Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 31. 1. 2008 09:14

Vy brdo, ja prvne myslel ze ta Apokalypsa od Copolly, to bych te asi ukamenoval.. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 31. 1. 2008 09:38

To bych si nedovolil :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 31. 1. 2008 13:30

Raider píše:Denní Hlídka-rusáci se v mých očích překonali,i když to bylo jenom zpracování knížky.10/10
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 31. 1. 2008 17:36

-Dreamer- píše:
Raider píše:Denní Hlídka-rusáci se v mých očích překonali,i když to bylo jenom zpracování knížky.10/10
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 1. 2. 2008 10:05

Silent hill - Trochu sem se i bál. :D 8/10

NEXT - Tenhle film s Nicolasem Cagem mě vůbec nebavil. 5/10
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 1. 2. 2008 10:08

Deja vú-8/10
Šílené, nerealistické, za všechny vlasy přitažené, ovšem zapadá to do sebe a pěkně se na to koukalo+ Denzel je skvělý herec...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 2. 2008 11:45

Nostalgia ...DUNE od Lynche za 10/10...až na ty titulky ,zachránil jsem ju od konteinera...,,zoufalec,, Marcel...asi se nějakýho SF/F jen tak nedočkám....
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 1. 2. 2008 11:51

Zahulíme, uvidíme - asi po 10té :D, dávám 7.5/10
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 2. 2008 12:33

Marcel Kudlvasr píše:Nostalgia ...DUNE od Lynche za 10/10...až na ty titulky ,zachránil jsem ju od konteinera...,,zoufalec,, Marcel...asi se nějakýho SF/F jen tak nedočkám....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 1. 2. 2008 13:02

Z nostalgickeho hlediska asi dobre. Ale jinak ten film pry moc uspesny nebyl.
videl jsem pak jeste "Deti Duny", hraje tam polovina Cechu bo se to tocilo tady a bylo neskutecne nudne dialogove sci-fi. Dunu radsi tedy hraju. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 1. 2. 2008 13:04

ked to davali v tv a bol som "maly", nebavilo ma to

skusal som dunu aj po rokoch, no opat ma to neoslovilo
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 2. 2008 13:16

_DAVE_ píše:Z nostalgickeho hlediska asi dobre. Ale jinak ten film pry moc uspesny nebyl.

No to nebyl.Klasická ranná Lynchovina,kterou málokdo,kdo nečetl knížku, pochopil.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 2. 2008 13:29

Hek ,já mluvil o té z videopujčoven ,ne o TV verzi ,že...dle mýho to bylo jedno z lepších filmů dle Knihy a Duna coby kniha je pěkně tvrdej vořech i na čtení ,natož na zfilmování...např. ty co to vydejchali:Malevil(až na zmršenej konec...) ,LOTR...dělali co mohli ,I.trojka SW-klasik ,II.Trojka SW -New prolog(krutý zadání od Lukase,když to načnul od E IV....a tím zblbnul všechny,he),sem se ,,pokračování,,ehm od začátků... jaksi nevtěsnalo,
asi měli moc peněz,Planeta opicI.,Den Trifidů ,Odysea 2OO1,Já Robot
...tady těch peněz bylo míň a chybí Hloubka a ty metry...,no skleroza...Problém byl vždy ,když se povídka natahovala na celej film a obráceně ,Když se muselo ,,ořezávat nějaké ,,Veledílo či Sága...,,.Tak na co se mám těšit z filmů o SF/F? nebo jsem něco vloni prošvih?...,,troglodyt,,Marcel cave Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 2. 2008 13:35

Naposled jsem viděl film Dokonalý trik (Prestige) a ten fakt doporučuji všem...je o rivalitě dvou kouzelníku a celou dobu vás drží napjaté jak to dopadne...opravdu famozní dílo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 1. 2. 2008 14:06

Ooops - presvihli jsme limit. Takze to tu zamykam a se svymi prispevky si jdete treba sem http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=7234 :wink:
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků