Animované filmy - od FF až po Madagaskar

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mahorero 3. 11. 2008 14:53

Lovci Draků (Francie / Německo / Lucembursko, 2008, 80 min) - naprosto úchvatná animace, krátké, úderné, vtipné, milé... animák, který se tak trochu vymyká trendu animovaných filmů posledních let.

Parádní svět, krásně barevné, spousta nápadů.

Řekněme 9+/10
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 12. 2008 13:38

No a Vánoce v plném proudu ,ale že bych si zvopáknul priveľa Animáků ČSR tvorby to se říct nedá ,ještě že ty největší Perly šouply do,,Trafik,,...a přitom jsme byli bez konkurence a voni nejsou kromě,,Hřiště,,schopný dát něco kloudnýho TOP -dohromady na Vánoce a Nový Rok...Debilové,protože český animáky měly ,,DUŠI,,!! a měly Dětem co říct a ukázat,ten dnešní rádoby,,Disney world,,je nic! nenaučí ,spíš navopak...Ach jo ,a bude hůř...
nas-R-anej pametnik Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 26. 12. 2008 22:27

Já nejradši Krtka. Krtka, Malou čarodějnici, Maxipsa, Křemílka a Vochomůrku a taky Králiky a Večerníčky pana Chaloupka... Ovšem KRTEK JE KRTEK !

Souhlasím s Marcelem že staré Večerníčky měli duši a co se české animované tvorby týče byla na vysoké úrovni ovšem spousta "animáků" byla těžce intelektuálských neřku li depresivních a pro děti se zcela nehodily ač tak byly vysílány... Obvzláště jsem nesnášel Trknův loutkový seriál Perly...

Jsou dva animáky které bych rád viděl - první je O princezně Furieně a ten druhý Trnkův Švejk s dabingem Jana Wericha. Tyhle dva filmy se v ČT prakticky neobjevují a od komerečních TV je ani nečekám...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 12. 2008 10:08

No PC,nevím kam si chodil na CZ animáky ,ale já do Sluníčka na Příkopech(bejvalej Olympic...) a mám jich v Headu mraky!-od 1943(Tyrlová)až po Samet...a těch,,dětských,,byla většina a těch,,pro intelektuály,zas tak moc nebylo...,i co se týče Mistra Trnky!Jo toho Švejka(I.kousek...)si asi dneska prošvih,he...ČT2 poránu...tu Duši měli většinou Všechny Animáky...od 50.-do 7O.let...A těch co jsem již dlouho neviděl jsou též Mraky!...bohužel po zruščení ÚPFa půjčovny v Kotvě se k nim jen tak někdo nedostane,smutné ,že a ČT to má silně na Háku,...tož Zlo a akce i v Animákách po Sametu vítězí na plné čáře...akorát chudáci děti,že a mladá generace...velmi smutnej STarec Marcel od Zvonu,he PC nesejdem se někdy na Pokec o čemkoliv,coty na to?
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 27. 12. 2008 11:15

Jasně v hospě, taky se tam chystám.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 12. 2008 11:20

Kde a Kdy Tě najdu,he?Budu Ti ,,promítat,,animáky,cestopisy,horory...co si budeš přát...těší se Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 1. 2009 12:55

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008, 89 min)

Musim říct že jsem se náramě bavil. Jediné co bych animáku vytknul, je to, že toho humoru tam bylo až přespříliš, hláška stíhala hlášku a já to nestíhal ani vstřebávat... čutňáci byli zasejc bezkonkurenční! O animaci nemá cenu ani mluvit, naprostá paradá!

Há málem jsem zapoměl a Krále Jelimana :lol: málem mě potrhal smíchy a ten dabing, konkrétně této postavy nemá chybu - brněnskej akcent je dost!

8/10
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 1. 2009 14:00

dr.miša píše:Há málem jsem zapoměl a Krále Jelimana :lol:

Mě dostal ten jeho poradce,jak se ptali na účinnost vhození do sopky.Prý: "Padesát na padesát." :lol: :lol: :lol:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 1. 2009 14:04

Jo jo kruťána :-D
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 1. 2009 14:45

Nejlepší Animák co jsem viděl byl Wall-E dávám 10/10
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dooky 18. 1. 2009 00:02

nejlepší animák?

Final Fantasy
Dooky
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 19. 1. 2009 07:00

Který? AC mi příjde dokonalé.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 8. 2009 06:37

Koukám, že nejen TV jsou k Animákům ,,Macečsko-Otčímské. Kdo viděl Kozu a další z letošního roku?! Já na kino nemám, a zrušili mi Analog, že a na Digitál nemám taky, he...pochopitelně ani na Satelit, no ani na novou televizi či video...Starec Marcel od Zvonu, ale Filmy rád mám...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLektek 20. 8. 2009 09:09

Uvědomila jsem si, že míchám animáky s normálními filmy, takže začnu shlédnuté animáky dávat do tohohle tématu :-] ... takže ...
Koralína a svět za tajnými dveřmi: ... tenhle animák je skvěle udělanej, pro mě má příběh až neuvěřitelnou hloubku ... anim.studio Laika Entertainment udělalo dva animáky.../upraveno-Jezek/
Děj je strašidelnej a to mě baví. Půlka je temná, půlka krásně barevná. Pro mě byla hlavní myšlenka tato: když není člověk v životě šťastný, vytváří si svět iluzí, kde je všechno tak, jak by chtěl ... utíká, uniká, ale na jak dlouho? Jak dlouho to štěstí vydrží? Který z těch 2 světů je nakonec lepší? Ta síla je přeci v přítomném okamžiku, proč utíkat někam jinam a žít ve snu, žít budoucností, která ještě nenastala nebo minulostí, která už je dávno pryč ... jak už jsem psala, pro mě to mělo opravdu hloubku, těžko se to popisuje slovy ... ani nevím, ale ta myšlenka mě přivedla až k Matrixu ... jasně, žijeme v Matrixu, žijeme ve světě iluzí, nic kolem nás není skutečné, nic není tak jak to vypadá ... zdá se, že je to úplný opak než to, o čem jsem psala, ale v zásadě je závěr pro mě stejný, pokud se totiž probudím a uvědomím si, v čem žiju, můžu si užívat i ten život v iluzích ... i když vím, žiju tady a teď a to co bude, to přijde ... pokud se člověk probudí a pochopí, přestane být loutkou v systému, začne žít přítomností, pokud spí, žije právě v tom druhém světě, kde nikdy nemůže být opravdu šťastný ... uff, snad to trochu dává smysl :mrgreen: I když o tom nebudete třeba přemýšlet až tak, jako já, :lol: , opravdu doporučuju ke shlédnutí, budete se bát i bavit. Obrázek
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 8. 2009 09:12

Jenomže knížka je daleko starší, než sám Matrix ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků