-)
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 9. 6. 2010 23:19

Četl jsem reenze, že Slash prý vynikající :-) Závidím :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 10. 6. 2010 05:27

No já jsem se tam chtěl dostat, jenže nebyly už lístky, a zrovna v ten den jsem opravil kámošce notebooka a její mladej mě za to vzal sebou :-). Ale jinak to bylo fakt super. Nemám tomu co vytknout. :-)
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 17. 6. 2010 20:04

Tak pozítří nám začíná asi jeden z nejočekávanějších festivalů roku! Těším se na Slayer a Megadeth, Metallica není nic pro mě, leda by hráli to co hráli tak před 10 lety, kdy to byl trash a ne balady!
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 17. 6. 2010 21:29

A mě neskutečně sere že o to přijdu,zrovna na Metallicu sem se těšil nejvíc(něco mi říká Cofte že v těch letech si se ale trochu sekl a balady nemají jenom na Kill Em all a St.Anger) a pak tady dost na Megadeth.No nic tak budu doufat že za rok sem přijede Metla nebo Megadeth zas.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 18. 6. 2010 05:28

Mě práve Metallica přijde že už to není ono, jsou strašně měkký už, najdeš už jenom pár písniček, který za poslechnutí stojí. Jinak to nemá ani cenu. Navíc je to už celkem dlouho ale jednou prohlásili že Iron Maiden jsou komerční.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 20. 6. 2010 00:19

No nic Soňák sem prošvih,jen tak pro zajímavost kogo si nakonec Metla pozvala na podium?Nenastal na podiu historickej moment udobření na veřejnosti mezi Metallicou a Mustainem?
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 20. 6. 2010 07:07

Bubeník Lars Ulrich s kytaristou a zpěvákem Jamesem Hetfieldem. Druhým kytaristou byl Kirk Hammett a jako baskytarista se představil Robert Trujillo. To jsou původní zakladatelé Metallicy, jsem rád že zahrály to co se mi líbí, ne ty jejich pomalejší.
Slayer mě více než uspokojili, jsem z nich unešen. Musím říct že na jejich song Jihad jsem se asi těšil nejvíc a nezklamali.
Megadeth!!! To jsem opravdu vytekl :-D. Protože člověk musí aspoň jednou zažít něco takovýho. Symphony of Destruction byla to co moje uši potřebovali
Anthrax. To bylo spíš na takový to uklidnění. Ale taky hráli dobře.

Bohužel k usmíření nedošlo. Škoda že už není mezi námi Ronnie, to bylo jediné co tomu chybělo.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 22. 6. 2010 14:11

Jo jo, Sonisphere se vyvedl :-) Byl jsem spíše u druhé stage - Volbeat, Stone Sour a Rise Against byli vynikající, zatímco Metallica mě spíše uspávala, škoda, očekával jsem více :-( Ale nemění to nic na skvělé akci :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 6. 2010 12:24

Ještě k Sonis, osobně jsem se setkal s Rise Against a Corey Taylorem (zpěvák SlipKnoT, Stone Sour), takže docela zážitky :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 6. 2010 20:42

Včera: Green Day :-)
Neskutečná show :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 24. 1. 2011 10:40

--> 15.6.2011 - Berlín, System of a Down !!! :-) 1605Kč ...

To bude panečku bordel :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 1. 2011 11:14

Za ty prachy musi byt. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 1. 2011 14:24

Njn, plus ještě cesta, to bude pěkný výlet do Berlína :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků