Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 7. 3. 2007 20:21

van vren píše:Kupec Benátský ...... Jelikož jsme na tenhle film jsem šli ze školou, tak jsem od něj moc nečekal. Už od prvních chvil jsem ale viděl, že jsem tento film podcenil. Obzvlásť Al Pacino v roli židovského lichváře Šejloka byl perfektní. ..... 85%r/quote]


Já na tom byl také se školou :D ...

jj...Šajlok byl nejlepší, nakonec mi ho bylo i líto :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 3. 2007 20:50

2Logan:Úúúúúúúú!!!!To už viděl každý a takový příznivce Dicka jako já nee :x :x :x :x :x :x
2DarthRu:Philip Kinred Dick.Autor Blade Runnera,Paychecku,Total Recolu,Minority reportu atp.Teda knižních předloh.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 7. 3. 2007 21:43

over the hedge - 7/10 dobree
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 7. 3. 2007 21:48

holubek002 píše:Sakra!! Proc jsi rikal, ze nevyhral??!! :twisted: Co ted z toho budu mit? :twisted: :twisted: :twisted: :?: :!:

zish a jo sorry to me nedoslo :oops: pardonnnn :) priste si dam majzla..
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 7. 3. 2007 21:49

includes píše:Daemon: Díky, teď už nemusim jít na film :D ... nespoileruj :mrgreen: ... /quote]

taky zde plati omluva... pro priste :wink: :oops:
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 7. 3. 2007 21:51

[quote="DarthRu"]Tak ono to zkoncilo nerozhodne, akorat pak hodnotila porota a ten negr vyhral o jeden bod nad Rockym, ale stejnak vsichni brali Rockyho jako viteze, taky se mi to libilo, videl jsem to asi pred mesicem a pul.

jj presne tak ;-)
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 8. 3. 2007 08:46

To jezek: Tak Dick me nebere
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 8. 3. 2007 09:09

Daemon666 píše:Rocky Balboa celkem dobrej filmek :) akorat proc ROCKY nevyhral ??? :? :lol: nj to uz by byl moc velkej HAPPY END 8)


ZABÍÍÍÍÍÍÍÍÍT!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 8. 3. 2007 09:54

MajorShitus píše:
Daemon666 píše:Rocky Balboa celkem dobrej filmek :) akorat proc ROCKY nevyhral ??? :? :lol: nj to uz by byl moc velkej HAPPY END 8)


ZABÍÍÍÍÍÍÍÍÍT!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:r/quote]


fakt pardon nedoslo mi to... ;-) VSEM KOMU JSEM ZKAZIL PREKVAPENI SE OMLOUVAM. NEBYLO TO SCHVALNE :oops: :) priste si dam majzla.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 8. 3. 2007 11:48

OPEN SEASON "Lovecka sezona" cekal jsem to horsi a pritom je to celkem sranda ;-) 70%
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 8. 3. 2007 17:37

Výbornej film - Dokažte mi vinu s Vinem Dieselem... :wink: Doporučuju, ale v kině jsem to vůbec nezaregistroval, když to šlo.
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 3. 2007 17:50

Tak Dick je nádhera... Jinak včera večer jsem viděl 1984... Nesehnal jsem DVD v češtině, ale i tak.. Knihu znám nazpaměť a ten film je nádhernej...Vřele všem doporučuji! Je to tak nádherně deptající, že bych si hodil normálně občas mašli jak u knihy... jasnejch 90%... :-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 3. 2007 20:43

1984,to má myslím kámoš.Se ho zeptám,jestli by Ti to nepůjčil.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 8. 3. 2007 22:13

Jsem se chtěl dívat na Trsátko osudu, jenže matka luštila křížovku a když sledovala ty titulky u dabingu, to bylo keců! Prej "Nepreju si aby ses na takove filmy dival! To se ti libi?" Blabla... Tak priste. A ted se mi nataci ten film co bezi na CT 2, nejaky cinsky, jsem zvedavy, ukazky vypadali dobre...
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 9. 3. 2007 01:25

nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků