Animované filmy - od FF až po Madagaskar

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 8. 2009 15:45

Jak sem se tak hrabal v archívu, tak jsem si vzpomněl na Divokou planetu, která byla bohužel, zcela nedoceněná, teda v Česku. Byla udělaná zajímavou technikou Animace, kterou jsem viděl pak již jenom ve hře Original War...
Jinak Ti děkuji eLektek za příspěvky a já se budu snažit taky...Jo animáky, bohužel dneska v,,Tunelu,,. No snad snad se to změní a budem zase někdy, he...Velmocí?! Doufejme, že se i v tomto vrátíme do Evropy, neřknu-li do Světa. bejvalej maniak Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLektek 20. 8. 2009 15:59

V tom domě straší: právě jsem konečně dokoukala, trošku blbý, protože koukat na animák na vícekrát ... líbí se mi, že je další v pořadí se strašidelnějším příběhem, ne jenom srandičky a kytičky se zvířátkama. Vtípky tam jsou taky občas dost dobrý. Když jsem na to koukala poprvý, ani jsem se nenudila, šlo to dolů jen díky tomu, že jsem na to koukala v práci a měla to rozdělený. Takovej hezkej průměr řekla bych.
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 8. 2009 05:32

Jo na vícekrát, to je votrava eLektek, Vícekrát to již je o něčem jiném, v Headu mám Anim tvorbu od 1944 - do Sametu i něco po dnešek, ale jak to dostat na lajnťuch či do Bedny to mi poraď, sehnal jsem z týhle Filmotéky s bídou 5%...ach jo...A Ta Kozí Story, jak se líbila??jiskřička Naděje, na konci Tunelu ?!
Jinak Díky, díky a ozvi se mi na SZ či maila, mílle Grazia, pokecáme, těším se. No něco tu budu mít, a vybereš si...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 8. 2009 06:16

eLektek píše:V tom domě straší: právě jsem konečně dokoukala, trošku blbý, protože koukat na animák na vícekrát ... líbí se mi, že je další v pořadí se strašidelnějším příběhem, ne jenom srandičky a kytičky se zvířátkama. Vtípky tam jsou taky občas dost dobrý. Když jsem na to koukala poprvý, ani jsem se nenudila, šlo to dolů jen díky tomu, že jsem na to koukala v práci a měla to rozdělený. Takovej hezkej průměr řekla bych.

Manželka se u toho i místy bála :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLektek 6. 9. 2009 18:04

Mrtvá nevěsta Tima Burtona: mně se to líbilo, sice ne tak jako Koralina, ale myslim, že se to povedlo ... bylo to zase takový potemnělý, díky za to, že to celý nebylo zpívaný, protože to bych asi vypla ... příběh o lásce s dobrým koncem, celkově u mě při sledování však převládal více smutek než radost a zábava. A takový doporučení na závěr, když už se chcete ženit nebo vdávat, nikdy si proslov nezkoušejte na hřbitově ;-)

Roboti: ehm, tak zasmála jsem se u toho asi víc, než u Mrtvé nevěsty, ale co k tomu dodat ... bylo to celý takový robotí :mrgreen: Dala bych tomu plus za ten robotí nápad a to je asi tak vše, nesmála jsem se od začátku do konce, ničím mě to nedojmulo, myšlenka taky ne zrovna neokoukaná, když budu hodně hodná, řeknu, že je to takovej průměr.
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 7. 9. 2009 00:38

Hledáte nějakého experta na animáky, je tu eLektek,.. recenzi, potřebujete poradit, zeptejte se eLektek(čice), nevíte jakej animák je vhodný jako dárek - eLektek jistě bude vědět ;-]
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 9. 2009 06:23

2eLektek:Koukni na Nightmare before Chrismas (Ukradené vánoce Tima Burtona) jsou 100x lepší, než Mrtvá nevěsta. Ta mi příjde jenom jako takový odvar Vánoc.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLektek 7. 9. 2009 08:08

2"Majorero(Maho)": Obrázek ... ale jinak máš samozřejmě pravdu ... Obrázek

2jezek: :lol: myslela jsem, že na to dneska už napíšu recenzi, přesně tenhle animák Ukradené vánoce T.Burtona jsem si pustila po těch 2 včerejších ... viděla jsem asi tak 30minut a vypla jsem to, mě tam to zpívání fakt vadí, zkusim to ještě dokoukat, ale nevim nevim ... zatím u mě vede 100x víc Mrtvá nevěsta ... třeba se to ještě změní :-)
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 9. 2009 08:19

Pfff, nebav se se mnou více! :twisted:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 9. 2009 21:51

eLektek a další Animák šílenci! Bombááá! V Levných Knihách se zjevil Bárta TOP: Gotik-Krysař, Svět Rukavic a Diskžokej ajn blok za 69,-, vřele doporučuji...Veverčice chceš?! Ozvi se mi na SZ, díky. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 8. 9. 2009 21:51

dnes som pozeral Cars a je to podareny snimok :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 9. 9. 2009 13:29

U Cars jsem se také bavil :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 9. 2009 20:51

2eLektek: Teď jsem přišel s tématu "Sbírka filmů" a mě tak napadlo, že musíš mít těch animáků už MEGA TUNU, bys sem mohla hodit "jmennej seznam"
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLektek 21. 9. 2009 10:57

2jezek: Tak ti můžu říct, že jsem se odvážně pustila do těch Ukradených vánoc Tima Burtona podruhé a názor zůstává, fakt se na to nedalo dívat ... odbíhala jsem od televize a to se mi nestává :mrgreen:

Monstra vs. Vetřelci: příjemně překvapená jsem byla, z ukázek jsem si říkala, že to bude *** a nakonec se z toho vyklubal dost povedenej a hlavně vtipnej animák, takže palec nahoru ;-) Taková akčňárna pro děti i dospělí.

2Marcel: Kozí story mě nenadchla, dobrej pokus vyplodit něco i u nás, ale u mě to bohužel vůbec nezabralo ... snad někdy příště ...

2dr.misa: už se na tom pracuje ... dneska to tam hodim 8-)
Naposledy upravil eLektek dne 21. 9. 2009 11:26, celkově upraveno 1
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 9. 2009 11:21

Na Kozím příběhu pracoval jako grafik mimo jiné i přítel mojí sestřenice ;-) :D Na oslavě narozenin babičky ukazoval moc pěknou speciální edici :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků